Pampers verzus Babylove

5. apr 2024

Baby kupujeme plienky babylove, ale chcem teraz plienky typu pants - znacku pampers active baby. Mate skusenost s oboma, ze ci kvalitou su porovnatelne? Dakujem

werony_n
5. apr 2024

Ja som na pampers nedala dopustiť, baby love boli za mňa tenké, prepustali a často bola malá mokrá. Pampers sú hrubšie, elastickejsie a lepšie absorbujú. Minimálne na noc by som s baby love neriskovala.

natassa2
5. apr 2024

Nam sa decka vyhadzali z Pampersiek a tie Babylove praveze vyhovovali.

7lenka11
5. apr 2024

Pampersky boli u nás najhoršie. Celkovo sa ani mne nepozdávali, dosť smrdeli a moč výrazne presakoval. Za mňa sú všetky ostatné plienky lepšie v porovnaní s Pampers..

bela30
5. apr 2024

Pampers jedine, babylove urcite nie

majlo1234
5. apr 2024

Nam vyhovovali oboje, kvoli cene sme kupovali babylove.

lucia13022023
5. apr 2024

My kupujeme len pampers harmonie, to sú topky plienky. Majú aj pants..su síce drahšie, ale za komfort svojho dieťaťa si rada zaplatím.. Za mňa baby love vôbec nie, tenké, precikaval sa a aj sa vyhadzal.

kitycat
5. apr 2024

Nam vyhovuju oboje.
Cez den babylove a na noc Pampers pants nocne. Ked spravne natiahnem tak spi v sucu celu noc. Babylove v noci pretiekli alebo som to sama vytlacila a presiakla na oblecenie

lamonita
5. apr 2024

Aj babylove ma pants, za mňa spokojnost

tani777
5. apr 2024

Musis vyskusat,mojej starsej babylove nesadli,celkovo sa mi zdala byt mokra aj ked len kus pocikana...takze pri mladsej som riesila len pampers,ale len premium care,active baby sa mi tiez zdala mokra a strasne studena plienka na dotyk,ked bola pocika (nie uplne precikana)

lusika33
5. apr 2024

U nás všetky deti pampers skúšali sme babylove ajazdym precikali tak úspora žiadna keď treba stále prebaliť a dokonca babylove pants sme skúšali u dcéry majú krásne obrázky a skončila po myslím troch dňoch používania v nemocnici so zápalom močových ciest nikdy viac… teraz pri najmenšom používame pampers harmónie ma veľmi citlivu pokožku a max spokojnosť drahšie ale kvalitne

dzejsik
5. apr 2024

treba len vyskúšať, môj sa zaparil a vyhádzal rýchlo v Babylove, švagrine naopak sa vyhádzal z Pampers

jaass
5. apr 2024

Pampers topky💪

veronicka1901
5. apr 2024

Jednoznačne Pampers, kvalita nepustí. Na deň som sem tam použila aj Babylove, ale neporovnateľne horšia kvalita ako bola kedysi (mám tri deti). Na noc dávam Pampers night pants a nikdy ich neprecikala.

anavixy
5. apr 2024

Tak kvalitou porovnatelne urcite budu, baby love isto nie su kvalitou lepsie ako pampers, toho sa bat nemusis… reakcia pokozky na pampersky je mozna, to je velmi individualne. Existuju ovela kvalitnejsie a aj drahsie plienky ako Pampers, DMkove plienky su za mna fajn na denne nosenie, ale urcite nic vynimocne. Pampers harmonie su super, pampers active baby za mna v pohode, hoci pantsky nedavam, lebo ma nebavi stale vyzliekat cely spodok 😄

katie253
5. apr 2024

My sme mali pants jedno balenie a som sa nevedela dočkať kým sa minú, za mňa veľmi nepraktické, lebo som musela dieťa vyzliecť, aby som dala novú plienku. A pampers presakovali a smrdeli. Používali sme len babylove.

andrea_82
5. apr 2024

@anavixy @katie253 presne, neviem, co na tych pants vidia, ked musim povyzliekat cele dieta, aby som ich natiahla. 🙂 Uz som myslela, ze som jedina, ktorej nevyhovuju.

veronicka1901
5. apr 2024

@andrea_82 my používame pants len na noc a príde mi to praktické a veľmi pohodlné. Pás je široký, čiže ich ani tak ľahko neprecika. Cez deň som tiež nepoužívala, je to dosť nepraktické.

autor
5. apr 2024

pytam sa preto, lebo sme mali na skusku pampers premium pants a tie boli super, davali sme na noc. Teraz chcem kupit velke balenie, pampers pants active baby su lacnejsie (teda, pozeram DMku) tak snad tam nie je velky rozdiel v "dizajne" - ze maju rovnako pruzny pas atd ako tie premium 🙂

monicatko20
5. apr 2024

Ja som teda rozdiel medzi pampers premium a activ baby pocítila.. tak skus na skúšku radšej menšie balenie..😊 ale teda píšem o klasike, nie o nohavičkách 😊

lneviemmeno
5. apr 2024

Asi každému inak vyhovuje, ja mám Babylove a mne ich ani raz neprecikal a to dávam aj na noc. Vydrží mu jedna plienka aj 5-6 hodín. Ale jemu vyhovovali aj pampersky, len som skúsila vymeniť za lacnejšie a tak isto super 😊

mima1608
5. apr 2024

Pampers za mňa asi najhoršie plienky, nehodné tej ceny. To že smrdeli by sa ešte povedzme dalo predýchať , ale mne dcéra precikala každú druhú plienku. No otras. S Babylove nikdy nebol problém. Inak aj z tej značky majú pants, len teda neviem aké sú, nemali sme. Mne sa tie plienky nejako nepozdávajú 😂

bela30
5. apr 2024

Je rozdiel vo vnutri, maju inu strukturu, menej odvadzaji vlhkost a stolicu tie obyc. Este su aj Pampers pants night, tie znesu fakt vela.

3petka
5. apr 2024

Mne sa tiež deti vychádzali z pampersiek, takze už nikdy viac. Používala som happy bella ale teraz pri druhom používam babylove a som spokojná.