Majú zmysel čižmy s mäkkou podrážkou?

ildici12
13. sep 2012

Ahojte maminky, moja Sarka ma teraz rok a zacala chodit. davam jej topanky s makkou podrazkou, pedipedky a lilliputi. no rozmyslam trosku dopredu, a neviem ci sa jej na zimu oplati kupit aj cizmy s makkou podrazkou? ci aj ked vonku bude sucho, nebude jej v nich zima zospodu. nema niektora z vas skusenosti s takymi cizmami? dakujem za kazdy prispevok 🙂 🙂 🙂

ematko29
14. sep 2012

ja by som jej kupila normálne čižmičky.fusáčik ti nezašpiní lebo nebude ešťe velmi chodiť po snehu ,ale ked budeš napr vv čakárni tak bude sa chcieť prechádzať určite,avtedy by jej bola zima na nôžky.alebo skor oteplené topanočky ako čižmičky

euka210
14. sep 2012

určite klasicke čižmičky na zimu. My sme aj teraz na jesen kupili normalne topanočky, ved je jasne, ze odspodu by bola zima, dieta sa rychlo rozchodi, nas po par dnoch behal uz po celom byte a aj po vonku uz rad pochodi a to chodime vyse 2t.

bamb27
14. sep 2012

@ildici12 lilliputi a pediped ako take maju isto zmysel, len tie cizmicky nie su robene na stredoueropsku zimu,, takze treba klasicke, poriadne zateplene, nepremokave,,,, prijemne studovanie zimnych topanok prajem, daju sa najst aj s relativne flexi podrazkou

klaudia74
25. sep 2012

Môj starší syn nosil čižmičky Liliputi. Sú naozaj veľmi teplé, tým že majú zvnútra pravú ovčiu vlnu, mal vždy teplé nohy, keď som mu ich vyzula. On mal vtedy skoro 2 roky, takže normálne chodil, nosil ich keď bolo vonku sucho a mal ich veľmi rád. Mladšiemu ich tiež určite kúpim na zimu. 🙂

lilitela
4. okt 2012

@klaudia74 @ildici12 Prosim ta Klaudia a ked nasnezilo pripadne naprsalo tak ste nosili ake? Dik

ifkael
4. okt 2012

@ildici12 samozrejme ze v nich bude zima odspodu...

abbey1
4. okt 2012

@ildici12 Prečo by pediped čižmy neboli vhodné na zimu? my kupujeme topánočky i čižmičky len s mäkkou podrážkou. iItaké čižmy sú zateplené a nepremokavé.

bubinovci
4. okt 2012

@abbey1 mohla by si mi prosím napísať do IP kde kupujete tieto topánočky? 😉

abbey1
4. okt 2012

@bubinovci Asi veľmi nepomôžem. Kupujeme v Prahe a v Londýne + nám nosí neterka z ciest po svete. Občas dobre kúpim i tu na MK.

bubinovci
4. okt 2012

@abbey1 júj škoda že u nás nie sú ☹ ale ďakujem za odpoveď 😉

klaudia74
5. okt 2012

@bubinovci Ale veď sú na www.liliputi.sk 🙂

klaudia74
5. okt 2012

@klaudia74 Aha, už čítam, že to je iná značka čo písala abbey1, tak sorry. 🙂

klaudia74
5. okt 2012

@lilitela Mali sme z obuvi, bohužiaľ značku neviem, ale vyberala som také aby boli čo najľahšie, podrážka čo najohybnejšia, nech tam nie je tá brutál tvrdá klemba... ináč som to nevedela riešiť ani ja.

bubinovci
5. okt 2012

@klaudia74 mne by liliputi nevadili, my sme nosili little blue lamb teraz ale hľadám zimné topánočky aj do snehu, nepremokavé a tam som nenašla ☹ vôbec netuším kde kúpiť vhodné zimné topánočky s ohybnou podrážkou 😒

ildici12
autor
5. okt 2012

@abbey1 neviem len som si nebola ista tak som sa radsej opytala na skusenosti mamiciek. aj teraz ked je uz chladnejsie rano a s malou idem von musim jej dat topanky s gumenou podrazkou lebo sa mi zda ze potom ma v nich studene nozicky. a v suchom pocasi aj do minusov sa mozu obuvat tie cizmicky s makkou podrazkou?

ildici12
autor
5. okt 2012

@bubinovci a co superfitky? alebo aj pediped grip n go ma cizmy s gumenou podrazkou. len tie neviem ci nepremoknu. superfitky viem ze vacsinou chvalia mamicky ze vobec nepremokaju vdaka tomu gore-texu, tak my ich aasi vyskusame tuto zimu. a mmozno aj kupime cizmicky s makkou podrazkou 😉 😉

bubinovci
5. okt 2012

@ildici12 hej tie superfit už som pozerala, na stránke pediped (slovenskej) som čižmy nenašla ☹

ildici12
autor
5. okt 2012

ja som kukala cez pediped.com. prepravne ti vyjde asi 3 eura na SK 🙂

liliputisro
5. okt 2012

@ildici12 Čižmičky Pediped Grip n Go bohužiaľ nie sú z nepremokavého materiálu (myslím samozrejme vrchnú časť), je to brúsená koža, preto sme ich neobjednali... ☹

ivanka.7
6. okt 2012

@liliputisro A brusena koza sa neda impregnovat? Ja mam naimpregnovane vsetko od textilu po kozu na topankach 🙂 (to nevyryvam, len ma to zaujima, topanky z brusenej koze nemam)

liliputisro
7. okt 2012

@ivanka.7 Máš pravdu, asi sa dá, aj keď osobné skúsenosti s tým nemám... 🙂 A priznám sa, že sama som skeptická, koľko vody či snehu by potom vydržali. Navyše ak sú už naimpregnované, nedali by sa ani reklamovať, keby sa im náhodou niečo stalo...

ildici12
autor
8. okt 2012

@lilitela a tie Liliputky ste nosili aj v minusoch? obliekli ste do nich este aj hrube ponozky ci staci ta ovcia vlna a tenke ponozky?