Elektronická pestúnka a monitor dychu

lenka262626
19. sep 2021

Maminky idem si k Vám po radu. Vedeli by ste mi prosím odporučiť nejakú dobru videopestunku a monitor dychu. Na internete je množstvo druhov a rada by som si dala poradiť od niekoho, kto má s tym skúsenosti.

Ďakujem krásne ;)

bejba18
19. sep 2021

.

lucia147852
19. sep 2021

Monitor dychu babysanse, a videopestunlu sme mali motorolu. Hlavne sme chceli takú, čo má svoj monitor a nevysiela cez internet

uzivatelka1113
19. sep 2021

mali sme aj nanny, ale ten sa nám pokazil keďže sme ho mali z druhej ruky tak sme potom kúpili babysence pro a super bol 😊

marianna_peskova
19. sep 2021

Monitor dychu jednoznačne Nanny. Vysoko spoľahlivý.

budiakova
19. sep 2021

Ahoj. My máme tiež Nanny monitoru dychu https://www.nanny.sk/?gclid=EAIaIQobChMIg7-woq6... a neviem si vynachváliť ten pokoj v duši, že je pod kontrolou. A je certifikované zdravotnícke prístroj. Elektronickú video opatrovateľku máme od Angelcare AC527. V noci aj cez deň úplna super. Má nočné videnie. Pekne vidím bábätko, či mu dudel nevypadol, či má otvorené alebo zatvorené očká. Táto zostava má aj teplomer na meranie teploty v izbe. Dosah nám tiež vyhovuje aj z poschodia dole cez dve tri izby v pohode. A navyše sa môžme k nemu prihovarať. Ja som maximálne spokojná.

lenka262626
autor
20. sep 2021

@budiakova ďakujem a pozerala som ten angelcare. Je tam aj monitor dychu ten využívate vôbec?