Pestúnka Motorola

edita103088
21. máj 2015

Ahojte!Aké máte skúsenosti s motorola pestunkou?A ako singalizuje ,že je baterka vybita?

jamabe
21. máj 2015

Máme Motorolu... celkom dobré skúsenosti, nič jej nemôžem vyčítať... Keď sa vybijú baterky, rodičovská jednotka začne pípať...

jamabe
21. máj 2015

opravujem: keď sa začnú vybíjať baterky, začne pípať 🙂 🙂 🙂

edita103088
autor
21. máj 2015

@jamabe a aj to si počula cez tu vysielačku ked sa malý/á hýbal v postielke?Lebo mne väčšinou neplače ked sa zobudi .Zatial ako som skúšala tak tie pohyby nepočut,že napr,šuští s paplonikom a tak(to treba dodat,že náš malý dost cvičí zo sna)

jamabe
21. máj 2015

@edita103088 no tak to nie.. predtým sme mali Angelcare (monitor dychu s pestúnkou) a ten to tiež nezachytil. Neviem, či sú aj také citlivé vysielačky, ale ak sa môžem opýtať: načo potrebuješ počuť také jemné zvuky? Zbytočne ťa to bude plašiť... 🙂 Kým dieťa riadne neplače, netreba k nemu bežať...

edita103088
autor
21. máj 2015

@jamabe lebo ako som pisala,on nezacne hned plakat,niekedy ešte tak lezi aj hodinku a tak neviem kolko spal...nie je velký spáč

jamabe
21. máj 2015

@edita103088 tak asi je spokojný, keď neplače. Keď bude niečo chcieť ozve sa 🙂 Koľko ti prespí rátať nemusíš, niektoré deti sú skrátka nespavci. Aj moja napríklad 😝