Ako funguje detská pestúnka?

bebabi
12. nov 2013

Mame doma tuto pestunku: http://www.mall.sk/pestunky/beurer-jby-86?v=497343 Sucastou balenia boli aj nabijatelne (3×1,2 V, AAA) 600 mAh baterky. Dalšou sucastou nabijacia dokovacia stanica. Chcem sa opytat, a bola by som rada ak by mi odpovedali len ti ktori tuto pestunku maju, ci sa da pestunka pouzivat a nabijat aj bez bateriek (myslim cast ktora je v tej dobijacej stanici). Kedze baterky boli len pre jednu jednotku do druhej sme uz s manzelom kupili niekolko typov a nenabijaju sa. poradte mi ak to ide bez bateriek dajte vediet a ak musim dokupit baterky tak ake a kde... (samozrejme ze nabijatelne mam na mysli) Dik za info B! 🙂

jamabe
12. nov 2013

No síce tento typ pestúnky nemám, ale mám inú a všetky sú na rovnakom princípe, tak si dovolím ti odpovedať. Nie, pestúnka sa nedá používať a dobíjať aj bez bateriek. Je to ako s mobilom. Tú druhú sadu bateriek si naozaj zákazník musí kúpiť - tam som čítala, že sú to 3×1,5 V AAA batérie. Takže ak sa ti pestúnka nenabíja, hoci máš tam tie baterky (nabíjateľné), tak bude chyba v prístroji a musíš to reklamovať.

aliza
12. nov 2013

do tej druhej jednotky idu obycajne, nenabijatelne. Cize ta jednotka v doku ma nabijatelne, ktore boli s pestunkou a do tej druhej si kupujes sama obycajne. Nabijas len jednu jednotku, v druhej menis baterky. Mas to napisane aj v popise produktu, ze jednotka s nabijackou pre rodica a druha jednotka pre dieta 😉.