Aká postieľka je pre bábätko naj?

nelinka1810
5. dec 2011

Neviem sa rozhodnut aku postielku kupit,,,Tak maminky prosim, poradte mi!!! ale asi klasika, ci?dakujeeeem vam!!! 😉

zuzana581
5. dec 2011

Tak keďže moje obe deti spali somnou na manželskej posteli, tak ja som v tom čase riešila skôr postel pre manžela 😀, ale ak mám odpovedať na tvoju otázku, tak určite takú, čo sa prisunie k manželskej posteli a z jednej strany je otvorená, aby ste boli s bábetkom čo najbližšie k sebe 🙂

anjelicek26
5. dec 2011

My sme mali kosik pri posteli, spinkal tam krasne a bol na dosah ruky, nie za klasickymi mrezami... do "normalnej" postielky siel az ako 8 mesacny, ked zacal z kosika vyliezat. Dovtedy spinkal s nami v izbe, v tych 8 mesiacoch siel do svojej izbicky.

Ak by si mala vyberat, tak urcite tu, co das k svojej posteli... odpadne ti to stale zdvihanie a vyberanie dietata z postielky, ono sa to podcenuje, co to robi z chrbatom, ked to robis den co den a noc co noc.

zuzana1710
5. dec 2011

anjelicek26 nezvelicuj!!!
nelinka1810,ale ja tiez odporucam taku co sa da stiahnut jedna bocnica.je to praktickejsie.a nie taku co je velmi hlboka a neda sa nastavovat rost. 😉

tul1p
5. dec 2011

aka posielka je pre babatko ta naj? no predsa jeho vlastna! narazam na to, ze vacsina mamiciek tuto dilemu vyriesili kratko po narodeni dietatka, ked zobrali babo k sebe do postele a uz odtial neodislo... 😀

evitka82
5. dec 2011

my sme kupili obycajnu polohovatelnu teda da sa dat na tri stupne.neda sa dat dole bocnica co som uz olutovala ze som na tom setrila....mala bola s nami v posteli ale som si povedala dost jednu bocnicu sme odsroubovali a tak krasne tam teraz spinka citi sa ako s nami na jednej lodi a dosiahnem na nu kedykolvek.ale uz by som do postielky investovala a kupila taku co sa da z nej urobit uz aj postel ked je babo vacsie a dole s uloznym priestorom.Takze urcite si kup taku co sa da dat jedna strana dole 😉

a inak mam tam kadejake baldachyni a somariny a iba mi to zavazdia... 😠

katka3012
5. dec 2011

my mame klasicku postielku a som velmi spokojna 🙂

tehulka2011
5. dec 2011

ja uz by som druhykrat postielku nekupovala...

tea333
5. dec 2011

na prvych par mesiacov daj kludne babatko k vam do postele, pripadne kup postielku, kde sa da stiahnut bocnica.Jedine co dietatko bude chciet citit, je tvoja blizkost.

sue
5. dec 2011

Najlepšia postieľka je mamina náruč... tiež by som druhýkrát už postieľku nekupovala - v pohode sme sa vyspali pokope - a určite neplatí, že dieťa neodíde nikdy z postele rodičov 😉

mafia102
5. dec 2011

jednoznacne od narodenia klasicka postielka....

ivett1
5. dec 2011

ahoj, určite klasickú postieľku s nastaviteľným polohovaním výšky roštu a presne ako radí väčšina mamičiek, s bočnicou, ktorá sa dá stiahnuť..nielen kvôli váhe bábätka, ale aj lepšej manipulácii 😉...obe moje detičky v prvých mesiacoch tiež zaspávali pri nás v manželskej posteli, ale cez deň som ich dávala spinkať do vlastnej postieľky... 🙂

mircalla
5. dec 2011

Klasicka...tu skor ide o matrac....kokos-pohanka je najkvalitnejsi, je dobre, aby mala aspon 3 polohy a bocnica sa dala dat dole....je vela vyrobcov a znaciek, urcite si vyberies

katrinka8
5. dec 2011

Baby, ale ta bocnica, co sa dava dole, je v podstate teraz zbytocna, pretoze tie postielky, co sa vyrabaju teraz, nie su take vysoke, ako boli kedysi, ked bocnica sla dole aj o 50 cm. My sme tiez povodne chceli kupit s tou bocnicou, ale ked sme videli, ze bocnica sa posuva dole o cca 15 cm (odhad), tak sme si to rozmysleli. Dokonca aj predavacka nam vravela, ze je to zbytocne. Ale zas mozno to bol len typ postielky a na inych to funguje inak... Matrac mame s tym kokosom 🙂
Nasa ale spi v postielke len cez den, v noci ju pri prvom kojeni presuvam ku nam 😉

ajca123
5. dec 2011

Ahoj,prve dva mesiace spal maly so mnou v postely a ked mal 2,5mesiaca som ho zacala davat do postielky... Moj prvy syn mal drevenu a druhy ma cestovnu 120 na 60, lebo aj vela cestujeme a ma v ni aj matrac 🙂 a je to jeho oblubena postielka.A aj preto je dobre ked cestujeme tak vzdy spi u seba v postielke.. A treti bude mat zasa drevenu,lebo nas krpon nie anie spat v postely :( ale zacnem ho ucit...

