Vecičky pre dievčatko, ktoré sa narodí koncom marca

misinka0203
16. nov 2015

Ahoate babulky mam taku prosbicku🙂 mala sa nam narodi koncom marca. Prosim poradte ake vecicky mam kupovat ci take este teplejsie a hlavne velkost🙂 zatial som zacala s 56 ale neviem odhadnut co mam kupovat 😉 dakujem

lusyke
16. nov 2015

@misinka0203 Ahoj. Nasa sa narodila zaciatkom aprila. Vela sme balili do periniek takze velmi sme obliekat neuseli lebo v perinke bolo peplucko. Na zaciatok nam stacilo v c. 56 par kuskov kosielok. Tak 2 az 3 kusky krajsej supravicky ked sa slo ku doktorke. Mali sme aj par dupaciek. Prechodny overal sa nam tiez zisiel. V tychto malych cislach toho fakt vela nepotrebujes. Potom v c. 62 a 68 toho uz bolo trosku viac, aj nejake tricka a body s dlhym rukavom, teplacky, dupacky, overaliky na spinkanie, a potom uz aj na leto nejake lahsie veci. Zalezi od toho ako bude rast (to mozes odhadnut aj podla seba a otecka ci ste boli valibuci alebo skvrnata). Ale c. 50 sa kupovat neoplati, z 56 par kuskov, skor c. 62 az 68 sa oplati.

dismonika
16. nov 2015

Ahoj, ja mám 2 aprílové slečny: 7.4.2014 a 17.4.2015 - tých 56-tiek som veľa nemala, lebo baby rýchlo rástli a o mesiac - až mesiac a pol (ak vôbec) nosili už 62. V lete nosili 62-68. V septembri-októbri už boli dobré aj 74 a mladšej sú teraz 74 akurát 🙂 Od decembra nosili 80 - asi tak do 1 roka (staršia). Potom na jar nosila 86 až po leto a aj na jeseň. Teraz od novembra sme prešli na 92 🙂

misinka0203
autor
16. nov 2015

Jej dakujem baby ste mi pomohli 😉

mily7
16. nov 2015

V pohode letné. Tých na začiatok stačí málo a potom už v bodynku krátky rukkav bol apríl.synček v kociku položený.

siska53
16. nov 2015

@misinka0203 ja mam obe deti marcove a mala je koncom marca narodena. Velkost 56som mala len zopar kusov vsetko dlhy rukav. Az velkost 62 som mala aj aj.
Ono je dobre mat to rozne. Lebo ked sa narodila mala,bolo dost teplo,z porodnic esme odchadzali za velmi tepleho slnecneho dna. No o rok neskor mala oslavu prveho rocku za ucasti snehovej pokryvky,bola vo fusaku s hrubou capicou. Pritom z porodnice mohla ist pomaly v bodinku s kratkym rukavom (asi som ju aj vtedy moc naobliekala,no nevedela som,ake bude pocko).
A aj pri synovi si pamatam,ze veru aj v lete som vyuzila teplejsie oblecko,vzdy su dni,kedy ani v lete v kratkom fungovat nemozes.
Akurat,ze marec-april nepotrebujes overal.. Hoci po tej mojej skusenosti z 2013 by som si uz ani tym nebola ista..asi by sme nechodili von,kym sa neotepli.

s_mt
16. nov 2015

Ja mam tiez marcovu a z porodnice sme odchadzali v zimnom overale. Zalezi,ako bude,ale urcite by som kupila body s dlhym rukavom aj 56,aj 62,nejaky hrubsi svetrik,dupacky a hlavne hrubu deku 🙂 Asi by som riesila aj fusak,ved ho mozes pouzit aj dalsi rok. Ak bude zima,das ju do fusaku,tym padom nemusis zbytocne kupovat overal,lebo z toho rychlo vyrastie... A potom pojdete von aj tak az najskor po tyzdni,mozno uz bude teplo 🙂

iwet007
17. nov 2015

DNES ZĽAVY -20% NA VŠETOK TOVAR LEN DO POLNOCI NA WWW.PRISABABY.SK ! ZĽAVA PLATÍ EŠTE AJ NA UŽ ZLACNENÝ TOVAR! TAK ŠUP, ŠUP NAKUPOVAŤ! 😉