Zamestnanie popri materskej

veronika1306
16. jan 2013

Ahojte pozeram ze je tu naozaj vela prispevkov ohladom prace na doma ale pozeram ze su uz dost stare odkazy a mozno aj neaktualne preto by som chcela otvorit tuto diskusiu a bola by som rada ak by ste mamicky ktore ste vo financnej nudzi ako ja pomohli mne alebo aj ostatnym nazormi ako si zarobit pri malom dietatku...bola by som velmi rada a velmi by ste mi pomohli ale bola by som rada ak by to neboli ziadne pyramidove hry....Dakujem vam za pomoc

gubcikova
16. jan 2013

popri materskej sa robiť neda,ale popri rodičovskej áno

veronika1306
autor
16. jan 2013

ano vsak tak som to myslela len som sa zle vyjadrila

milagrosss20
16. jan 2013

aj ja by som si rada privyrobila ale seriozne...ak nieco mate...

zvedavamt
16. jan 2013

ja som zacala pocas predlzenej materskej a robim to doteras
www.dedravmartine.webnode.sk

zvedavamt
16. jan 2013

a este totok mame
http://discoverffi.com/

alena16
16. jan 2013

@gubcikova Na dohodu sa snad da aj popri materskej, nie?

milagrosss20
16. jan 2013

@zvedavamt a oco vlastne ide?

zvedavamt
16. jan 2013

@milagrosss20
ktore?
prve je ekologicka drogeria česka, my uz ine ani nepouzivame, v drogerii nekupujem nic.
a druhe si treba pozriet je to aj po slovensky, ak zaujme, budem rada

milagrosss20
16. jan 2013

@zvedavamt noo mna to nezaujalo vobec...

veronika1306
autor
16. jan 2013

@zvedavamt nerozumiem tej praci

zvedavamt
16. jan 2013

@veronika1306
ktorej praci?
z toho videa?

veronika1306
autor
16. jan 2013

@zvedavamt ani jednej ani druhej ja by som skor nejaku manualnu pracu nie moc predavanie a podobne

zuzana909
16. jan 2013

@gubcikova popri materskej môžeš bez problémov pracovať ak máš čas a energiu a o materskú dávku neprídeš 😉

zuzana909
16. jan 2013

@veronika1306 mohla by si upratovať niekomu v okolí alebo postrážiť detičky inej mamičke, skús pozrieť inzeráty, či niekto nehľadá 🙂

zvedavamt
16. jan 2013

dedru moc nepredavam,len znamym, hlavne domov objednavam a pouzivame ju uz cez 7r.
mna skorej bavi zarobok cez internet,ako je to FFi.
A ked sa da daco usterit za palivo a znizujem emisie, tak preco nie.
Hlavne neber roznasanie letakov, je to drina za kazdeho pocasia a nezaplatena. Mama chcela,ze ked malu povozi,roznesie,ale o nicom to je platene.
Ani kadejake pochybne prace na doma z inzeratov.
Skorej sa asi znamych popytat, ci niekde potrebuju pomoc.
Lebo cez net su len budovania MLM sieti , nahananie novych ludi a predaj.
Mozno ak mate materske centrum,tak tam ak potrebuju pomoc,alebo nejake odovzdavanie skusenosti maminkam,kurz...
Viem, ze tam robievaju maminy na MD uz len preto, ze maju dieta na ociach v herni aj cely den.

zvedavamt
16. jan 2013

ozaj ,k tomu upratovaniu. Kamoska mala dohodnute rodiny,ktore jej vozili domov oprate pradlo a ona im doma pozehlila.

veronika1306
autor
16. jan 2013

@zvedavamt hmm to zehlenie je celkom zaujimave...no uvidim musime nieco najst lebo bude zle s nami

slavka1307
16. jan 2013

@zvedavamt ako funguje to FFi ?

zvedavamt
16. jan 2013

@slavka1307
je to vysvetlene v tom videu,co nasleduje po nahravke, len je s titulkami. My tie vyrobky pouzivame,obcas sa dakto prida, priznam sa ,ze som sa moc tomu nevenovala. Ale ti co ano,tak uz nerobia svoje povodne povolanie a "su za vodooouu.
Vyhoda je ,ze staci mat internet a len to posunut dalej,bez roboty.
Ked uz aj ine nie,hlavne ze menej tankujem a emisna je vzdy v pohode okrem ineho.

teddynko
16. jan 2013

..z domu je to s tým zárobkom ťažké.. ale skús hľadať prácu na pol úväzok, štyri hodinky nie sú veľa, raz dva prejdú.. ja som nastúpila do práce od nového roka.. aby som ju nestratila.. týmto podomovým zamestnaniam už neverím.. 😒

matusiatko
16. jan 2013

@zvedavamt môžem sa spýtať koľko sa dá ušetriť? a koľko stojí ten produkt, ktorý tam propagujú? alebo také sa tu uvádzať nemôže?

zvedavamt
16. jan 2013

kto ma zaujem,tomu poslem v sprave adresu, kde su produkty
setrim cca 20-30% za palivo a emisie mam kolo nuly
pouzivame aj ine veci stade do domacnosti

slavka1307
17. jan 2013

@zvedavamt prosim si to info. Video som si pozrela. Ale stále nechápem ako sa na tom dá zarábať.