Mám pálenie a bolesť po močení, často močím. Ide o zápal močových ciest?

alexandra55661
17. máj 2020

Ahojte.. v noci som zacala chodit neustale na zachod, potom prisli bolestiz palenie, bolesti po moceni, krv na papieri ale taka jemna.bolest v podbrusi a neustale navstevy wc. Poradte co robit, liecit to doma alebo ist na pohotovost? Tam mi predpisu aj antibiotika? K obvodnej ist nechcem lebo sa bojim ze nevydrzim tak dlho cakat a je to naozaj neprijemne. Dakujem.

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ovaaa
17. máj 2020

Urologicky caj pi pocas celeho dna, chce to dostatok tekutin a doktor ti da aj antb.

bagre
17. máj 2020

@alexandra55661určite pohotovosť...

kittykat22
17. máj 2020

@alexandra55661 ak mas zvysene CRP tak si doma nepomozes. Mala by si navstivit bud pohotovost - ak nevydrzis, alebo si dnes daj urologicky caj, byt v teple a zajtra klasika k lekarovi.

buzby
17. máj 2020

Pohotovosť! Ja som takto dostala zápal obličiek. 40 horúčky, pár dní úplne mimo, dva týždne na antibiotikách.

uzanka16
17. máj 2020

Pohotovosť ja som mávala chronické zápaly močových ciest viem o com vravím. Sama sa toho nezbavís nejakými čajíkmi alebo urinalom

kulumulu123
17. máj 2020

@alexandra55661 mala som obdobne priznaky k tomu horucka 39 smer pohotovost ja som mala zapal mocoveho mechura dostala ATB a bol pokoj

oomina
19. máj 2020

Čakať, nečakaj. Choď s tým čo najskôr k doktorovi. Antibiotiká budeš potrebovať, lebo podľa tohto čo píšeš to najskôr bude zápal a s tým sa nepohneš bez antibiotík. Neraz som sa s tým stretla teda príjemné to nie je. Hlavne pi veľa čajov a vody. A ja som popri antibiotikách užívala aj wobenzym. Ten zvyšuje účinok antibiotík 😉