Nešťastie na novú prácu

23. jan 2024

Ahojte, mám asi nešťastie na novú prácu, alebo akoby som to povedala potrebujem súrne poradiť...ozvali sa mi z jeden práce, ze od 1.2.24 môžem nastúpiť na TPP, ale nech najprv skúsim brigadne či budem spokojná prvý raz som sa nemohla dostaviť, lebo som musela súrne odviesť babku do nemocnice, druhýkrát som mala strašne silné menštruačné bolesti až také, že som drápala steny, mám prísť zajtra a dostala som vysoké horúčky momentálne mám 38,8 vedúca sa myslí, že už si robím srandu...nemôžem jej napísať, že zajtra neprídem to už by bol extrém, ale je to práca s deťmi a nechcem ich predsa len nakaziť prosím poraďte čo robiť 😫

dadka1997
23. jan 2024

Tiež by som si myslela to, čo vedúca, čo je skutočná pravda vieš iba ty a Boh

zobaka
23. jan 2024

niekedy sa to proste deje, horucku neovplyvnis, ale cez menstruaciu sa neda brat vkuse volno kazdy mesiac, da sa to vyriesit tbl, vela krat sa musi clovek premoct ak chce prezit

petamich
23. jan 2024

chorobu neovplyvnis ale nebude tl vyzerat dobre, asi by som tiez uz si myslela, ze nemas zaujem o pracu a vyzeras nedoveryhodne - ked trikrat neprides, tak ako potom s tebou mozu pocitat a spoliehat sa pri TPP

nelca84
23. jan 2024

Mam pocit, ze toto som tu uz raz citala.

miskakyska
23. jan 2024

..asi ti nieje súdená🤷
.. skoré uzdravenie prajem

kikus7
23. jan 2024

@zobaka ja len pre info, aké tabletky pomáhajú pri menštruácii? Lebo ja mávam tiež dosť silnú menštruáciu a kŕče.

janaceh
23. jan 2024

@zobaka no ja si niekedy môžem dať aj tabletku a aj tak príde na mňa zimnica a odpadávam musím si v tom momente ľahnúť a to sa mi aj v práci stalo....

zobaka
23. jan 2024

@kikus7 niekto si dava novalgin, niekto brufen, aflamil, ja nie som zastanca liekov na bolest, to uz fakt nieco vazne musi byt, ale brufen neodporucam dlhodobo

zobaka
23. jan 2024

niekedy sa clovek tak podvedome niecoho boji, ze sa potom deju take veci

kikus7
23. jan 2024

@zobaka vďaka.

bubuzu
23. jan 2024

Choď tam aj s horúčkou, povedz, že sa necítiš od rána dobre, ale kedže o prácu veľmi stojíš, prišla si aj tak. A potom, keď uvidia v akom si stave ťa aj tak pošlú preč, ale aspoň uvidia, že o tú prácu naozaj stojíš. Inak, niečo podobné sa stalo kamoške, dva krát mala nastúpiť, raz ochorela normálne, potom covid. Tak jej len zavolali, že už nemusí chodiť. Keď sa doliečila, zrazu dostala ponuku na prácu snov. Takže to bol tak nejak osud.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
23. jan 2024

@stastnamanzelka tak to je super rada, skoro rovnaká ako keď ženy dávajú do škôlky choré deti..

jana_eyre_2
23. jan 2024

Ja by som to spravila tak, že by som sa na rovinu dohodla, že môžeš nastúpiť až toho 1.2...

či sa ti tam bude alebo nebude páčiť - veď na to máš predsa tri mesiace a môžeš odísť kedykoľvek, tak ako oni kedykoľvek môžu prerušiť pracovný pomer v skúšobnej dobe.. preto ťa skúšobná doba je, brigády na pár dní sú zbytočne.. jednoducho od februára nastúpis na TPP a uvidíš.. dovtedy vyzdravies..

emma2782
23. jan 2024

Buď reálne napíš, že máš horúčky a bohužiaľ sa nevieš dostaviť na vyskúšanie ale nastúpiš tak ako ste sa dohodli alebo choď hneď do kancelárie (za vedením), že si tu lebo si nechcela aby ti mali za nedôveryhodnú ale vidia ako ti je a bohužiaľ nevieš nastúpiť.

autor
23. jan 2024

@kikus7 tiež by ma to zaujímalo;)

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
23. jan 2024

Na menštruačne kŕče: nospa 2tablety, piť alchemilkovy čaj

medda_beda
23. jan 2024

Je úplne jedno ženy čo vám zaberá na menštruačné kŕče pretože každá sme iná.
Trvalo mi 14 rokov kým som dokázala fungovať pretože ak prišli prudké bolesti hneď po zobudení tak aj po tabletke som dostala hnačky a kŕče prešli až po cca hodine.
Niekedy som pojedla polku blistra žeby to zabralo pretože sa mi neuľavilo ani po 2 hodinách.

nelka93
24. jan 2024

@kikus7 ja mam novalgin alebo nimesil, oboje sú na predpis. Pripadne algifen, ale to už musí byť extrem

autor
24. jan 2024

Tak som nakoniec nešla dnes nikam ráno som volala vedúcej, že mám 39 teplotu povedala, že už nevie co si ma o tom myslieť, že nech sa jej ozvem keď sa vyliečiť a že praje skóre uzdravenie...povedala som jej, že aj keď to tak nevyzerá o prácu mám naozaj záujem

zobaka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz