Práca na čerpacej stanici počas tehotenstva

miseliiik
21. mar 2019

Ahojte, chcela by som sa opýtať či niektorá z vás tiež pracuje/pracovala počas tehotenstva na čerpacej stanici ? som v 4tom tyzdni a mojej lekarke sa to uz teraz nepozdávalo a povedala ze uvidime.
Pracujem 12hodin dva denne dva nocne a potom 4dni volno. Robila ste niektorá tiez takto ? alebo ako dlho ste v takejto praci ostávali ? ja by som chcela robit co najdlhšie kym sa bude dat, no nechcem ohroziť nijak babetko
Dakujem

17juraj17
21. mar 2019

@miseliiik Urcite su aj daleko narocnejsie prace ako na benzinke. Mam aj v rodine pumparov/ky tak viem ako to tam vyzera. Jedine co by som uz nedoporucoval tak su 24ky. Samozrejme ak sa nebudes citit dobre tak radsej zostat doma. Co by si nemala robit tak pracovat s vapkou a tahat krabice s tovarom .

paulinkaa2
21. mar 2019

Ja som pracovala a od 6tt som mala len ranne lebo som nocne nevladala. A od 16tt som PN keďže ten zápach mi uz vadil a nebol by den kedy by som nestravila v praci na wc 😀

tehotna85
21. mar 2019

Ja som pracovala na cerpacke....denna nocna 2 dni volno....ked niekto chybal robila som aj castejsie...na pn som sla v 26 tt.....ked uz my dost bolo vidno brucho.....a nemala som problem...no mo gynekologicka nevidela problen

ukulela
21. mar 2019

@miseliiik ako tehotna mozes poziadat o upravu pracovnej doby, nemusis robit nocne, a @17juraj17 myslim, ze ako tehotna moze poziadat aj o skratenie tej 12HOD zmeny na 8 (tym si ale nie som ista - ale tymi nocnymi ano)

slniecko3108
1. apr 2019

@miseliiik je nato zákon že tehotná žena nesmie robiť viac než 8hod.denne a nie to ešte nočné. Ja som pracovala na pumpe no odišla som asi v 10tt. Bála som sa kvôli vyparom pohonných hmôt. Dieťatko sa mi narodilo s vrodenou srdcovou poruchou 😪. Dr po pôrode zisťovali kde mohla nastať chyba. Ale samozrejme že súvis sa nezistil. Takže ak sa ty cítis ok pracuj. Len pozor na pracovný čas