Canesten GYN kombi a vaginálna mykóza

angiecolla
9. júl 2022

Dobrý deň už tretí deň používam krem a 2 druhý deň odkedy som si dala tu jednu tabletku a zmeny skoro žiadne viete mi prosím popísať vaše skúsenosti a hlavne za ako dlho vám to zabralo ? pretože ja uvažujem už buď nad pohotovosťou keďže je víkend a pondelok hneď ísť za lekárkou toto je tretí krát v živote čo som dostala mykozu prvé dva razy som hneď išla za lekárom a vždy mi dal capiky a do pár dni som bola fit tento krát som nesla kúpila som canesten gyn kombi a zatiaľ nič…mám pocit že to nezaberá takze na 99% percent to budem riešiť s lekárom iba by som chcela vedieť vaše skúsenosti a dobu zaberania ďakujem

mima1991
9. júl 2022

@angiecolla ahoj, mne bolo lepšie po jednom dni, ale ja som používala len krém, ale zase viackrát denne som si dávala, ako často nanasas krém?

simsalabim
9. júl 2022

@angiecolla tak ono je mozne, ze to vobec nie je mykoza, ale bakterialna infekcia. Tie su este castejsie. Treba ist k dr.

angiecolla
autor
9. júl 2022

@mima1991 ahoj tri krát denne už tri dni nanášam krem

angiecolla
autor
9. júl 2022

@simsalabim bakteriálna to nie je pretože symptómy to nevykazujú výtok je bez zápachu ako cottage syr presne take ako keď som to mala už dva krát len jednoducho asi ten krem a cipok na mna nezaberajú každopádne odporúčam hneď ísť k lekarovi a neváhat ako ja lieky bez predpisu môžu byt strel vedľa ako u mna

mima1991
9. júl 2022

@angiecolla ja som si ten jeden deň nanasala asi aj 6x a ozaj pomohlo, mozno ešte skús kvalitný Biely jogurt, ak už nechceš lieky alebo teda navštíviť lekára

simsalabim
9. júl 2022

@angiecolla z vlastnej skusenosti - bola som si ista, ze mykoza. Priznaky ako mykoza. Ziaden zapach… Nezabral Diflucan, ani Canesten. U dr vyter - bakteria enterococcus.

angiecolla
autor
9. júl 2022

@mima1991 ja iba tri krát ale včera aj dnes to už začalo páliť keď som natierala čítala som že to môže byt reakcia lebo tam dole sme citlivé a predsa to obsahuje latky čo vedia podráždiť ale keďže skoro každý koho som sa opýtala povedali že to hneď pomohlo a mne nie tak radšej idem na pohotovosť a necakam ani do pondelka

angiecolla
autor
9. júl 2022

@angiecolla no tak to ste ma potešili teraz 😂 poobede idem na pohotovosť dúfam že tak to dajú dokopy a keď nie tak v pondelok ajtak idem ku tej svojej na gyneko modlim sa aby to nebolo to

angiecolla
autor
9. júl 2022

@mima1991 je to dosť take metuce lebo som čítala že niektorým ženám jednoducho ten Canesten nezabral a iné značky ano tak neviem

chodilasomdomov
14. júl 2022

@angiecolla ahoj urcite B komplex uzivaj, po týždni pripadne 2 budes citit vyrazne zlepsenie, potom uzivat dlhodobejsie 🙂

akinom0077
19. júl 2022

@angiecolla tak asi nemas mykozu… canesten je na mykozu… ak je infekcia zmiesana napr s gardanellou pochopitelne nemusi zabrat…
vseobecne ta tableta Canesten vyteka niekolko dni takze ci zabrala sa da podla vytoku posudit az ked dovyteka … inak tazko povedat… natierat zvonka tiez trega tyzden

akinom0077
19. júl 2022

@angiecolla nezabral… mozno nie … lebo si to kupuju volne namiesto toho aby isli ku gyn a mali cielenu liecbu podla kultivacie…
Kto ma menej casto problemy nevie rozlisit mykozu od bakterie kto tym vela x nepresuel posudzuje kazdy vytok ako mykozu…
ja sa napr tak dokonale poznam ze ihned viem samozrejme dr mi uz len podla vyteru potvrdi moje slova… ale presla som si minulosti opakovane vsetkym mozno by som tiez nevedela keby to mam 1x