Je vyvýšená posteľ pre 2,5 dieťa bezpečná?

hamimami
16. jan 2012

ahojte maminky, rozhodli sme sa ze nasej dcerke urobime vlastnu izbicku a kupime jej uz aj postel kedze doteraz spala v klasickej drevenej postielke s nami v spalni....pretoze je izbicka naozaj velmi mala najviac by sa nam hodila vyvysena postel, pod ktorou by vznikol volny priestor napr pre hracky.....problem je v tom ze nasa mala v noci putuje po celej postielke, normalne si sadne a potom sa hodi ktorymkolvek smerom 😀 uz je z tej postielky riadne obuchana, tak ci to nie je nebezpecne ju dat spinkat do takejto pstele....je tam vyska 108 cm a ma to aj zabrany no aj tak sa bojim....mate ju niekto doma? aky je vas nazor? pre lepsiu predstavu pripajam link: http://www.babynabytek.sk/detska-postel-so-smyk...

ikke
17. jan 2012

@hamimami pamatam si, ze moj bratranec spaval na vysokej posteli uz dost skoro a ujo mu este medzi tou zabranou a stropom natiahol akoby volejbalovu siet. mozno riesenie aj pre vas...? 😉

exupery
17. jan 2012

JA by som isla do nejakej detskej natahovacej ala Ikea,alebo nieco podobne,myslim,ze pre tak male dieta je to este nebezpecne...

silvuskaa
17. jan 2012

postel je pekna a aj prakticka pokial mate malo priestoru ale ja osobne by som sa bala aby mi dieta v noci z nej nespadlo, hlavne ked pises ze ti mala putuje po celej postielke.....mne sa paci nieco taketo http://www.detske-postele.sk/www-detske-postele...

jaaty
17. jan 2012

Ahojček,
vôbec sa nemusíš báť. Naša Hanka spí, hoci nie na vyvýšenej, ale na klasickej posteli so zábranou od 1,5 roka a nestalo sa ani raz, že by spadla alebo sa buchla.

anjelicek26
17. jan 2012

@hamimami - ikea ma nad postelou tunel, tam nema odkial vypadnut, skusila by som nieco takeho 🙂

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/4011...

Pripnes to na bocnice postele a hotovo 🙂

hamimami
autor
17. jan 2012

juuuuuuj baby dakujem za nazory no este si to nechame prejst hlavou zlava zprava a uvidime....
@anjelicek26 super idem popzerat ci nieco najdem ten ikeacky tunel pasuje len na ikeacku postel asi

aliza
17. jan 2012

@hamimami ahoj, ja osobne si myslim, ze urcite nie, tvoja dcerka je este malicka na takuto postel. Neviem, ci mate na noc plienky alebo nie, ale ak jej bude treba v noci cikat a bude chciet ist na zachod, v spanku si nemusi uvedomit, ze je 'hore' a ze musi zliezt z rebrika...aby ti proste nezoskocila z postele. Podla mna je to pre nu este dost nebezpecne. Moja dcera ma 6 a strasne tuzi po poschodovej posteli, ale tiez v noci putuje po celej posteli a kludne moze spadnut. Mne sa raz podarilo spadnut z poschodovej v 10. rokoch! v skole v prirode 😀

barbarka
17. jan 2012

ahojte. my tiez riesime do buducnosti spanie pre dve deti vo malom bytiku. Poschodovej sa bojim, ja som asi ako 12rocna spadla na sestru spiacu na spodnej posteli, a okrem toho maly bude mat v case nutnosti riesenia cca 3 roky. nejake navrhy? 😅

avuka
5. mar 2012

@barbarka my ideme kupovat postel s vysuvnym druhym lozkom. rozhodujeme sa medzi postelou Tolek alebo Laura na www.tempo-kondela.sk alebo postel Tosia na www.babynabytek.sk,ale na tuto druhu firmu este hladam recenzie,nakolko su spolahlivi,lebo v pripade reklamacie by sme im to museli poslat spat aj zabalene,no starosti by s tym boli,ale je to postel o 100 eur lacnejsia ako jej dvojca v kondele (a sice aj o 20 cm kratsia)

lubenka01
7. mar 2012

no ja tiež by som chcela našim babám objednať postel Tolek z www.vera-nabytok.sk, ale stále si nie som istá či urobím správne. 🙂

katren
7. mar 2012

@lubenka01
@hamimami my sme kupili v Ikey poschodovu postel, vyska je 130cm a mala mi spava hore....bez problemov 😉

dadinka
9. sep 2013

@avuka prosim ta, tiez zvazujeme kupu postele zo stranky babynabytek.sk a chcela by som sa spytat, aku ste nakoniec vybrali postel a ci ste spokojni, dakujem 🙂

avuka
10. sep 2013

My sme nakoniec kupili odtialto http://www.nonstop-nabytok.sk/p/911/tomek-poste... bola v akcii z 390 na 234 cez zlavovu stranku boomer .aj nedavno bola v takej akcii.ale vrzga,ked od deti z nej vstavam,co ma rozculuje a matrac je taky tvrdy,ze ked pri detoch zaspim,tak ma rano hrozne boli chrbat. ale inak skvele setri miesto,tu spodnu postel mame stale mierne vysunutu ako schodik a vecer viac,ak by deti spadli z hirnej postele.kazda ma svoj vankusik a kut na jednej strane postele a nohami sa este nedociahnu,zakryvam ich jednym dospelackym paplonom🙂 inak postele sa nesli deti dockat a radi na nej spavaju. Este sa spytam kamosky,odkial ona kupovala ich dvojpostel (tempo-kondela alebo prestige ruzomberok,aj v jysku mali taku v akcii parkrat,myslim,ze postel Laura),jej navstevy si zas chvalia,ako sa skvele na nej spi.i jej mama,co sa doma vo vlastnej posteli zvykne budit,na tejto prespi celu noc.

lier
9. dec 2013

Kupovala si to online? Lebo ja som si vybral niečo z http://www.najlepsinabytok.sk a neviemako je to s online obchodovaním.

slavov
28. mar 2014

Urcite nekupujte v internetovom obchode VERA Nabytok Michalovce. Mame velmi zle skusenosti z nimi
Obiednana postel dosla rychlo, ale co nasledovalo potom je nocna mora kazdeho kupujuceho. Az pri skladani som zitil ze 50% dielov je poskodenych poskrabanych, popraskane nosne dosky, krive cela suflikov, flakaty nastrek laku, no proste hruza des, a nasledna proces reklamacie, kde sa s vami bavia ako s debilom, a daju kompenzaciu 15€ aj ked spostel stala aj s dopravou 265€ : podavam podnet na SOI.