Plienky na citlivú pokožku

barancek2020
6. apr 2022

Ahojte baby, potrebujem poradiť vhodné plienky na citlivejšiu pokožku. Používali sme babylove od narodenia. Kým sme došli na veľkosť 5/5+ zdajú sa mi úplne iné. A aj pri častom prebaľovaní ich začala prečúravať. Tak sme prešli na pampers premium care , len tie sa mi vôbec nepáčia. Neviem či to len nám ale plienka púšťala pri počúrani ako také malinké guličky gélu. Z toho sa malej začali robiť zapareniny na riťke. Ale mala ich fakt všade. A mohla som ju prebaľovať ak každú polhodinu. Momentálne máme huggies, ale tým že malá prespí celú noc od 20:00 do 8:30 ráno tak veľmi tie plienky nevydržia.
Ďakujem za radu 🙂

veronika3110
6. apr 2022

čítala som veľmi dobré recenzie na Dada plienky.. ešte ich nemám vyskúšané, zatiaľ len nakúpené...ale rozhodla som sa kvoli skúsenostiam, že skoro nikto pri nich nespomenul zapareniny ani iné reakcie

barancek2020
autor
6. apr 2022

@veronika3110 čítala som aj ja na Dada plienky väčšinou len dobré recenzie. Ak sa môžem opýtať objednávate ich alebo je nejaká predajňa/drogéria kde sa dajú kúpiť?

veronika3110
6. apr 2022

@barancek2020 ja ich kupujem v PL, sú najlacnejšie...ale dajú sa objednať aj na nete... volá sa to dadaplienky alebo tak nejak... a balenie vyjde možno o 0,2 - 0,3€ drahšie ako v PL ..
teraz som napr. kúpila jednotky 2-5kg za 3€ 25kusové.. a ked bola akcia, tak som vzala aj trojky 96 kusov za nejakých 7€