Pozeranie videí za peniaze

mamicka_1993
13. nov 2022

Ahojte, chcem sa spýtať ...to pozeranie videí za peniaze je reálne či ide o podvod...hľadám si brigádu popri materskej a párkrát som na to narazila...mne to príde ako podvod ale ak náhodou má niekto nejake skúsenosti, budem rada za info 🙂 ďakujem

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nyusika
13. nov 2022

Vôbec to nie je podvod, veď sa daj na only fans a keď zaujmeš, zarobíš...budú sa na teba pozerať a teba teda bude živiť pozeranie videí

sissy27
13. nov 2022

@mamicka_1993 akože ty budeš pozerať videá a tebe budú platiť toľko, aby ti to pokrylo náklady na život, hej? 😂😂😂
Videá, za ktoré platíš ty ak si ich chceš pozrieť, skutočne existujú. A môžeš byť tá, ktorá takéto videá nakrúca a predáva, ale zas si nemysli, že to zvládneš ľavou zadnou za hodinku 2x do týždňa…

sszuzu8
13. nov 2022

@mamicka_1993 je to podvod. Skúšala som 2 rôzne stranky síce zarobíš ale pošlú ti to na účet keď privedies 50 ľudí ktorí to budú robit tiež.. Ďalej som sa nedostala lebo 50 ľudí na to nenaleti

brembo
14. nov 2022

@mamicka_1993 radšej na to zabudni. Nik ti nebude len tak platit za sledovanie reklám a podobného odpadu. Len za pozeranie určite vela nedostaneš. Možno tak cent za 1 video. Ale tam bude v uzadí i iné ALE

mamicka_1993
autor
14. nov 2022

@sissy27 ja som nepovedala že zarobiť peniaze, ktoré pokryjú náklady na môj život, alebo nebodaj na Tom zbohatnúť, ale privyrobiť...pýtam sa či má niekto s tým skúsenosť to je všetko ...

mamicka_1993
autor
14. nov 2022

@nyusika tak to určite nie 🤣

sissy27
14. nov 2022

@mamicka_1993 prosím ťa, pozbieraj posledné zvyšky zdravého rozumu a buď si nájdi normálnu brigádu, alebo nejako inak si doma vylaďte rozpočet. Nie, nikto nikomu neplatí za to, že bude čumieť na videá.
Koľko potrebuješ mesačne zarobiť aby to malo pre teba zmysel a koľko času tomu môžeš obetovať?

mamicka_1993
autor
16. nov 2022

@sissy27 Nerozumiem tomu čo tu rýpeš, nepoznáš má, tak sa nestaraj 😊 ja som položila otázku ohľadom práce, ktorá sa samozrejme ani mne nezdá uplne ok ale chcem viac info... a nerozoberam koľko potrebujem mesačne peňazí....ja by som vzala akúkoľvek administratívnu prácu, účtovníctvo a podobne, ale takéto pracovné ponuky, žiaľ, na stromoch nerastú. Tak sa obzerám po kadečom a zaujíma ma či to niekto reálne robí 😊 sú ľudia ktorí odpovedali adekvátne k otázke a nemajú blbé reči..založiť si nejaký anonymný profil a rypať do ľudí viem aj ja, ale nemám na to žalúdok a ani mozgová kapacita mi to akosi neberie... prajem pekný deň

sissy27
16. nov 2022

@mamicka_1993 nerýpem, normálne sa pýtam, lebo mne zas hlava neberie, že si niekto myslí, že zarobí pozeraním videí. A preto som sa ťa pýtala koľko mesačne potrebuješ zarobiť, aby som ti možno vedela poradiť kde čo hľadať, ale tak teda hľadaj ďalej videá...
Mňa až udivuje, koľko ľudí sa tak upína na to, že by nemuseli naozaj pracovať, že by len tak pozerali videjká alebo klikali na dotazníky a eurká by cinkali na účet...

patriciahr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz