Výber plienok - Pampers alebo lupilu

27. apr 2024

Ahojte mamičky , som tehotná v 5 mesiaci a chceli by sme si spraviť vopred zásoby keď budeme vidieť nejakú dobrú akciu tak by sme chceli postupne pomaly už kupovať plienky avšak sa neviem rozhodnúť ktoré , pampers je taká klasika a lupilu z lidla veľmi chvália , moja sestra začala na pamperskach ale malá mala z nich vyhadzanú riťku , prešli na lupilu že teda vyskúšajú a od vtedy nedala na ne dopustiť že najlepšie plienky ešte lepšie ako pampers aj čo sa týka precikania.
Myslite že mám nakúpiť vopred pampersky alebo lupilu ?A čo sa týka vlhcenych utierok sú dobre baby love z DMky?

veronika2316
27. apr 2024

My sme mali aj aj spočiatku sme kupovali lupilu ale potom sme prešli na Pampers skôr. Akože neboli zle ani lupilu ale mám pocit že menej sali ako Pampers

weronka31
27. apr 2024

Ja som s lupilu vobec nebola spokojna. Pouzivala som pampersky, alebo babylove z dmky. Vlhcene obrusky babylove su tiez fajn

nika11103
27. apr 2024

Za mňa lupilu otras odpad , ja si nezakladám na cene ale to lupilu je fakt zle , za mňa . Babylove vlhčené z dm su extrémne suché . Ale to sa nedá paušalizovať . Tvojmu možno budú vyhovovať obe spomenuté . Za moju boli najlepšie plienky pampers harmonie plienky aj gatky pampers sensitivity a Aqua vlhčené a teraz sme prešli na huggies gatky nočné .

pribinak
27. apr 2024

Za mna lupilu sú vyhodené peniaze. Nám najviac vyhovovali pampers.

danyelia
27. apr 2024

Ahoj, ja by som nekupovala dopredu milión plienok do zásoby, radšej vyskúšaj, ktoré bábu sadnú (nevyhádže sa, nezaparí, nepreciká...) Nevieš ani, ako rýchlo bude rásť, či kúpiť viac Newborn, 1-tiek, 2-ky...Keď sa Ti zvýšia či nesadnú, budeš ich zase predávať či darovať? Veď akcia na plienky bude nejaká stále, či Pampers alebo Lupilu. Ja som pri 4 deťoch používala Pampers (rôzne druhy) - tie boli úplne top pre nich, naopak Lupilu (ale aj iné) rýchlo precikali. Sestrina dcéra Pampersky nemohla žiadne, hneď sa strašne vychádzala...takže počkaj, otestuj a kupuj postupne v rozumnom množstve za akciové ceny 😉

kris_tin257
27. apr 2024

Ahoj za nás Lupilu nula bodov, pri oboch deťoch som začínala na Pampers a skončila pri tescovych Fred&flo

autor
27. apr 2024

Dakujem vam baby 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

danyelia
27. apr 2024

...vlhčené obrúsky DM taký priemer, kupovali sme rôzne, ako kedy, no nebol problém so žiadnymi.

lenka_vi1
27. apr 2024

Za mna lupilu top používali sme len tie, párkrát sme kúpili Pampers a smrdeli mi a nič nesali, precikal. Lupilu ani raz neprecikal ani v noci a to sa ráno budil s kilovou plienkou.

timea301196
27. apr 2024

Pampers premium care

monnci2226
27. apr 2024

u nas sa osvedcili Pampersky, lupilu nam pretekali - ale absolutne suhlasim s nazorom, ze robit si zasoby dopredu nie je moc rozumne. kazdemu babatku vyhovuje nieco ine. takze vam na zaciatok staci pomenej. akcie byvaju v pravidelnych intervaloch 😉

nikpa
27. apr 2024

Už podľa skúseností tvojej sestry môžeš vedieť, že každé dieťa je iné a každému sadne niečo iné. Teda podľa mňa je hlúposť robiť si veľké zásoby. Čo potom s nimi urobíš keď nebudú dobré? Bude ti to akurát zavadzat a aj tak budeš musieť kúpiť iné. Môjmu mladsiemu napr. nesadli takmer žiadne plienky strihovo, mal čudnu postavu. K tomu ekzém, zo všetkých sa vyhadzoval, kým sme našli vhodné plienky, vystriedali sme niekoľko druhov. No a vlhčené podľa toho načo ich chceš používať. Na utieranie zadku bez následného umytia pod vodou neodporúčam, robia sa z nich zapareniny. Sú plné chemikálií a parfumov. Dieťa je najlepšie po stolici umyť vodou a detským mydlom a nie mu to tam ešte roztierat vlhčenymi. Keď tak kúp také kde je len voda, nič iné.

dettilv
27. apr 2024

Mne tie modré lupilu precikali hneď, tie hnedé sú o niečo lepšie ale pampersky sú najlepšie plienky za mňa. Nevyjdú drahšie ako menej známe značky a najviac sa oplatia asi v DM (aj ich karta sa oplatí).

3petka
27. apr 2024

Ja som tiež mala na začiatku pampersky. Syn sa z toho taktiež vyhadzal. Prešla som na happy bella a super.
Teraz pri druhom som dala z dm babylove a tiež som spokojná.
Lupilu sme mali keď už som odpliekovavala prvého a precikaval ich.

bela30
27. apr 2024

Pampers premium care a aj Pampers aqua pure vlhcene.

lucia13022023
27. apr 2024

Nekupovala by som vôbec zásoby. Je možné že tvojmu bábätku nesadnu ani pampers ani lupilu ale napríklad colorky..
Za mňa sú top pampers harmonie, priplatis si ale pre mňa je pohodlie dieťaťa na prvom mieste.
A lupilu sú hrozné podľa mňa. Aj babylove aj tie fredlo.. Taka umelina

jazula
27. apr 2024

Neoplatí sa robiť zásoby, napr 1ky sme používali asi len 2 týždne a nikdy nevieš, ako rýchlo bude dieťa priberať…plus my sme vyskúšali aj všelijaké eko-bio (už si ani značky nepamätám) a skončili sme pri Pampers premium care na najdlhšiu dobu a teraz už na záver má Baby baby soft. A to viem, že sme ich skúšali, keď bola maličká a vtedy jej nesadli. Teraz má skoro 3r a veľkosť 4/5.

luu1122
27. apr 2024

ja pouzivam pri detoch pampers premium care, mam tri deti a nikdy som nepouzivala ine. Pri prvej dcere som napriklad volala na linku lidla, ze kde sa lupilu vyraba a ake maju zlozenie. Lebo napriklad pampers to napisane ma a oni pred 5 rokmi nemali na balicku nic. (mozno sa do dovtedy zmenilo - netusim). Povedali, ze to je vyrobne tajomstvo 🤣 Ja dom napriklad skusala savost. Mali sme doma nejaku vzorku (z novorodeneckeho balika) a teda skusila som lidl plienku a bola mokra a skusila som pamprs a teda za mna urcite lepsia savost. Nie je dieta v mokrom. Lidl plienky by si musela za mna menit castejsie. Ale zas na druhu stranu dieta ti same povie s ktorymi bude ok. Moze sa vyhodit z pampersiek alebo naopak z lupilu. zalezi od citlivosti. 🙂 Drzim palce pri spravnom vybere 😊

vandica
27. apr 2024

Pri prvom synovi sme používali najskôr Pampers, no vzhľadom k cene som skúšala potom lacnejšie alternatívy, a kupovali sme lupilu alebo babylove z DMky. Ale s tými Lupilu som bola veľmi spokojná, pred 7rokmi. Teraz máme druhého, a kupujem tiež z DMky, alebo pozerám Pampers premium care keď sú v akcii. Lupilu sa mi teraz po 7rokoch zdajú iné, nebola som moc spokojná. Nehovorím, že sú úplne otrasné, ale kúpim radšej iné. Aj mi prídu že sú kratšie. Nemá ich tak dobre vyššie na brušku ako Pampers alebo babylove.