sirinka
5. dec 2011

hocijaka postielka...moje najradsej spia aj tak v nasej manzelskej.... 😉

emka1
6. dec 2011

my sme prvych 7 mesiacov pouzivali takuto super postielku (no fotke), ktora sa priamo pripojila k manzelskej posteli. Malu som mala celu noc pri sebe, nocne kojenie bolo velmi jednoduche, ziadne vstavanie, stacilo ked som si ju k sebe len pritiahla, mala sa napapkala a hotovo, odtiahla som ju spat do malej postielky a spali sme dalej. Nemusela som sa bat, ze malu v noci pritlacim. Po 7 mesiacoch som ju uz musela presunut do klasickej postielky, lebo mi z tejto malej zacala vyliezat. Teraz pri druhom ju planujem opat pouzit, uz sa na nu tesim, je to vyborny vynalez 😉

megi1989
6. dec 2011

@emka1 to je super, taku som este nikdy nevidela , napiuses mi IP odkial ju mate ?

lucka1987
6. dec 2011

najlepsie taka aby mala matrac a bola bezpecna pre dieta a teba... kazdej mamine vyhovuje nieco ine... my mame takuto. nemyslim si ze vyzera ako "klietka" a tiez mi nic nerobi z chrbtom,kedze kym sa maly nevie pretacat mam bocnicu spustenu.. a je aj na kolieckach takze sa da presuvat ako nam vyhovuje...

ale ako vravim... tebe moze vyhovovat uplne nieco ine

estterka
6. dec 2011

manzelska je najlepsia ;)

mirkaza
13. jan 2012

Maminky, myslim, ze uplne idealnym riesenim je zo zaciatku dat z klasickej postielky jednu bocnicu uplne dole a prisunut postielku k manzelskej posteli...No a neskor podla potreby dat bocnicu spat, alebo aj nie...Je to v podstate presne to iste, ako je na fotke u @emka1. Len s tym rozdielom, ze sa to da spravit aj z akejkolvek normalnej drevenej postielky. Stabilita je dostatocna aj s tromi bocnicami, ved vyskusajte. My sme to tak mali velmi dlho.

klemente
4. máj 2012

Baby, treba si dávať pozor aj na rozmery postieľky? (Kdesi som to čítala) alebo sú všetky rozmery u postieľok štandardné?

stanislavao
4. máj 2012

najlepsia postielka je ta, v ktorej sa dobre spinka. niektore dieta nebude spinkat v postielke vobec. je uplne jedno, ci kupite taku, ci onaku, ci drahu, ci lacnejsiu, ci drevenu, alebo latkovu - cestovnu. ked dieta nebude chciet tam spat, tak nebude ani v tej najkrajsej na svete.

zuzkalenka
4. máj 2012

ja som sa nezaťažovala nad postieľkou. Môj ocino to vymyslel, vyšiel na povalu a doniesol mi postieľku čo sme v nej spávali ja a môj brat 😀 potom mužík kúpil farbu (krásnu oranžovú) 2x ju ponatieral a bola ako nová (aj keď už má vyše 32 rokov 😀 😀 😀 )

852852
4. apr 2015

Mate niekto detske postielky odtialto? http://www.detskapostel.com/detske-postielky/ Chcela by som aby bola detska postielka bezpecna. Dakujem

peter1212
10. nov 2015

Niekto kupoval od http://www.rozpravkovaizba.sk/ ?

lennkka17
10. nov 2015

ak planuješ kojiť tak nejlepšie je v posteli pri tebe ked bude spat. my sme postielku vyuzili 3 dni, takze zbytocná kupa. alebo este ak by ste sa nezmestili do posteli tak najlepsia je taká co vieš dať jeden bok postielky prec a vies ju pripojit ku vasej posteli. my sme zial taku nemali. ale dieta bude pokojnejsie a bude aj lepsie spat ak ho budes mat pri sebe. ja som sa vkuse v noci budila a musela ho chodit kontrolovat ked bol v postielke. aj zato som ho dala do postele ku mne a spal ovela lepsie. a ak budes kojit a budes mat dietatko pri sebe tak je to hotovy luxus. nemusis sa vobec v noci dvihat z postele. pekne ho nakojis poleziacky a spite dalej. a keby bol v postielke stale ho musis vyberat a musis aj ty vstavat. a to este nehovorim o tom keby mu robis umele mlieko tak musis chodit mu robit v noci mlieko. proste si to ja neviem predstavit.

nataly_ch2
7. mar 2018

Ahojte baby, @852852 ja mám odtiaľ dve postele a som veľmi spokojná s nimi. Mam od nich detská posteľ Miki biela so žirafkou a detská posteľ domček biely pre staršiu princeznú. https://www.detskapostel.com/detske-postielky/

veronka_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
13. dec 2018

myslím si, že oveľa doležitejšia je matrac a vybavenie v postielke, než sama postielka. Teda pokial vam nejde o dizajn.Ak tam je kvalitny matrac, pekne obliečky, deka, baldachyn, dietatko sa citi ako v raji.