Čo mi pomôže na mykózu

mia1111111
12. máj 2019

Caute baby, mam taký problém, že ma včera večer chytila mykoza a jedine co mi zaberalo, sú tabletky predpísané od gynekológa.. a nakolko je dnes nedeľa a do zajtra ozaj nevydržím, tak sa chcem spýtať co Vám pomáha na mykozu. Niečo z lekárne, bez predpisu.. ďakujem😊

veronikaszabova
12. máj 2019

@mia1111111 staci zbehnut do lekarne, urcite poradia a nieco ti daju.

caroline_
12. máj 2019

Mne zaberá kokosový olej

ildiko36
24. máj 2019

@mia1111111 v pripade potreby do buducna kup si hypermangan v lekarni a urob si kupel..len nedaj z toho vela len par zrniek aby bola voda ruzova nie hneda.ked mas daaku znamost v lekarni skus zohnat mykomax taletku.ta je jednorazova

katulienkaja
25. máj 2019

@mia1111111 ahoj mne pomohlo dlhodobo Candivak alebo tak nejako sa to píše 😁 to su tabletky a dobré je vyhýbať sa sladkostiam a cukru vseobecne a mala som aj masticku Fungicidin tiež pomohla ☺

nika3136
25. máj 2019

Ahoj.
Pravdepodobne si mala tablety s látkou clotrimazol. Voľnopredajne kúpiš Canesten a to buď

Canesten 1 vaginálnu tabletu 500mg, vhodná keď to máš prvýkrát
Canesten Kombi - tbl 500mg plus krém
Canesten 6tbl po 100mg - liečba na 6 dní, vhodná pri opakovaných problémoch, účinné je doplniť to o krém

Do budúcnosti porozmýšľaj nad tým, prečo sa ti mykóza vracia. Existuje množstvo vecí, ktoré by ti mohli pomôcť ako prevencia či už probiotické vložky, tampóny, skvelé tablety candistop a podobne.

janulik270
30. dec 2020

Mne canesten nezabral musela som brat magmiror