Detská pestúnka s monitorom a s dosahom aspoň 150 metrov

luciaone
3. nov 2016

Ahojte, chcela by som kupiť nejaku super detský pestunku aj s monitorom, ktorá má dosah aj cez hrube steny aspon 150 m. Aku by ste mi odporučili? dakujem za všetky príspevky..

stary_ujco
4. nov 2016

150 metrov cez hrubé steny? To uz bude chcieť internetové riešenia,alebo zariadiť seriózne WiFi...

evitka83
4. nov 2016

@luciaone my mame avent philips uz 2 roky. Byvame v dome, pisu tusim dosah 150m. Som spokojna, ale rataj s tym, ze ak pojde signal cez viac ako 2 steny tak kvalita signalu utrpi pri kazdej vysielacke. Vtedy ke to fakt najlepsie riesit cez wifi, su appky nanny, ktore sa daju stiahnut do telefonu a cez ne, vies kontrolovat dieta.

mamakk
4. nov 2016

Avent. Uz mam druhu. Prvu som pouzivala skoro denne 4 roky, opotrebovala sa. Dosah ma len standard ako skoro vsetky vysielacky: 330 v priestranstve, mury rusia. Pri dobrom signale vynikajuci zvuk. Uplne na zaciatku som mala topcom. Tie maju dosah aj 2 km, ta moja mala, uz ju na internete nevidim, napr. tato tiez ma: http://elektronicke-opatrovatelky.heureka.sk/to.... Dosiahla naozaj daleko, ale prenos zvuku bol zly, vacsinou som pocula len chrcanie, zato vsak som chytala taxikarov, drevorubacov aj ine babatka. Avent si automaticky ladi kanaly, takze nikoho cudzieho nechytim a hlasi stratu signalu.

luciaone
autor
4. nov 2016

@mamakk no a načo ti je vysielačka ked mury rušia? ved vysielačku potrebujem ked som mimo izby čiže za murom ...

viks696
4. nov 2016

albeo skús pozrieť na hej.sk tam majú všetko pokope ... alebo na bambino 🙂 a máš tam aj zľavu na poštovné a tak keby niečo 🙂 http://www.kuponyzdarma.sk/

mamakk
4. nov 2016

@luciaone 😆 Samozrejme ze za murom ju treba. Mam na mysli, cim viac stavebneho materialu treba prekonat, tym je dosah kratsi, to sa pise aj v navodoch. Ale v pohode, mala som deti v izbickach na dovolenke a ja som bola u susedov a chytala som aj motorky co prechadzali popred apartman. Decka nastastie spali.

katriona1
5. nov 2016

Sestre jsem koupila avent philips, po precreni recenzi mi vysla jako nejlepsi moznost a je opravdu super, ze normalne lituji, ze ji nemam i ja ( mam sice taky avent, ale bez monitoru )
Super je, ze ma nocni videni, obraz se zapne vzdy pri pohybu ditete, u rodicu ji mela sestra uplne vzadu vdome a obraz chytala vsude i venku, u sebe ji ma nahore v patre a taky normalne funguje dole i venku, jasne ze cim jsi dal tak obraz je mene kvalitni, ale stale postacujici na to abys videla co dite dela 🙂

katriona1
5. nov 2016

Sestre jsem koupila avent philips, po precreni recenzi mi vysla jako nejlepsi moznost a je opravdu super, ze normalne lituji, ze ji nemam i ja ( mam sice taky avent, ale bez monitoru )
Super je, ze ma nocni videni, obraz se zapne vzdy pri pohybu ditete, u rodicu ji mela sestra uplne vzadu vdome a obraz chytala vsude i venku, u sebe ji ma nahore v patre a taky normalne funguje dole i venku, jasne ze cim jsi dal tak obraz je mene kvalitni, ale stale postacujici na to abys videla co dite dela 🙂

michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz