Postieľka do malej spálne

julllka
18. okt 2012

Prave uvazujeme nad kupou postielky. Ma niekto postielku mensich rozmerov ako je 120x60 cm, co je klasicky rozmer? My by sme potrebovali mensiu. Viem, ze existuju aj 90x40, len skoro nikde v kamennych obchodoch ich nemaju a neviem sa dopatrat k nejakym infoskam. Niekde som sa ale docitala, ze tie mensie su iba do obdobia kym si babo nesadne.
Prosim ak mate nejake skusenosti s tymi mensimi postielkami alebo nejaky iny napad ako vyriesit stiesneny priestor v spalni budem rada. Dikes moc.

bubelko
18. okt 2012

nieco taketo by nepomohlo?:
http://www.baby-beistellbett.de/
ale je to fakt len kym sa dieta neposadi a hlavne kvoli miestu podla max tak do 3 mesiacov 😖

ikke
18. okt 2012

@julllka hladaj kolisky (nemusia sa prave hojdat), tie mavaju vacsinou rozmery 80x40. ale to je naozaj tak do max. 4-8 mesiacov dietata...

m.i.r.i
18. okt 2012

ja myslim, ze
@bubelko ti dala super tip..potom presne kolisocky urcite a tiez napriklad :
http://www.stokke.com/en-sk/nursery/stokke-slee...
ale to je uz dost drahe teda..
alebo som nasla toto:
http://www.detskepostylky-eshop.cz/detska-posty...
to je asi 47X95 ale veru, co potom ked bude mat tak 6 mesiacov? Deticky rychlo rastu..a co vies, mozno bude spavat s vami a mas to vyriesene..mozno sa ti oplati kupit vacsie manzelske letisko a budete tam spat traja🙂

katren
18. okt 2012

@julllka chodte do Kiky, tam maju aj mensie postielky 😉 my sme sa po nich obzerali v nedelu 😝

julllka
autor
18. okt 2012

@m.i.r.i no tak stokke sleepi by som brala hned, ale mm ked videl cenu, tak ma poslal do...haja :D a ta scarlett je len do cca 6 mesiacov coz by az tak nevadilo lebo dufam ze vtedy uz bude maly sam vedla v izbe. Ci si moc fandim? 😕 Tak asi pojdem do tej scarlett alebo este zajdem do Kiki - vdaka @katren
@bubelko toto je tiez super vec ale strasne tazko to zohnat, stoji to majland a na tri mesiace sa fakt neoplati, ale peknaaa je 😉

julllka
autor
19. okt 2012

@mimisk totu scarlett mi uz radili baby vyssie, ale ma velmi vysoko rost. Ked sa maly posadi, uz ju mozem vymenit.
@katren bola som vcera v kike a okrem stokke sleepi tam nic nensie namaju, iba klasiky 120x60 😢
ale mam nieco lepsie: http://www.kocikovo.sk/product/postielka-s-odni... idem do nej 🙂

mimisk
19. okt 2012

@julllka vyhodou tej scarlett je ze sa da zdvihnut bočnica

julllka
autor
19. okt 2012

@mimisk to je sice fajn, ale stale to neriesi problem s tym, ze je rost vysoko :( inak by som ju brala hned

dankamat
21. okt 2012

ahoj.. riešim rovnaký problém. Čakáme druhé bábo a čo ako sa mi nikam nevmestí klasická postieľka. A asi tiež objednám tú Klups Piccolo. Ďakujem za tip

bleble
22. okt 2012

skuste pozriet moju ponuku

kiakocikovsvet
23. okt 2012

@julllka piccolo je ideálna postieľka do malej spálne a cenovo prístupná

bibi24
9. jan 2013

@julllka
@dankamat Baby, kupili ste nakoniec tu postielku Picollo? Ja nad nou rozmyslam a uvitam kazdu recenziu. Dakujem 🙂

julllka
autor
9. jan 2013

@bibi24 Ja som ju nekupila, nakoniec sme zdedili inu. Ale lutujem, radsej som mohla kupit tu Picolo 😒

lemach
23. máj 2013

Zdravím všetky maminy aj čakateľky, chcem sa spýtať či máte niektorá skúdenosť s postieľkou Klupš Piccolo. 😅

zara13
1. aug 2013

Ahoj Lemach, my mame tuto postielku. nemame ju vsak primontovanu, len prilozenu k posteli, kedze je tam mali priestor nepohne sa. ja ju vnimam celkom pozitivne, mam malu celu noc pri sebe, ak ked v noci kojim, nemusim ani z postele vstat. jedina nevyhoda 🙂 ze mala sa obsas posunie takmer az do mojej postele, takze obcas ma nohy, alebo ruky umna, musim davat pozor 😎 , ale inak je ta posielka ok.

