Ako zlepšiť rast a kvalitu sliznice maternice?

afrika
24. sep 2010

ahojte, chcem Vás poprosiť o čo najviac rád na rast sliznice a jej lepšiu kvalitu. lieky momentálne užívať nechcem. počula som aj o chili papričkách 😕 . to zoženiem v lekárni alebo v obchode?
ďakujem moc

cikyta
24. sep 2010

ano,aj v obchode medzi koreninami.

afrika
autor
24. sep 2010

@cikyta a pomáha? koľko denne jej môžem?

afrika
autor
24. sep 2010

@cikyta sú aj nejaké chili vitamíny? 😕

latvia
24. sep 2010

scarlet Ako písala Lauritka, tak z prírodných výrobkov je naozaj dobré piť alchemilkový čaj (alebo ženský), gynex je dobrý aj na podporu ovulácie a urovnanie cyklu + hormonálnych hladín, ale veľa sa už popísalo aj o Sarapise, podporuje okrem iného aj rast sliznice maternice a potom sa bábatkám dobre zavŕtava, odp. užívať 2-3 mesiace , škoda, že lekári tieto prírodné prostriedky veľmi neuznávajú...

https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/nizka-sliznica-maternice-2/

cikyta
24. sep 2010

no neviem,ja som si to šupla zhruba každý druhý den 3 kusky ku jedlu.Oni prekrvuju všetky vnutorné organy vrátane maternice.Vraj je to výborný preventívny liek proti rakovine rôzneho druhu...no pozor-ked otehotnieš,hned ich prestan brať,aby ti náhodou nespôsobili potrat tým,že prekrvý viac maternicu.

cikyta
24. sep 2010

@afrika a su aj nejaké tabletky,čo obsahuju čilly,ak to nezvládaš jesť-no názov neviem...v lekárni budu vedieť.

afrika
autor
24. sep 2010

Ďakujem moc. najprv si kúpim chili v obchode. alchemilku pijem poctivo 2xdenne. gynex sa dá kúpiť v lekárni?

latvia
24. sep 2010

ano, v lekarni by mali byt

latvia
24. sep 2010

a ak nie tak cez internet sa daju objednat (myslim gynex)

afrika
autor
24. sep 2010

díky moc.

viva13
29. okt 2014

Ahoj, je prosím aj niečo iné na lepšiu vystielku maternice? Koreniny ani čili nemôžem na žalúdok dakujem

@cikyta
@latvia

cikyta
29. okt 2014

@viva13 chili v tabletkovej forme.

katarinka289
29. okt 2014

@afrika kyselina listova

viva13
29. okt 2014

@katarinka289 ja beriem femibion 800 može byť? alebo musí byť čistá kyselina listová?

viva13
29. okt 2014

@cikyta aj také je? bojím sa na moj žaludok

katarinka289
29. okt 2014

@viva13 mne zatoal ziadny Dr.nejake umele vitaminy neodporucal.Vzdy povedali kyselinu listovu.Dokonca v nemocnici,tak jednej tehulke Dt.kazal nieco podobne vysadit a brat len kyselinu

cikyta
29. okt 2014

.

cikyta
29. okt 2014

@viva13 kajanské korenie napr....prečítaj si linky, čo ti sem dali.

halamovamaria
7. máj 2017

Ahojte dami, potrebujem poradiť,už 3-4. mesiace som nemala menzes. Píla som alchemilkovy čaj , aj som užívala pupalkovy olej,užívam gynex a menzes mi neprichádza a neviem čo mám robiť!poraďte nejako ☹