Detská pestúnka Philips Avent Scd 505

nikina17
27. sep 2013

Mamicky, ktore mate detsku pestunku Phillips Avent SCD505 ako ste s nou spokojne??? Uvazujem o jej kupe, je dost drahsia, takze rada by som pocula pred kupou nazory na nu. Teda ci ste s nou spokojne. Pripadne vase pozitivne ci negativne skusenosti. Dakujem za kazdy nazor. Pripadne ak mate nejaku inu pestunku tak ako ste s nou spokojne a aky je to typ.

iwusik74
27. sep 2013

Ahoj, my mame tuto doma a som s nou spokojna 🙂 Mame velky dom so zahradou a vsade kam idem, tak mam prijem. Citlivost zvuku je super...pocujem aj zamrncanie 🙂 Vecer sme si zvykli na uspavanky a je to uz nas ritual 🙂 a potom hned zaspinkame 🙂

majmik
27. sep 2013

s manzelom na nu nedame dopustit 🙂 je fakt skvela, citlivy zvuk, byvame v rodinnom dome, a v pohode mozem robit vonku v zahradke, pocut ako dcerka dycha 🙂 ma aj jemne svetlo v tvare mesiacika, aj ked nie silne ako lampa, ale pre deti super, aj sa v tme lepie vymotam 🙂 a uspavanky sa tiez daju nastavit - teda hlasitost. Jedine co nam troska vadi su dve veci: detska jednotka nie je adapter (ak ju chces dat vonku v kociku bez pripojky na el siet, doporucujem kupit si nabijatelne baterie s adapterom, a tie dobijat v pripade potreby 🙂 ) a druha vec, rodicovska jednodtka je pri vacsom hluku tichucka - niekedy musim prilozit k uchu, aby som pocula. Ale inak, mame ju radi, je nam velkym skvelym pomocnikom 🙂