ka_ta_ri_na
27. apr 2024

U nás sme skúšali asi všetky plienky ake sa len dali od pampers premium care, lupilu, DMkove, kolorky, Babybaby soft, dokonca aj z Rakúska značky tie si nepamätám a najviac nám napokon sadli Pampers Harmonie ktoré úžasné sajú a nepretečú 🙏 všetky ostatné plienky nám pretiekli a nesmrdia tak ako pampers premium care napríklad ktoré po nacikani strašne smrdeli. Ale každé dieťa je individuálne

pralinka86
27. apr 2024

Nekupujte do zasoby na začiatok, uvidite ako sadnu tie co budete mat . Ak by bola nejaka reakcia, tak nech nemate doma mesacne zasoby.
Mali sme babylove z dm a spokojnosť. Aj babybaby soft.
Vlhcene tiez babylove 99% vody, maju trochu blbe vyberanie, ale za tu cenu sa to da prežiť. Inak super su pampers aqua pure

pomantac
27. apr 2024

Babylove

gabka123123
27. apr 2024

Látkové!!!

nika23t
27. apr 2024

Lupilu otras, najlepšie pre moje deti boli aj sú pampers.

vkatush
27. apr 2024

1. Nekupuj do zásob dopredu, nemusia dieťaťu sadnúť.

2. Akcie na plienky sú každú chvíľu (ja objednávam z DM mesačné balenie Pampers premium care a vyjde má lacnejšie ako niekde v obchodné v akcii).

3. Môžeš veľa dostať pri narodení/krstinách (hlavne tie plienkové torty ľudia majú vo zvyku).

4. Možno budeš 1tky využívať krátko, ak to bude macík. Možno budeš potrebovať 0ky, ak by nedajbože sa vypýtalo dieťa skôr von. Nerob si veľké zásoby, plienky vieš kúpiť na každom rohu a kuriérom ich máš doma ešte ten týždeň.

ns994
27. apr 2024

Za nas su topka babylove plienky aj vlhcene. Žiadne zapareniny a pekne saju. Lupilu nam moc nesadli. Nesali tolko . Zasoby by som moc velke nerobila a ked tak vacsie čísla. Nevies ake velke bude babo. My sme 1 pouzivali chvilku a potom presli na 2. Na babylove je vyhoda ze maju velke jumbopacky

mima1608
27. apr 2024

Nerob si hlavne zásoby veľké, nevieš aké plienky tvojmu bábu sadnú. Mali sme Pampers active baby, precikávala. Mali sme Pampers premium care, príšerne smrdeli. Mali sme aj Lupilu, za mňa najhoršie plienky čo existujú, vyhodila som celý balík (otrasne široké a krátke, dcérke stále vychádzalo všetko po chrbte).
U nás sa osvedčili Dady, ale tie sa dajú iba objednať. Potom Babylove, aj keď tie sa v poslednej dobe zlumpačili a za chvíľku už budú priesvitné, čo sú stále tenšie a tenšie. Zostali sme verní Fred & Flo Premium (zelené) z Tesca napokon. Za mňa top plienky. A tá cena - no akože ako zadarmo. A za cca 5 mesiacov čo ich používame sa ozaj stalo minimálne, že by dcérka prekakala a neprecikala tuším nikdy.

valeriakadarova
27. apr 2024

My sme nakúpili Lupilu a boli hrozné, predala som ich, zo začiatku sme používali pampers plienky, tie boli najmenšie pre predčasniatko a keď už bola väčšia tak babylove plienky za nás úplne super, teraz má dcéra 19m a máme babylove plienky a striedame s pampers pants... Vlhčené utierky babylove nie sú najlepšie, ale ani najhoršie, my pužívame pampers fresh clean 🙂

angeli121212
28. apr 2024

Nekupuj veľa zo žiadnych plienok radšej viac druhov mini balíkov a vyskúšaš ktoré sa ti páčia a malej sadnú. Za mňa je top huggies. Pampersky neznášam lebo furt vychytám nejake parfemované, neskutočne mi to vadí a nič moc za tie peniaze. Ešte mám rada babylove, moony, dada tieto sú aktuálne, kedže malý používa už len plienkové nohavičky. Kým ešte používal plienky klasické mala som rada aj tú značku od dr.max

ella1234
29. apr 2024

Nerob si zasoby lebo to bude ako naschval ze bábätku nesadnu, proste zákon schválnosti v takýchto veciach funguje 😁
A inak "akcie" byvaju na plienky celkom často 🙂 moze sa kludne stat ze aj medzi veľkosťami budes chcieť zmenit ze nebudu tvarivo vyhovovať, my sme napr presli z babylove na pampers, neskor 3 väčšie vyhovovali babysoft a teraz veľkosť 4 zase pampers🙂