Elektrická odsávačka Philips Avent

majca1581
9. okt 2013

ahojte mate niekto skúsenosti s elektrickou odsavackou philips avent???

adriana89
9. okt 2013

@majca1581 ktoru myslis teraz??

adriana89
9. okt 2013

@majca1581 ja idem napr kupovat avent natural elektricku....

erzulik
9. okt 2013

Ja som pouzivala 19 mes rucnu avent. mne elektricka nevyhovovala

majca1581
autor
10. okt 2013

@erzulik preco ti nevyhovovala ??

majca1581
autor
10. okt 2013

@adriana89 http://odsavacky.heureka.sk/philips-avent-scf33... len ja este neviem ktoru chcem zistit ci sa to oplati vobec lebo su dost drahe :/

erzulik
10. okt 2013

@majca1581 na elektrickej si vies nastavit rychlost odsavania ale pre mna to bolo slabe. Z rucnou som si to vedela lepsie nastavit prisposobit podla seba. No neviem je to moj nazor. Moja znama mi pozicala elektricku mala velmi vela mlieka, na obidvoch sa jej pokazil motor zadrela ho. Reklamacia sa nevztahovala na to. Pozicala som jej moju rucnu a nevedela si prenachvalit. Na rucnej sa ti nema co pokazit. Podla mna je super. A mam ju odlozenu a urcite ju nepredam je to vynikajuca vec. svagrinka chce mat dieta posuniem dalej. Na tvojom mieste by som si este nekupovala odsavacku mozno ju nebudes ani potrebovat. Zbytocne vyhodis peniaze.

saska.t
10. okt 2013

Mne viacej vyhovovala Medela aj ked myslim je trosku drahsia ako Avent,ale ta mi nic neodsala ...

majca1581
autor
10. okt 2013

@erzulik ved hej ako aj ja nad tym rozmyslam zeby som zbytocne nevyhodila peniaze ...amam pozicianu aj manualnu od svagriny znacky mam je dobra lenze dlho sa pri tom odsavani zdrzim ...mam totiz vela mliecka a nechce sa pri tom tolko sediet...mam uz aj zapaleny prsnik :/ tak preto rozmyslam ze co a ako ci by to s elektrickou nebolo rychlejsie a zeby mi to aj lepsie odsalo

majca1581
autor
10. okt 2013

@saska.t mam teraz znacku mam a je celkom dobra vyhovuje mi a v porodnici mi poziciali philips avent a tiez bola dobra ...tak ale to zavisi od kazdej zeny

bulinka27
10. okt 2013

mne zase rucna nic neodsala a elektricka super! mne velmi pomohla....

erzulik
10. okt 2013

@majca1581 ja som si viac a lepsie odsala s manualnou.. Musis si vyskusat asi obidve a porovnat co ti viac vyhovuje

mrkva5
11. okt 2013

Ja mam dobre skusenosti s touto http://www.kojenecke-potreby.sk/kojenecky-tovar.... Komfort elektriky je niekedy na nezaplatenie 🙂

tehula
11. okt 2013

mala som aj elektricku aj manualnu od avent, aj balonikovu nejakej inej znacky, mne ani jedna nic neodsala. Odsavat mi islo len rukou vlastnou, to bol prud riadny, cize u mna odsavaky nula bodov
Najlepsie si zapozicat za poplatok (najdes na nete urcite) a vyskusat ci ti to odsaje vobec

sharlotta
11. okt 2013

Mne vyhovovala, z manualnej ma boleli ruky hrozne a je to praktickejsie aj v noci

kajamama
15. okt 2013

ja osobne som vyskusala dve odsavacky avent a nakoniec som bola spokojna az ked som si kupila medela swing.. vyborna odsavacka, s tymi aventkami sa to vobec neda porovnat! urcite radsej trosku priplatit ako kupovat potom druhu novu! objednavala som cez www.medela.sk a prisla mi hned na druhy den! vrelo odporucam...