Práca v Lidl - skúsenosti

6. apr 2022

Dobrý deň, nakoľko som našla len staršiu diskusiu, chcela by som sa vás opýtať na skúsenosť s prácou v Lidl. Konkrétne predavačka, pokladníčka. Robila som v Kauflande, čiže viem čo robota v obchode obnáša. Ale Lidl ma asi iný systém. Dá sa to vôbec zvládnuť? Ďakujem za skúsenosti.

a_alexandra_a
6. apr 2022

Dá sa to vôbec zvládnuť? Čo sa nedá zvládnuť na práci pokladníčky?
Na každý systém sa dá naučiť po zaškolení

szdan
6. apr 2022

Obmena zamestnancov v lidli asi hovorí za všetko. V Bille a kaufe aspoň u nás nie je ani zďaleka taká.

melanta
6. apr 2022

Rozdiel je ten, že Kaufland, Billa, Tesco, tam ak si pokadníčka, tak si pokladníčka. Ak dokladáš tovar, tak dokladáš tovar. Ak si v lahôdkach, tak si v lahôdkach. V Lidli robíš všetko, nevyberáš si, či ideš na kasu alebo vykladať múku. Ak si akurát v pokladni a treba vyložiť paletu niečoho, tak ideš. Aspoň celé roky to tak bolo. Možno aj preto sú tam vyššie mzdy ako v ostatných marketoch. Ale zvládnuť sa to dá, veď to zvláda kopec žien.

autor
6. apr 2022

@a_alexandra_a
@melanta
@szdan Baby a vy robíte v Lidl? Ak hej ešte by ma zaujímala pracovná doba. Keď máte odísť napr. o 14,00 , či reálne aj tak skončite? V prípade ak ostanete dlhšie zaplatia vám nadčasy? To, že sa narobím je mi jasné, ale dúfam že tam človek nezostáva aj 2 hodiny po smene a nemá ho kto vymeniť.

tindik
6. apr 2022

@melanta ahoj, dovolím si nesúhlasiť. Tesco v Nitre asi posledné dva roky funguje na princípe "bába pre všetko " - zamestnanci majú byť zaučeni na lahôdkach, na kase aj dokladani tovaru (ak je treba aj v F&F, ale to málokedy). Inde neviem ako je to 🙂

judar
6. apr 2022

Do Lidla sa nemusis ani len dostat hoc maju podmienky lahke ale radi odzubavaju skrz "nevhodny kandidat" kedze znama co pracovala v inom retazci sa tam snazila dostat a hodili ju fakt bokom autoemailom ze nevyhovuje, takze to je jeden fakt a druhy je ze pracovne rozmedzi sa tam ale ze absolutne nedodrziavaju to mas aj vsade po nete spomenute v inych diskusiach ze sa tam casto robi hala bala nadramedz hoc to zaplatia

pata222
31. dec 2022

Lidl môže ísť do Ryty sami falošný ľudia aj vedenie nikdy viac 👺

pata222
31. dec 2022

A je ich viac po Slovensku kde zamestnanci sa pchaju s prepačenim do zadku 🤦‍♀️🤷hold no čo už ,,Tesco a Kaufland najlepší

blizenec79
13. mar 2023

Ahoj mozes mi napisat sukromnu spravu chcela by som sa nieco
imformovat,dakujem😀

micha1linka
13. mar 2023

u nas je napriklad vidno, ze predavacky, ktore si pamatam, ze robili v tescu alebo v kauflande sa nam nejak presunuli prave do lidla, takze to tam asi az tak zle byt potom nemoze