Laparoskopická operácia

20. apr 2022

Ahojte. Caka ma laparoskopicka operacia hemoragickej cysty na vajecniku. Ako ste to zvladli? Su po operacii silne bolesti? Co si mam vziat so sebou do nemocnice? Srdecna vdaka za vsetky odpovede.

lucia7933
20. apr 2022

ahoj. bola som pred 10.rokmi na laporoskopii tiez cysta na vajecniku. Zvladla som to v pohode, silne bolesti po operacii urcite neboli..co si pamatam tak o mesiac po operacii som uz bola na kolieskovych korculiach😂😂😂

lucia7933
20. apr 2022

a co si vziat zo sebou? to ti neporadim..ja som bola akutny pripad vôbec som neriesila co si zobrat, velke bolesti som mala..vsetko mi doniesli az rodicia do nemocnice 🙂 Drzim ti palce🍀

andreagartnerova
20. apr 2022

Ja nastupujem zajtra, brala som hygienické potreby, vložky, obväzy na nohy, župan, šľapky, nočnú košeľu, uterák, spodné prádlo, napísali mi aj vodu a niečo na jedenie, keďže asi obed ešte nedostanem.

autor
20. apr 2022

@lucia7933 dakujem za tvoju odpoved.

autor
20. apr 2022

@andreagartnerova zelam ti,nech ti to dobre dopadne.

izabela181
20. apr 2022

Ja som bola na laparoskopii kvôli cyste pred 3 rokmi 😊 bolesti boli tie prvé dni ale take v pohode, nič hrozné 😊 ja som dostala zoznam čo si mám zobrať ale tak ja som tam bola jednu noc pred operáciou a ešte dve potom tak hlavne som bola veľa na mobile 🙈😆 jedlo som si nebrala takze len take základne hygienické potreby hlavne

liama
12. jún 2023

Ahojte, má niekto skúsenosti s hnačkami po laparoscopickom odstráneni maternice? Som piaty deň po zákroku, užívam Espumisan, aj Smectu, tie kŕče sú neznesiteľné.Skoro nič nejem, len dieta..