Čo by ste nechceli robiť?

18. dec 2022

Ktore VS povolanie by ste nechceli robit a preco?

simonka_ba
18. dec 2022

Ziadne okrem svojho vlastneho podnikania, uz od strednej som vedela, ze nikdy nechcem robit na druhych..

anjelicek26
18. dec 2022

VS povolanie? Ako myslils, ze nechcem byt patolog, chirurg a ani psychiater 😂 Ze krv sa mi hnusi a depresivny pacient vie cloveka stiahnut na uplne dno? Neviem, asi celkom jednoduchy vyber...

lindous
18. dec 2022

Tak skoro žiadne okrem toho, ktoré som si vybrala, preto som si ho vybrala 😅 pri väčšine je dôvod ten, že by ma to jednoducho nebavilo alebo ma to vôbec tým smerom nikdy nelákalo...

h2
18. dec 2022

Určite by som nechcela byť lekárka, to je priveľká zodpovednosť. A nemohla by som byť politička. Lebo chcem, aby ma ľudia mali radi. 😂

gladys_07
18. dec 2022

Pedikerku. Bleh 🤮

h2
18. dec 2022

@gladys_07 Na to ale netreba VŠ. Takých povolaní, na ktoré netreba VŠ a nechcela by som ich robiť ani za nič, je celá kopa.

gladys_07
18. dec 2022

@h2 nepozorne som citala 🤷‍♀️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marianarem
19. dec 2022

Pre mna jedno z najhorsich predstavitelnych povolani je kozmonaut 🙂 Ale aj lekar, ktory mava nocne sluzby, bez nich si to predstavit viem. V ramci mojho ucitelskeho povolania by som asi najmenej chcela ucit druhy stupen ZS, tych 13-15 rocnych.

diewcatqoo
19. dec 2022

Nikdy by som nechcela robit nic, kde by som bola nutena dotykat sa cudzich ludi. Brrr....

sense
19. dec 2022

Lekarom

sweetdreams1
19. dec 2022

Na to netreba VS, ale teda za mňa politika. toto ma nikdy nelákalo a asi už ani lákať nebude.

katkine_terapie
19. dec 2022

Ekonómia a ani nič storjárske a stavbárske.

oli18
19. dec 2022

Naco ti je tato info? Ved staci, ak ty vies, co nechces robit.

lavinis
19. dec 2022

Obchodnika,s VS či bez

andrejka999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurora33
19. dec 2022

Nic kde by som musela minimálne 8 hodín sedieť v kancelárii a ťukať do klavesnice. Táto kombinácia je moja smrť.

oliolijanka
19. dec 2022

Nechcela by som robit pracu, kde by som musela sediet 8 a viac hodin za pocitacom, resp. by som nemala ziaden "vybeh" von medzi ludi.

oliolijanka
19. dec 2022

@aurora33 Som sa nechtiac opakovala po tebe. Az teraz citam, ze mame rovnake predstavy o zlej robote😊

aurora33
19. dec 2022

@oliolijanka podla mňa nie sme jedine, toto je strašne ubíjajúce. Tiež potrebujem ľudí a nie stále dookola to iste.

drahomirrra
19. dec 2022

V živote by som nerobila učiteľku. Ani architektku, ani statičku, ani nejakú chemičku.

19mmm71
19. dec 2022

nič v nemocnici a školstve

zuzinabila
19. dec 2022

@anjelicek26 cudovala by si sa.ja robim psych. poradenstvo,som psychologicka a mna to dobija🙂a to riesim velmi,velmi tazke zivot.situacie inych.je v tom take tajomstvo-ked pomahas,vracia sa to..ale chapem to tak,ze sme asi kazdy na nieco stavany. lutujem ,ze som nesla na medinu a nerobim psychiatriu,ostatne odbory s krvou by som nezniesla tiez🙂

danica2711
19. dec 2022

hlúpa otázka. Chcem robiť to, čo som vyštudovala a baví ma, čiže ostatné povolania nechcem robiť. Čo ti dala táto informácia, resp. čo ti dali odpovede všetkých ostatných respondentiek?

1ryba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz