Má sumček africký kosti?

19. jan 2023

Ahojte, neviete či má africký samček kosti ? Dnes som prvýkrát kupila deťom a nepíše sa tam

marianarem
19. jan 2023

Ma, ale vsetky su lokalizovane v jednej malej oblasti, takze tu odrezes a mas vybavene.

tenerifka
19. jan 2023

sumcek africky je humus, rovnako "dobre" urobis svojim detom, ak im das kuracinu z LIdla....
a ano, je bez kosti

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenerifka
19. jan 2023

@jane89 panga je velmi podobna lahodka ako sumcek, len sa chova v Azii. Radsej lososa z umelych liahni v Norsku, sice je tiez prikrmovay umelym krmivom, ale aspoñ na mori a v ramci EU, kde platia prisnejsie normy

laurita285
19. jan 2023

Kosti má každá ryba.

veronika_sk000
19. jan 2023

@tenerifka nemylis si sumceka s niecim inym? co je na nom humus, prosim ta? tu sa da uplne v pohode zohnat kvalitny kus z domacich chovov, nam napriklad velmi vyhovuje, nesmrdi, nema kosti a dobre sa s nim pracuje

autor
19. jan 2023

@tenerifka no neviem,teraz prvýkrát som im kupila? To ako fakt humus ja som myslela ze to vhodná ryba pre deti

simona1306
19. jan 2023

Ahoj, ja teda sa nestotoznujem stym ze by to bol humus .... malej som ho dala ked mala cca 9 alebo 10mesiacov, pekne na masielku s bazalkou a malej velmi chutil , a teda kosti tam neboli

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ariannazara
19. jan 2023

Sumcek je podľa mňa výborná ryba 👍 sama si ju často robím na masle a bylinkách

ariannazara
19. jan 2023

A nemá kosti

autor
19. jan 2023

@jane89 kde sa dá kúpiť?

iveta7677
19. jan 2023

Mali sme na Vianoce a nenasli sme kosti.

elanor
19. jan 2023
misik14
19. jan 2023

@tenerifka zaujalo ma, prečo si názoru, že je to humus. Kupujeme sumceka pravidelne zo slovenského chovu z Handlovej

marianarem
19. jan 2023

@misik14 Tak z pultu s "cerstvymi" rybami z Kauflandu to naozaj humus je. My tiez kupujeme z takehoto chovu, uz mam odsledovane, v ktory den privazaju cerstve (v ten den vylovene) a tie su naozaj paradne.

loliki
19. jan 2023

Sumček a. je hlavne iná ryba, mäsovitejšia než priehľadný pangasius. Iný je žralok, iný je losos. Nájdi si recept, treba vedieť aj pripraviť, posoliť, príp. dochutiť. Ja som bola veľmi spokojná.

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renyreny
19. jan 2023

My kupujeme sumčeka z chovu z Handlovej a super, a je bez kosti a na Pangasa sa absolutne chutou nepodoba

malacibulka
25. jan 2023

Ryba bez kosti sa este nenarodila.