Flaška pre novorodenca Avent

lucia23529
25. apr 2024

Ahojte, kúpila som malej fľašku od Avent. Má 14dni. Avšak mám pocit že ten prietok jej ide ťažko a veľakrát skoro nič nevypije a často pritom zaspáva. Dala som jej tam vrch 1+ a o niečo sa to zlepšilo ale stále mám pocit že sa trápi. Kúpiť ten vrch ešte pre staršie bábätka alebo zmeniť značku? Ďakujem za rady

lucia23529
autor
25. apr 2024

Ešte som zabudla dodať že ma také otlačené červené po pití nad hornou perou.

tindik
25. apr 2024

ahoj, môj začal byť na tejto fľaške keď mal cca týždeň, lebo ja som bola v nemocnici, tiež mu to išlo nazačiatku veľmi ťažko ale nedala som cumel s väčším prietokom, aby sa nenahltal rýchlo a aby mu to v brušku nerobilo šarapatu. Určite by som na tvojom mieste nechala ten, ktorý má mať dieťatko ku svojmu veku. ak vypije málo a zaspí, zobudí sa buď keď ju dáš odgrgnúť a potom znovu dopije - to je aj lepšie lebo potom bábätku lepšie to mliečko strávi.. Toť môj názor 🙂 Neboj sa, rýchlo sa rozpapá, môj malý má teraz mesiac aj týždeň a keď sa zobudí hladný, tak hltá už veľmi pekne 🙂 za 5-10 min je napapaný. Dieťatko naberie silu aj v saní, plus sa musí ešte zoznámiť a tou fľaškou, potom to pôjde rýchlejšie. Držím vám palce 🙂

ninka99865
25. apr 2024

Nášmu to tiež šlo pomaly a kŕmenie trvalo dosť dlho.. ale boli sme trpezliví ak sme skúšali mom fľašu ktorá ma dierku ale s tou sa dusil. A keď sme dali silnejší prietok tak zas zvracal. Čiže trpezlivo naučí sa sat. Teraz ma 4 mesiace a dá fľašu za 3 minúty 😃

anavixy
25. apr 2024

U dvojtyzdnoveho novorodenca to je este normalne, spava moze byt zo zltacky, ak mala. Ono sa to rychlo zmeni, treba byt trpezlivy. Z prsnika by to tiez neslo tak lahko 🙂 neviem ake davky dostava a ako casto, ale niekedy moze byt dieta viac a niekedy menej hladne, otlacenie nad vrchnou perou si tiez neviem uplne predstavit, nemoze to byt tym ze drzite flasu prilis dohora a tu peru ma prilis ohnutu? Cumel s vacsim prietokom relativne skusit mozes- treba ale odsledovat ci jej to nerobi zle, ci jej nezabieha, ci potom nezvracia, ci sa nenahlce vzduchu atd… Osobne by som tomu este dala cas. 🍀

lucia23529
autor
26. apr 2024

Veľmi pekne vám ďakujem. Dám jej čas 😊

nicol_k
26. apr 2024

Náš z avent fľaše nevedel piť. V pôrodnici ho dokrmovali ich fľašami s klasickými dierkami lebo sa nevedel prisat a vlastne nikdy sa ani neprisal hoci som zo začiatku mlieko mala čo mu až tieklo do pusy ale prisat sa nevedel. Potom sme zmenili na obyčajnú flasu Babylove z dmky a bolo po probléme.