Mám otočenú maternicu a nedarí sa mi otehotnieť

cucoriedka89
7. dec 2014

Babeny uz rok sa snažíme o babatecko a stale nic ☹ prve tehotenstvo bolo cca pol roka po vysadeni antikoncepcie, potom som o babo prisla a o necelé 2 mesiace som bola znova tehotná a mam krásnu dcerku. Teraz sa snazime a nic. Bola som uz u doktorky a mam otocenu maternicu a vraj nemam ovulaciu ked by som mala mat. Myslíte ze sa nam to niekedy podari?

maltinta100
7. dec 2014

@cucoriedka89 netreba na to tlacit a pôjde to 🙂

andrejta
7. dec 2014

@cucoriedka89 sexujte s radosťou, nie z povinnosti a príde to. nám sa podarilo po piatich rokoch, keď som sa už na to vybodla a prestala som riešiť. až ma to zaskočilo 😅

tinapa
7. dec 2014

Vysleduj si ovuláciu, keď ju budeš mať, šup na to a určite sa zadarí.. Ešte som nepočula o otočení maternice.. Mal by to byť problém?

perimbaba
7. dec 2014

Treba to robiť odzadu - aj ja mám otočenú

pitufinka
7. dec 2014

@perimbaba a to vam gynekolog povedal ze mate otocenu? a to je vidiet na sone alebo? dakujem

perimbaba
7. dec 2014

áno povedal - ja to viem už dávno . A teraz neviem či to videl na sone alebo pri vyšetrení . Mám tri deti , ale tehotná som bola viac krát - potratila som ale to nemá súvis s maternicou mám slabú zrážanlivosť krvi

cucoriedka89
autor
7. dec 2014

@andrejta praveze ani nesexujeme s povinnosti ale ked máme obaja chut 🙂

cucoriedka89
autor
7. dec 2014

Mne to zistili pri ultrazvuku. A inak mame aj casto sex zozadu a neako sa nedari.

cucoriedka89
autor
7. dec 2014

@maltinta100 dakujem 🙂

pitufinka
7. dec 2014

dakujem baby za info

janesa1984
7. dec 2014

@cucoriedka89 treba si odsledovat ovulaciu. Mne lekarka povedala ze ju mam neskor. Az na nejaky 20 DC. Tak sme to skusali vtych dnoch a hned sa zadarilo. 😉

moo
8. dec 2014

otočenu maternicu som mala aj ja pri provom synovi a v pohode, treba naozaj sledovať ovuláciu, pripadne si kup GS mimistar je pre snažilky a mal bý ti pomôct lahšie otehotniet 😉

foxinecka
8. dec 2014

@cucoriedka89 ako pise perimbaba, najlepsia poloha na otehotnenie v takomto pripade je partner odzadu.mne to vravel gynekolog, tiez nam to trvalo rok.

angelatack028
8. dec 2014

tiez som mala tento problem, snazili sme sa o babo cca 6 mesiacov, doky nam odporucila polohu zo zadu s ritkou hore 😀 a pomohlo 🙂 dnes ma drobeck 3 mesiace🙂

angelatack028
8. dec 2014

a este ked nevies kedy mas ovulaciu..skus si merat BT, aj toto vyrazne pomohlo, na nete existuju rozne grafy na zapisovanie BT, vyskusaj za to nic nedas 🙂