Ako ste začínali so zavádzaním príkrmov?

klarika124
27. júl 2023

Ahojte, začali sme s prikrmami pred dvoma týždňami. Na obed vždy nejaká zeleninka, plus ešte aj UM. A však, maličký je nám viac a viac hladný. Nestačí mu už len mliečko. Ako ste začínali so zavádzaním prikrmov. Môžem už kľudne aj mäsko mu dať na obed, nejaké 2-3 dní po skúšať a začať potom napríklad na olovrant už aj ovocie? ☺️

marianarem
27. júl 2023

@klarika124 My sme na to isli pozvolnejsie, ale bolo to aj tym, ze moj maly ktovieako hladny nebol 🙂 Podla mna to mozes robit tak, ako pises. Vsak aj uvidis, ako to malemu sadne, ak by nahodou bol nejaky problem, tak to uvidis a zase stravu prisposobis.

123miaa123
28. júl 2023

@klarika124 ja som dávala prvé 2 týždne len čisto zeleninu napr 3 dni nový druh a keď sa mi z toho nevysypala alebo ju nebolelo bruško na 4. den som pridala ďalší druh až postupne sme prešli viacerymi druhmi zeleniny...po 2 týždňoch som postupne primixovala do prikrmu aj mäsko... A začala som aj na desiatu dávať naparene jablko alebo hrušku s banánom...po týždni som pridala do výživy aj piškótu ...🙂

klarika124
autor
29. júl 2023

@123miaa123 super, ja tiež tak nejako by som chcela, len toho ovocia sa bojím, či môžem súčasne už s mäskom alebo radšej počkať ako zareaguje na mäsko a až tak zaviesť na desiatu ovocie

123miaa123
29. júl 2023

@klarika124 počkajte 3 dní po masku a môžete ovocie dávať 🙂