Pop in plienky

emma9796
18. jún 2023

Skusenosti s pop in plienkami? Alebo daco co je este lepsie z Toho? Som prvorodicka a chceli by sme pouzivat latkove plienky

janocka
18. jún 2023

Prvorodenemu vyhovovali (ale to bolo pred 11r. 🤣). Boli to najlepsie latkove plienky, kt. som vtedy zohnala. Mala som viac druhov, tieto boli fajn, lebo mali pri stehnach take akoby “kridelka” a dieta sa neprecikalo…. Druhorodenemu vsak nevyhovovali - mal silne stehna, velmi ho tlacili a ostatne vsetky precural. Tak som po par mes. pri druhom dietati s latkovanim skoncila.
Je (bola?) tu aj skupina Latkovkarky, tak skus dohladat. Tam ti dievcence urcite daju aktualnejsie informacue

emma9796
autor
18. jún 2023

@janocka dakujemmm❤️

behulka
18. jún 2023

@emma9796 skús pozrieť túto skupinu o látkových plienkach: https://www.modrykonik.sk/group/1818/
Nášmu Pop in nesedeli, tlačili okolo nožičiek, na malé bábätko sa mi zdali príliš mohutné.

euka210
18. jún 2023

@emma9796 na mna boli drahe, ja som fungovala na stvorcoch doma, kapsovych, bambusovych na noc, vyskladala som si ako som potrebovala. 3 deti som tak latkovala, ale uz 6r som mimo info o novinkach.

sakaca
31. aug 2023

@emma9796 ja som si vybrala na eshope rischina, majú viacero druhov aj s krídelkami, bez nich vždy som si po kuse z rôznych typov vzala a potom dokupila co sadlo