Práca - výber z možností

1. máj 2024

Ktoru moznost prace by ste si vybrali?

A; organizacia, administrativa a kontrola kvality projektov, spolutvorba a aktivna spolupraca na digitalizacii, priprava a realizacia projektov, tvorba KPI a reportov, kontaktna osoba pre nadriadenych a spolupracovnikov v ramci roznych projektov
dochadzanie cca 35 min, raz za tyzden "sluzba" v kancelarii, kde clovek musi byt od rana do konca

B: napln: administrativa a podpora projektov, koordinacia terminov, komunikacia s klientmi, organizacia zasadani, pripadne vsetko co treba
cca 10 vikendov rocne je treba odpracovat, dochadzanie okolo hodiny, moznost 2 dni v tyzdni HO.

C: administrativna podpora oddelenia kvality, podpora a administrativa vybranych projektov, spolupraca na zvolenych projektoch, spolupraca pri organizacii podujati, vseobecna administrativa

B a C su jedna firma, len rozne oddelenia.
A a B som uz na pohovore bola, cakam na vysledky, do C este len idem, takze sa bavime zatial v cisto hypotetickej rovine.

Dakujem

vikisisi
1. máj 2024

Asi by bolo dobré, keby si spomenula aj platové rozdieli, medzi danými ponukami

autor
1. máj 2024

@vikisisi platovo predpokladam, ze B a C budu rovnako - tabulkovy plat a A bude mozno 200e viac...

domkakvet
1. máj 2024

A

janinah
1. máj 2024

Ak máš deti.tak tu.kde budeš v práci aj s dochádzanim co najmenej času.

autor
1. máj 2024

Este mozno dodam, ze B a C je prestiznejsia firma a iste miesto (verejna sprava)

vikisisi
1. máj 2024

z popisu by som volila A

autor
1. máj 2024

@vikisisi uvidim ako bude presne popisane v pondelok C. Budem rada ak ma vobec aspon do 1 vezmu🙈

babulkomale
1. máj 2024

Zabila by ma taká práca, obdivujem každého, koho to baví 😃

autor
1. máj 2024

@babulkomale oni su len tak vseobecne napisane, oblast som nechcela specifikovat. Ale kazde jedno miesto je moj dlhorocny sen... cista fantazia, B,C navyse neskutkcne nadherne prostredie, este aj cesta do prace vedie cez nadhernu oblast. A je tiez krasna budova... som zvedava na pohovor pondelkovy a na odpovede od nich. Verim, ze aspon 1 z nich klapne🙏🙏🙏

mogaa
2. máj 2024

ja by som dala C....za mňa - porobíš si svojim tempom, nikto ťa nenaháňa a nestojí ti za zadkom....si v kancli a s ľuďmi robíš menej ako pri A a B

autor
2. máj 2024

@mogaa na toto som zvedava, lebo by to malo byt podla popisu taka kombinacia A a B. Uvidime, ze kam ma vezmu. Nic nie je iste

zmrzlinka2021
2. máj 2024

Jednoznačne A