Je nutné pri dvojičkách kupovať vankúš na tandémové dojčenie?

sonislawa
6. sep 2012

Pripravujem sa na dojcenie. Som rozhodnuta kupit si vankus na dojcenie. Narazila som vsak na to, ze existuju obycajne vankuse na dojcenie a specialne vankuse pre dvojicky. Specialne su samozrejme asi o 30€ drahsie. Podla obrazkov neviem posudit aky velky je rozdiel medzi tymi dvoma druhmi vankusov (okrem ceny 🙂 )

Chcem sa opytat, ci s tym ma niektora skusenost? Co si myslite, bude mi stacit obycajny vankus alebo je dolezite mat ten specialny?
dakujem.

kacena85
6. sep 2012

podla mna ti staci obycajny ale ten dlhsi co je, ja cakam tiez dvojky a mam doma uz teraz taky dlhy pomaly cez celu postel a je super aj teraz pred porodom na spanie, odporucam

strapco13
6. sep 2012

nutne to nie je, ale ulahcuje to pracu ..ak si sikulka, usijes si aj sama http://www.alinka.sk/c/zhotovte-si-vankus-na-do... vyjde to urcite lacnejsie

dusika11
6. sep 2012

ja som si kupila dve..a nedam nanich dopustit..na jednom som kojila a na druhy poskladany v tvare rohlika som dala deitatko s perinkou odgrgnut..nasi na tych vanusoh dodnes lezia a radi piju mieko..je to dobra investicia..ale ja mam dve mono vankuse nie pre dvojciky

kacarina
6. sep 2012

Ja som si kupila ten drahsi specialny (nafukovaci), podla mna je uplne super, lebo je taky pevnejsi a dieta na nom celkom stabilne lezi... hoci som dlho nekojila, dost dlho sme ho pouzivali na krmenie z flasky, pre mna to bola super poloha aj pri krmeni jedneho babätka, lebo som mala dost blbe problemy s chrbatom. Inak v pripade potreby sa na nom daju krmit aj dve babätka z flasiek naraz 😅