Ktoré plienky dieťa nepreciká?

dadanka2
18. nov 2021

Ahojte,
Ccem sa spýtať , či máte nejaké overené plienky , ktoré sa v noci neprecuraju… synček dosť pije mliecko v noci a už sme skúšali všetko asi (pampers, nočné pampers,…) a proste každú noc je prečurany 🤯a mokrý 🤯
Ďakujem za rady

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11iva11
18. nov 2021

Prebaľuješ v noci, či je na jednej plienke?

ivangeline
18. nov 2021

Jj. Suhlas s prvym prispevkom. Vacsie plienky najskor treba. ;)

bagre
18. nov 2021

naše deti boli mokré len keď sme buď zle plienku utiahli alebo mali blbú veľkosť. Mali sme pampersky aj lidlové

bagre
18. nov 2021

a ešte keď sme si nevšimli, že pipík nie je na svojom mieste a zapli plienku... 😉

petamich
18. nov 2021

v noci neprebalujem, iba ak sa pokaka a pouzivame Kolorky Night, jedna vec je, velkost a strih a druha absorbcna schopnost plienky 🤷‍♀️ ak pije vela, tak treba plienky s vysokou absorbcnou schopnostou

dadanka2
autor
18. nov 2021

@bagre pipika vždy dávam dodola to robím cielene a aj to zapínanie sa snažím dibre dať ale ďakujem ❤️

dadanka2
autor
18. nov 2021

@petamich ahaaa super, neviem prečo to má nenapadlo , skúsime pohľadať take savejsie ❤️Ďakujem

petamich
18. nov 2021

@dadanka2 tie Kolorky Night maju v DM su trosku drahsie ale tak clovek minie jednu na noc a napr. viem, ze aj Huggies maju Night ale tie som neskusala, nam tie Kolorky vyhovuju aj ked obcas aj to precika ale tak moj je este drobec kojeny co papa veeeelmi casto, tak sa necudujem, ze taku naloz ani Kolorka nevydrzi ale to sa stane tak raz za dlhu dobu 🙂

katkadud
18. nov 2021

@dadanka2 treba poskúšať keďže každá plienka ma iný tvar, a uvidíte co vám sadne, my mame na noc babylove o číslo väčšie ako cez deň, paradoxne tie jedine držia, inak všetky aj nočné precikal 🤷‍♀️ u nas boli zas Kolorky najhoršie, tie do 3 hodín dokázal precikat 😂
Ja si celkom pochvaľujem ešte pampers pants nočné, tie sú tiež dosť savé.
Mne sa ale v poslednej dobe osvedčilo aspoň raz rýchlo vymeniť plienku aj v noci, aj synček pokojnejšie spáva keď je v suchom, a to je už velkac 1.5rocny, len teda tiež sa koji každý chvíľu stále jak bábätko 😁

jane1987
18. nov 2021

@dadanka2 pampers night pants, za mna najlepsie aistota, ze ich neprecika

leuska1991
18. nov 2021

@dadanka2 z kauflandu bevola plienky,zana top. Aj moj vela cika ,aleze vela...a ked rano prebalujem tak je ta plienka 100kilova,skus. Ja mam dobre skusenosti. A nie su smi drahe

dadanka2
autor
19. nov 2021

@leuska1991 ďakujem za radu 🙂

dadanka2
autor
19. nov 2021

@katkadud ďakujem za radu, pampers pants nočné sú u nás do 2 hodín na 3 miestach prekonané 😅

jaskolka
19. nov 2021

@dadanka2 Bevola aj ja odporúčam, sú skutočne super. Alebo aj Dada sú dobré, nikdy mi tieto dve značky neprepustili. A napríklad Pampers, Baby love a Lupilu precikal rýchlo.

lucijalucy
21. nov 2021

Na noc dávam rovnakú značku akú používame, len o číslo väčšie. Odkedy to takto robím, nemám problém.

mischell333
16. dec 2021

@dadanka2 u nás topka pampers

ninah1486
1. mar 2022

nam velmi vyhovuju plienky nappy

veronice
1. mar 2022

Mne mala nikdy neprecikala babylove z dmky, tiez som v noci neprebalovala. Ako ti uz aj radili, skus vacsiu vwlkost a vacsiu savost

beahavala
3. mar 2022

@ninah1486 tie su skvele, nikdy ich syn neprecikal