Ako často pijú vaše deti čaj?

elina25
2. jan 2014

Moja dcérka mi do teraz nechcela piť čaj,začala ho piť až teraz má 5-mesiace,len chcem vedieť ako často pijú vaše deti čaj a ako často pijú mliečko a tiež ak už prikrmujem koľko mlieka Vám vypijú do dňa? Dik A matky všetkú múdrosť sveta som pojedla prosím nepíšte....

luba28
2. jan 2014

@elina25 cajik kupujem teekanne je uz od 3 mesiacov a potom od 9.mesiacov,....pijeme po jedle,alebo v priebehu dna,ale my sme uz starsi tak cca 1 liter na den,lebo teraz je dost suchy vzduch v byte....mlieko pijeme rano a vecer a niekedy v noci ak davku vecer nevypije,....

linda20111
2. jan 2014

@elina25 ahoj, ja som davala pit caj casto, niekedy len trosku cucol, niekedy vypil naraz pol flase 🙂 mlieko som davala pit cca kazde 3hodiny ( podla toho ci spinkal, alebo nie, ked sa mi zdalo ze je hladny alebo som ho chcela ukludnit tak som dala castejsie). Vtedy ked jedol prikrm napr. na obed tak vtedy som mlieko dala az po prikrme ked zjedol malo, alebo som nedala uz vobec - ked zjedol vela prikrmu. Niekedy uz mlieko po prikrme nechcel. Ja som kojila takze neviem odhadnut mnozstvo mlieka kolko vypil.

katy1979
2. jan 2014

Caj tak raz za rok. Piju cistu vodu. Kazdy ma svoj nazor na caj ja som ich na neho neucila. Ak chces davat caj tak ok ale najlepsie sackovy ziadny granulovany a nesladit.

majka777
2. jan 2014

veru, najsamlepsia je cista voda...moja mala pila prve dva roky iba costu vodu a to jej v podstate zostalo az doteraz...samozrejme v skolke pije aj caj..

elina25
autor
2. jan 2014

dakujem dievčatá a voda je najlepšia Lucka však?

liz_lemon
2. jan 2014

@elina25 to mas uplne jedno, ktoru vodu das, hlavne aby mala co najmenej NACL, ja som davala aj bezny Rajec (samozrejme bez CO2), alebo teraz kupujem Drobceka, lebo vychadza najlacnejsie, ale davam aj vodu z vodovodu prevarenu a prefiltrovanu

katy1979
3. jan 2014

my sme to striedali. davali detske vody ale aj rajec ci bonaquu. A od roka pili vodu z vodovodu.