Mali ste počas užívania Deflagynu pohlavný styk?

kristinaaa63
29. dec 2019

Ahojte, je tu niekto kto uzival Deflagyn? Lebo ja ho teraz beriem a chcela by som sa spytat ci ste pocas jeho uzivania (3mesiace) mali pohlavny styk. Mne gynekologicka povedala, ze ho nemozem mat kym sa liecim, tak chcem vediet ci to tak bolo aj u vas alebo ste sex mali aj tak. A ake ste potom mali vysledky? Zabrala liecba? Dakujem velmi pekne

montemotherone
29. dec 2019

@kristinaaa63 Ahoj, prosím ťa ja by som sa ťa len chcela spýtať na základe čoho ti ho lekárka predpísala. Mne totiž pri poslednom stere vyšli horšie výsledky, ale vraj sa nemám báť, lebo tam bol zistený aj mierny zápal takže to mohlo skresliť výsledok. Ale dr mi nedal nič na liečbu zápalu. Len mám prísť o 4 mesiace na kontrolu 😕

kristinaaa63
autor
29. dec 2019

@montemotherone tiez som mala zhorsene vysledky na cytologii, povedala ze mam infekciu HPV, mam sa liecit deflagynom po dobu 3 mesiacov a potom ist na kontrolu. Kontrolu mam mat teraz v januari, len dufam ze mi to zabralo, napriek tomu ze pocas 3 mesiacov som mala pohlavny styk 3krat.

00ivi00
29. dec 2019

Ja som mala tiež deflagyn, pretože mám HPV vírus a nemala som to v dobrom stave ale pohlavny styk som mávala normálne a moj gynekológ mi ho ani nezakázal.. Keď som mala deflagyn už tretí mesiac tak som zistila že som tehotná a vtedy mi lekár kázal ukončiť liečbu deflagynom

kristinaaa63
autor
29. dec 2019

@00ivi00 aha dobre, no mne povedala ze styk nemam mat aby sme to na seba s partnerom navzajom neprenasali, kym sa liecim. A potom ti uz vlastne cytologiu nerobili ci? Nevies teda ci si sa vlastne vyliecila? Dakujem za odpoved a prajem vela stastia s babatkom

00ivi00
30. dec 2019

@kristinaaa63 nie nerobil mi viac cytológiu takže neviem v akom stave vlastne ten krčok mám, ale mám bezproblémové tehotenstvo takže dúfam že to bude všetko v poriadku po pôrode.. Ja som sa skôr vtedy ešte pýtala keď mi to zistili že či nebudem mať problém otehotnieť kvôli tomu a lekár mi povedal že tehotenstvo to neovplyvňuje ale že skôr by to mohlo pomôcť.. A vlastne si spomínam že som sa ho pýtala ako to je s pohlavným stykom a jediné čo sa ma pýtal bolo či mám stáleho partnera a keď som povedala že hej tak povedal že tak to je potom v poriadku