Mám šancu ostať na tomto mieste?

7. mar 2022

sú tu nejaké pani učiteľky?? chcela by som sa len opýtať hoci je to taká priama otázka, nastúpila som teraz ako zástup učiť anglický jazyk do konca tohto šk. roka, len pár hodín týždenne ako brigádnik- 1. stupeň základnej školy a neskôr by som mohla učiť aj ako učiteľka, pretože končím učiteľstvo pre primárnu pedagogiku+AJ z ktorej mám štátnicu. zatiaľ som len doačasne, pretože tá pani učiteľka ide na materskú, no toto miesto sa však hlási aj jedna moja spolužiačka ktorá má na škole známosti. ja si myslím, že asi by potom vzali od septembra ju, ale je tam podľa vás šanca, že by to tak nebolo a nechali by si mňa, keby boli so mnou spokojní? ako to v praxi funguje?🙂 ďakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
palicka
7. mar 2022

Máš plus, budeš otestovana.

jaja20
7. mar 2022

Snaž sa urobiť čo najlepší dojem znalosťami a vystupovaním,ak budú s tebou spokojní,nebudú mať potom dôvod zobrať v septembri tú druhú.

mogaa
7. mar 2022

záleží koho spolužiačka na danej škole pozná....o prijatí rozhoduje riaditeľka....

autor
7. mar 2022

to ešte doplním, pozná vedenie a aj samotnú riaditeľku :(

mariet24
7. mar 2022

U nas na škole napr. anglictinari sa tocia najviac, môže sa časom uvoľniť iné miesto. ešte je skoro špekulovať... Sústredila by som sa na odvedenú prácu momentálne...

oli18
7. mar 2022

Teraz sa presvedcis, ako to na Slovensku chodi.