Šikana na pracovisku

majusikk
3. mar 2022

Dobrý deň no nikdy som si nemyslela ze zazijem sikanu naojom pracovisku koli práce ktorú robím rada...

vsauce_
3. mar 2022

No a čo teda? Riešili ste to nejak?

verca888
3. mar 2022

Tak ak ste sikovana treba to riesit s nadriadenym.

majusikk
autor
3. mar 2022

@verca888 no už a nie raz az včera pochopil kde je chyba a v kom keď sa rozprával z ďalšou nezaujatou osobou no neviem ako to chce ďalej riešiť chce no nevie ako ja som mu mala povedať ako.... Hmmm.. Nevi ako ďalej zatiaľ som šla na PN lebo mne je psychicky z toho nedobre neustálu útok na moju osobu od invalidky...

ivkazba
3. mar 2022

@majusikk možno skús popísať, aký je konkrétny problém. Mnohé tu máme skúsenosti z manažmentu a HR a budeme vedieť poradiť, ako situáciu riešiť. Len z toho, či si napísala, ťažko niečo konkrétne dedukovať.

0silvia0
3. mar 2022

@majusikk si na invalidnom dochodku a z tohoto dovodu si sikanovana? Kym a preco? Co komu vadi? Napis to jasnejsie, lebo nezainteresovany clovek z tebou napisaneho vela nepochopi, teda ak potrebujes reakcie a nie je to len tvoj vylev do eteru

majusikk
autor
3. mar 2022

@0silvia0 nie ja som invalid ale osoba ktorá má sikanuje pracujem v cistiarni ktorá je chránená dielňa. Je ich tam 5 z toho kolegu i som po rokoch nesadla prettym sme boli super kamošky jedného dňa sme sa zlúčili z druhou prevádzkou a prisli k nam kolegovia jed z nich ju začal nosiť domou a j do prace v tedy to všetko nastalo obdobie zakernosti z jej strany.

0silvia0
3. mar 2022

@majusikk neda sa ju nevsimat? Tie zakernosti robi len tebe?

majusikk
autor
3. mar 2022

@0silvia0 no nedá sa ju nevšíma robila som to už asi 2 roky no už je to vela