Akú zeleninu od 4. mesiaca?

18. jún 2023

Dobry den poradte prosim Vas aku zeleninu davat .. viem ze niektore sa davaju neskor.. dala som mrkva,zemiak,batat,cuketu

lucia13022023
18. jún 2023

Mne dr povedala: zemiak, mrkva, cuketa, batat, tekvica, brokolica, karfiol tuším.. Odporúčam sledovať profil na ig peknepapaj

kandelabra
18. jún 2023

Hod si do googlu "tabulka prikrmy" a v obrazkoch najdes viacero tabuliek kedy s cim zacat. Su v nich nejake rozdiely, ale viac-menej v tych hlavnych veciach su rovnake. Mne to velmi pomohlo, nemusela som stale rozmyslat co dieta moze a co este nie.

autor
18. jún 2023

@lucia13022023 dakujem 🙂

marianarem
18. jún 2023

Este napr. spenat, petrzlen a cvikla sa mozu. Ja som teda davala aj hrasok (zmiesany so zemiakmi), to bolo jedine, co malemu chutilo na prvy raz. Ale ten nemusi kazdy dobre znasat.

vkatush
18. jún 2023

Ja sa veeeľmi inšpirujem peknepapkaj profilom, ale dávam môjmu všetko možné nemožné a zatiaľ klop klop bez reakcií a riadne mu chutí.

Len zo zeleniny má už mrkva, petržlen, zemiak, batat, karfiol, brokolica, špenát, hrášok, cuketa, kaleráb a červenú šošovicu.
A ovocie sme na tom podobne (o týždeň má 6 mesiacov).

autor
18. jún 2023

@vkatush maly ma 4,5m.. a viem ze niektore veci nezvyknu robit dobre .. tak zato .. chcela som hokaido ale nezohnala som tak zajtra behnem pozriet maslovu tekvicu

vkatush
18. jún 2023

Ja mám akurát hokkaido kúpené, zajtra alebo pozajtra chcem vyskúšať 😊

Mne zatiaľ všetko dobre, ale s novou vecou stále začínam v menšom množstve. Hlavne napr taký hrášok som dala možno 15 gramov na príkrm, aby mu z neho nebolo ťažko.

Držím palce, nech čo najviac spokojne papá, bez boľavého bruška 😊