Mám šancu mať bábo aj s jedným vajcovodom?

marculik
23. mar 2011

ahojte viem,ze to nie je dobre,ale mam uz take negativne myslenie,po rocnom snazeni sa mi podarilo jedine mimomaternicove tehotenstvo,pri ktorom mi zobrali jeden vajcovod,viem ze sa da otehotniet aj s jednym,ale sa bojim ze mne sa to uz nepodari,podarilo sa vam niekomu otehotniet aj pri takych podobnych komplikaciach?

gerdanova
23. mar 2011

samozrejme, ze mas sancu otehotniet aj len s jednym vajcovodom. Nebudes ani prva, ani posledna, ktorej sa to podarilo. Takze treba zapojit pozitivne myslenie, aby to cim skor vyslo! 😉

lubikaf
23. mar 2011

mam kamaratku, ktora ma len jeden vajickovod a prave caka druhe babatko 😉

raichel
23. mar 2011

ahoj,moja teta vynosila a porodila 2deti s jednym vajcovodom.......a za mesiac porodi moja sesternica prve dieta tiez ma len jeden vajickovod.....takze urcite mas sancu....velmi sa nad tym nezamyslaj.....Negativne myslenie robi vela......drzim palceky.....POZITIVNE MYSLENIE.....

manika77
23. mar 2011

kludne sa upokoj 😉 😉 😉
Ja mam jeden vajcovod fuc zobrali mi ho ked som mala 19 ☹ alee vynosila som to najkrajsie dieta s vahou 4300g/53 cm,...sice cesta k nemu bola omnoho tazsia ale nezufaj da sa to 😎

lucka1987
24. mar 2011

urcite mas sancu.. nam sa rok a pol nedarilo.. koli hormonoom.. tak som len tabletky jedla.. potom som mala "vraj" nepriechodne vajicovody.. a sup otehotnela som.. aj ked som potratila.. hned o mesiac na to som otehu znova... aj s jednym vajicovodom zeny vynosia deti....drzim palce

ivett1
24. mar 2011

@marculik ahoj...nedá mi nereagovať, moja mama pred "dávnymi rokmi"🙂 s jedným vajíčkovodom otehotnela a porodila 3 deti (mňa a mojich bratov 😀...) ...len sa nevzdávaj a snaž sa 😉...veľa šťastia 😵

mimi1111
24. mar 2011

ahoj ja som mala tiez mimomatenicove tehotenstvo a vybrali mi vajickovod a po pol roku som otehotnela,takze nemas sa coho bat 😉

janulkama
24. mar 2011

áno máš,presne tak ako píše mimi1111,aj sa som mala mimomaternicové,zobrali mi jeden vajcovod.Otehotnela som druhý krát 2 mesiace po operácii a už mám trojročného synka 🙂

katren
24. mar 2011

neboj sa....sice nemame takyto problem, ale nam tiez davali len 25% sancu, lebo mm nikdy nemal dost spermii a vobec pohyblive, vsetci vraveli, ze mame ist na umele oplodnenie, no nedali sme sa.....sice sme cakali tri roky na bambulku, no bracek sa nam podaril hned 9 mesiacov po porode 😉

tinucha
25. mar 2011

Ahoj. Nám sa naše 1.dieťatko podarilo po 5.rokoch snaženia sa. Podstúpili sme umelé oplodnenie a mala som z toho mimomaternicové tehotenstvo, pri ktorom mi tiež odstránili vajičkovod. Pár mesiacov na to som bola na transfer zmrazených embrií, ktorý bol úspešný. Keď mal syn 15 mesiacov otehotnela som na 1.pokus úplne prirodzene (bez umelého oplodnenia a bez jedného vajičkovodu 😉 ) a teraz máme doma dvojročného synčeka a 3-týždňovú dcérku. 🙂

velvet26
25. mar 2011

marculik, urcite ano, mojej kolegyni sa stalo to, co tebe a o par mesiacov znova otehotnela s jednym vajcovodom a ma krasneho synceka...takze hlavu hore a sup ho do snazenia... 😉

henikav
25. mar 2011

Ja som mala syna dlhe roky po tom co som prisla o vajecnik a vajcovod, iba s jednym vajecnikom, takze nestrachuj sa, ak ten druhy vajcovod a vajecnik dobre pracuju, tak nebude ziaden problem. A v pripade zeby nepracoval, ale mas vajecniky, tak tomu vedia zas dopomoct lekari. Vela stastia...

