Práca vo firme Berto - Vysoká na Morave

3. aug 2022

Prosím pracuje/pracoval niekto v tejto firme? Na pozícii balička.Nenašla som žiadne referencie na túto prácu,preto skúšam cez MK.Ste spokojné v tejto firme? Vaše skúsenosti mi veĺmi pomôžu,ďakujem.

marcellinomio
3. aug 2022

A skutočne ideš na baličku? Predpokladám, že si už bola na pohovore?

autor
3. aug 2022

@marcellinomio Nebola som na pohovore.Videla som inzerat a zaujala ma táto práca.

marcellinomio
4. aug 2022

Myslela som si že pohovor už máš za sebou 🙂 ale áno balíčka je super, daj si tam, ale je otázne či berú skutočne na baličku a neni to zámienka. Kamoška chcela tiež baličku, prišla na pohovor, vyše 200km a zadreli jej, že balíčku ešte neobsadzujú, ale inú pozíciu (tú horšiu, kde máš po roku reumu) 🙂 Keby vedela, že jej na mieste, zmení prac.poziciu, určite by nešla, dokonca ani Ja by som tam nevpáchla😂

autor
4. aug 2022

@marcellinomio Ďakujem za príspevok.Áno ide o pracu balička,pozerala som prace cez pracovný portál Profesia.Až teraz keď píšeš o reume ma napadlo že by som pracovala asi v dosť v chladnom prostredí.A ja neznesiem velkú zimu,som uzimený typ človeka... V tom inzeráte je foto baličky a má pod plášťom oblečenú bundu.V poslednéj dobe nemám šťastie na prácu.Skúsila som prácu v Dubravke,inzerovali že lahká práca a na školení nám nepovedali že nebudeme mať štuple do uší.Pritom sa pracovalo vo veĺkéj hale a v hluku.Odišla som odtiaĺ,nemienim si poškodiť sluch.Síce nám školiteĺka tvrdila že hluk je v norme,no mne sa to nezdalo.Už po hodine tam ma rozbolela hlava.Plus tam bolo riziko úrazu rúk,no proste akosi nemám šťastie na prácu.

marcellinomio
4. aug 2022

Pozri sa, vyskúšaj si dať žiadosť o nič nejde. Nemusíš ju prijať, a pokiaľ si z okolia nemáš to ďaleko. Aj kamoška to z profesie našla, oni dokonca tú pozíciu nemajú naschvál len na pohovore Ti ju ponúknu 🙂

marcellinomio
9. aug 2022

Ahoj, daj vedieť ako si dopadla, ak si tam náhodou išla.