Ako zapojiť monitor dychu?

ludkaj100
14. feb 2017

Ahojte.. Viete mi niekto surne poradit ako pozapinat monitor dychu angelcare ac301r.. Ked to robim podla navodu vzdy piska.. Som zufala.. Chcem ho zapnut na senzor dychu ..

sykorkauhliarka
14. feb 2017

a zapinas ho ked lezi na nom dieta ci takto na stole ?

ludkaj100
autor
14. feb 2017

@sykorkauhliarka ked na nom lezalo dieta.. Tu som dala len fotku aby som ukazala aky je to monitor

sense
14. feb 2017

tu cast co je zapnuta k monitoru mas ju aj v elektrike?

ludkaj100
autor
14. feb 2017

@sense ano.. Mne funguje len ked zapnem tak aj ked je babo v postielke hned zacne alarm piskat 😔

sense
14. feb 2017

@ludkaj100 skusala si predtym ten monitor zapojit resp testovat ci funguje?? mas novy alebo z druhej ruky , lebo je zvlastne ze pipa az ked tam babo je, ked ho skusis zapnut a dieta tam nie je tak co robi monitor, tiez pipa?

sibalka21
14. feb 2017

Akoze tebe funguje? Skusala si si ho dat pod svoj matrac? ... Nemas slabu frekvenciu? Zeby to nezachytilo babo.... Ja som mala podobny typ angelcare, ak to robis podla navodu a chapes ho spravne, tak bude problem v tej frekvencii...

ludkaj100
autor
14. feb 2017

@sense z druhej ruky a dnes som ho zapla prvy krat

sense
14. feb 2017

@ludkaj100 mas ho pod matracom na pevnej podlozke alebo len na roste? je mozne ked je z druhej ruky ze ma slabu frekvenciu, skusala si ho nastavit aj na najvyssiu intenzitu?

sense
14. feb 2017

mas ho uplne v strede postielky a babo polozene v strede? , my sme mali dvojpodlozkovy a fungoval bez problemov, a som ho dala kamaratke a im tiez funguje bez problemov

ludkaj100
autor
14. feb 2017

@sense dakujem za rady idem poskusat.. Snad sa podari

sense
14. feb 2017

a takisto by nemal byt len na roste, ale na tvrdom , my sme davali hruby karton na rost a na to to pokladali...

ludkaj100
autor
14. feb 2017

@sense nieje na roste ale na pevnom..