mirka7582
25. mar 2011

vravela som ti Macka 😀

anjel65
18. nov 2011

ahoj marculik-ja mam tiez uz len jeden vajickovod.......tiez som si presla mimomaternicovym tehotenstvom a potom som sa liecila antikoncepciou......pri preventivke mi doktor povedal,ze uz mi nic nebrani otehotniet....mala som totiz anovulaciu

nelicefo
18. nov 2011

jasne ze mas sancu. len to netreba vzdavat 😉

ivetka1975
22. feb 2013

kamarátka má chlapca aj s jedným otehotnela. Neboj sa, držím palce 🙂

skibaby
22. feb 2013

ja čakám druhé bejby s jedným vaječníkom 😉 neboj, jeden to zvládne aj za ten druhý 🙂

carmella
22. feb 2013

jasne ze mozes , kamoska Ma dve deti..

krasneleto
8. mar 2013

jasne ze mas sancu... sice mensiu ako s dvomi ale mas... neopustaj sa

livocka21
8. mar 2013

ano moja mama tak mala dve zdrave deti 🙂 drzim palce

stanislavao
8. mar 2013

sanca je samozrejme a netreba na to stale mysliet. to pomoze.

kejtty
8. mar 2013

Suseda ma 3 deticky s jednym vajcovodom. Neboj 🙂

dukokatka
8. mar 2013

urcite ano a nie jedno

lubenka78
8. mar 2013

Určite,šanca je,tiež som po mimomaternicovom tehotenstve a s jedným vajcovodom som po pol roku otehotnela 🙂

gabuci
14. mar 2013

ano,moja spolužiačka tiež otehotnela druhýkrát ked už po zákroku mala len jeden vajíčkovod a má druhé dieťa🙂

majkamimi
18. nov 2016

@marculik ahoj, ja spm po svadbe o 3 mesiace otehotnela.... Mala som mimomaternicove a pri laparo zistili, ze ked mi v 10 rokoch operovali sleak zosili mi aj s vajcovodom, ktory mi odstránili. Aj ked po operacii mi povedali, ze mi asi len cm odstránili a dali dokopy... Tak sme asi na 2 roky teho neriešili... Brala som tabletky aj aby sa maternica dala doporiadku... Minuly rok v auguste som tabletky vysadila a tento rok v auguste mi kamoska povedala, ze je tehotna po pol roku snaženia.... Mala som depky, ze co ak ta operácia mi uskodila a my nebudeme mat deti... A sup ho tam v septembri som sa dozvedela, ze aj my.... Ale ked mi davala teho. Knizku, tak mi povedala, ze mam iba jeden v vaječník.... Vraj mi to po operacii nechceli rozpravat iba manželovi, aby som nestreaovala.... A teraz mi je jedno, ci ho mam alebo nie hlavne, ze sme OK...... Takze neboj bude vsetko OK... Hlavne preatan rozmyslat 😉 a pomohlo myslim si ...inogolic a vitamin E ....Ecko bral manzel 😃 ....sorry, ze take dlheee

marculik
autor
20. nov 2016

@majkamimi ahoj nas sa prirodzene nepodarilo tak sme riesili umelym oplodnenim a teraz po 6 rokoch som si nasla dve ciarky no 2 krat som mala biochemicke tak dufam ze to uz budem mat vsetko v poriadku

xxxxxxx113
2. jan 2017

Ja som tri mesiace po mimomaternicovom tehu odobraty vajcovod mam.a trokkv do zadu rakovina krcka maternice nechali mi len kustok krcka.ma stym niekto skusenost ze otehotnie bezproblemovo prosim?bo mrcha chodi skoro normalne teraz v decembri o desat dni skor a vcera po styku som mala slabe krvacanie a dnes nic tak som sa zlakla.

@marculik presne to isté zaujíma aj mňa...

marculik
autor
31. mar 2017

@cicamicacicamicacicamica ahoj pokial mas prechodny vajcovod urcite sa ti podari ,mne sa zial nepodarilo prirodzene ten druhy prechodny nebol 😕drzim palce ☺