mishell23
15. aug 2013

@zara13
Ahoj. Tiez planujeme kupit postielku Piccolo len som sa ta chcela spytat ci je skutocne taka mala ako tu pisu zeny ze dietatko tam moze byt do cca 3 mesiacov ked ma rovnake rozmery ako draha variacia tejto postielky Baby Bay a ta uvadza ze sa do nej zmesti do cca 9 mesiacov.. Tak to je podla mna dost velky rozdiel 😒 prosim napis mi ip, aj ci si ju kupovala s vybavou alebo len samostatne. Dakujem

zara13
16. aug 2013

@mishell23
ahoj mishell23, je mensia ako klasicka postielka, ale bola som pozriet aj BabyBay ked sme sa rozhodovali a prisli mi velkostne velmi podobne. Nasa mala ma teraz 3 mesiace a urcite v nej este nejaky cas pobudne, na dlzku jej urcite staci (i ked nas drobec patri k tym dobre zivenym 🙂). Ja s nou ratam tak do 6 mesiacov, a myslim ze to bude tak akurat. tak som aj tusim citala, ze sa odporuca, kym dieta nezacne sediet.
na sirku ma 40 cm, takze ak bude spat ako nasa obcas - z rozpazenymi rukami 🙂, ako som pisala trcia jej obcaj az ku mne- ale to mi nejako nevadi.
co sa tyka vybavy, tak som ju kupovala bez, (nechcela som ten baldachin, mne sa to nejako velmi nepaci) - matrac som zaobstarala z online obchodu aj s kokosovym vlaknom, a ostatne tiez (i ked vankus a perinku velmi ani nie je treba na zaciatku).

mishell23
16. aug 2013

@zara13 super, si zlata ze si odpisala. Presne tak, aj my chceme len postielku a matrac s mantinelom si dokupim. Baldachyn sa mi tiez nepaci mat na postielke.. Aaaa perinku s vankusom mi nebudeme kupovat vobec.. Nasa bude spavat bud v spacom vaku alebo zavinovacke. V zahranici take nieco ako perinka zevraj vobec nepoznaju 😒 dokonca to moze byt nebezpecne ked sa prekryje babatku hlavicka.. Takze tak.. Dakujem ti krasne 🙂 a postielku objednavam, uz teraz sa tesim ako budem mat malu hned pri sebe 🙂

sharlotta
16. aug 2013

@mishell23 my sme kupili baby scarlett, co je najlacnejsia alternativa na tych 6 mesiacov a my budeme v jednej spalni vsetci 4, takze jedine tato mensia. 40x90.

mishell23
16. aug 2013

@sharlotta tu som ani nevidela 🙂 idem omrknut 🙂 ja tiez nehladam nic zbytocne drahe lebo na co na tych par mesiacov 🙂 dakujem 🙂

sharlotta
16. aug 2013

@mishell23 my mame aj teraz prisunutu postielku, v ktorej mala spi, nie pripevnenu a nie je ziaden problem. Na tej Baby Scarlett sa mi pacilo, ze ta bocnica sa uplne stahuje a teda ju netreba ani odmontovat a stale ju mozes zatiahnut, ked uz sa drobec bude vediet pohybovat a ty budes potrebovat na chvilu odbehnut.

zara13
16. aug 2013

@mishell23 @sharlotta
ja som tiez pozerala aj Baby Scarlett, ale na nej sa nedala nastavit vyska postielky, a ked som to vymeriavala, nesedelo mi to k mojej posteli, takze preto som sa nakoniec rozhodla pre Piccollo. inak rozmerovo by mali byt rovnake, takze zalezi len na tom ako vysoko ma clovek vlastnu postel, aby to vyhovovalo.
ale tiez sa mi pacila.

sharlotta
16. aug 2013

Nam to praveze akurat sadlo 🙂

veverka84
8. jan 2014

ahojte predavam postielku klups piccolo bielu ajs doplnkami obliecky plachta v ruzovobielej farbe.ak by mal niekto zaujem piste IP 🙂 je ako nova vyuzivali sme do 1 roka.

tatijiana
12. mar 2014

@veverka84 inzerat uz asi nie je aktualny, ale chcem s spytat, ci vam malinka spala v postielke skutocne do jedneho roka. Zvazujem tuto postielku a potrebovala by som vykryt jednorocne obdobie, kym sa budeme stahovat.

lee_bella
7. máj 2014

ahoj neviem ci este hladate alebo uz mate, mam na predaj malu postielocku aj s kokosovym matracom sotva pouzivanym. mala v tej postielke spala asi tyzden a potom uz nechcela,musela som doniest do izby tu postielku ze 140 na 70 a tam uz bola spokojna :D matrac je kokosovy z Brendonu 90x40 a pasuje presne do tej malej postielky. predala by som vam to vsetko spolu za 30e. si myslim,ze vinikajuca cena, len mi to doma zavadzia 🙂

lee_bella
7. máj 2014

@tatijiana ahoj neviem ci este hladate alebo uz mate, mam na predaj malu postielocku aj s kokosovym matracom sotva pouzivanym. mala v tej postielke spala asi tyzden a potom uz nechcela,musela som doniest do izby tu postielku ze 140 na 70 a tam uz bola spokojna :D matrac je kokosovy z Brendonu 90x40 a pasuje presne do tej malej postielky. predala by som vam to vsetko spolu za 30e. si myslim,ze vinikajuca cena, len mi to doma zavadzia (toto som pisala autorke inzeratu,ale v pohode to plati pre vsetky mamicky,ktore by mali zaujem)

tatijiana
7. máj 2014

@lee_bella dakujem, ale uz mame 🙂 Kupila som od tej pani, co pisala vyssie. Cena je naozaj bezkonkurencna, urcite rychlo najdete nejakeho zaujemcu.

kikanunka
15. jún 2014

@lee_bella ahoj este predavas tu postielku co si ponukala? mas fotku? dakujem 🙂