Práca v obchode s oblečením

2. máj 2024

Baby je náročná praca s oblečením v obchode napr new yorker ? Lebo idem na pohovor na brigádu nakoľko mi konci materská, a som tehotná. Som v 11tt tak či náhodou to neni nejako že sa tam budem naťahovať s krabicami alebo tak ? Napísané že že obsluha zákazníkov a pokladne, doplňovanie tovaru, príjem a presun tovaru, udržovanie poriadku na predajni.

lasona
2. máj 2024

Robila som v gate, veru dvíhali som aj ťažšie škatule, keď prišiel tovar. Za celý deň si nesadne, furt na nohách.. a oblecenie koľko krát splesnivene prišlo, sme to museli čistiť...sa to zapáčilo v sackoch, topanky smrdeli

kris_tin257
2. máj 2024

Pravdepodobne ide aj o prácu v sklade a s tovarom, tovar chodí v krabiciach s ktorými sa treba naťahovať prípadne chodiť po rebríku v sklade neviem presne ako to má mew Yorker nastavené, celý deň si na nohách nemôžeš si na predajni sadnúť ani mať jedlo a pitie pri sebe... Niekto nemá problém ale väčšina áno tak treba sa riadne popýtať na pohovore ako to funguje u nich a ako sa ti vedia prispôsobiť

marhulka13
2. máj 2024

Už si videla niekoho obsluhovať v New yorker? Tam sa ide ako na beziacom páse, čo najviac veci ocipovat a vyložiť predajnu do prasknutia. Celý čas sa stoji