Odišiel za inou

jenn177
4. máj 2024

Ahojte žienky prežívam najťažšie obdobie s mužom sme spolu 5 rokov máme 6 mesačnú dcérku … mali sme menšiu krízu no nič čo by sa nedalo zvládnuť lenže muž začal. O našich problémoch rozprávať cudzej žene a tá mu začala vyvolávať , vypisovať a začal sa s ňou stretávať , začal mi klamať a nakoniec odišiel za ňou a vraj už somnou byt nechce prišlo to zo dňa ba deň poznajú sa 3 týždne ona ma 2 deti a je o 9 rokov staršia od neho… ja som zostala s malým sama veľmi sa trápim , chcem veľmi pre dcérku rodinu som ochotná mu to aj odpustiť ale asi sa už nevráti. … stalo sa toto niektorej z vás ? Aký máte na to názor ? Predtým sme boli šťastní áno boli aj zle chvíle ale veľa krásnych a chcem rodinku :( myslite že sa vráti ? Alebo kedy si to najskôr môže uvedomiť čo spôsobil

16zolik16
4. máj 2024

@jenn177 ahoj,ja som to nezažil keďže som chlap ale asi najlepšie aj pre teba by bolo kebyže sa nevráti.Potom pri každej príležitosti by si mu to vyčítala.Proste už by bol na tom špagáte uzol a ten by tam už zostal na vždy chápeš

sheila121
4. máj 2024

Za posledné tri dni tretí príspevok o nevere. Akoze sibe všetkým alebo mne? Kašli na takého debila. Chcela by si chlapa, ktorý dal prednosť inej žene pred tebou? Ja nie. Tfuj

vyrovnanaosoba
4. máj 2024

@jenn177 zostala som s malým sama, chcem pre dcérku rodinu 🤔???

jenn177
autor
4. máj 2024
sweetlife001
4. máj 2024

@jenn177 podľa mňa sa ti vráti keď ho pani omrzí alebo vykopne, čo je dosť pravdepodobné, keďže sa ani poriadne nepoznajú.. a potom sa môžte zas hrať na rodinku. 👏
Kým sa nezačne zverovať nejakej novej pri vašej ďalšej kríze..

marca12
4. máj 2024

@jenn177 😂 neboj sa,ten sa velmi rychlo vrati. Ale snad nemyslis vazne,ze by si takeho nevyzreteho chuja chcela naspat.

koniarova
4. máj 2024

Tak tomuto vôbec neverím. Neverím,že sa nájde blb ktorý odíde so ženou ktorú pozná 3 týždne a ešte má tá žena aj 3 deti. To určite. 😂

radkovadanka
4. máj 2024

@jenn177 neboj sa, pricupitá ešte k tebe. Ale odporúčam ako vyššie radia, zbaliť ho, kopnút do zadku, odoslať k tej druhej s 2 deťmi a ty si nájdi na rodinu muža, nie prasa. Nič lepšie sa mu ani nemohlo stať ako mať dve nevlastné deti, ktoré mu to dajú pekne vyžrať. Užívaj si materskú, podaj návrh na výživné, zverenie malej do starostlivosti, neviem kde bývaš, ak vo svojom...zbaliť ho a dať veci pred dvere v dohodnutý čas. Ak bývaš u neho, poobezeraj sa po bývaní a hajde preč ohnivá čiara za štastím.

katuskamala1
4. máj 2024

Nie je to moja osobna skusenost.
Ale takmer rovnaky scenar, bola tehotna s druhym a tiez odisiel k o dost starsej. Zalubil sa. Ano vratil sa , pod tlakom, ale dovera uz bola navzdy prec a znova svoju manzelku nezacal uz lubit , skoncilo to .
Drzim ti palce,aby si bola stastna v zivote a prisiel ti do zivota novy muz za odmenu..

dzulli1980
4. máj 2024

On určite pricupitá naspäť ... no ja osobne by som ho viac nechcela ... jednoducho sú muži, ktorí si nezaslúžia mať vlastnú rodinu, ani milión šancí im nepomôže.

januska12323
4. máj 2024

On sa vráti, ty mu odpustíš lebo nemáš kam ísť a budete šťastní do ďalšej krízy.

drago12587
4. máj 2024

To bude retard :D ... Kym sa vrati, najdi si lepšieho :D ...

monika2012
5. máj 2024

@jenn177 Podľa mňa problém nie je v Tebe. Prišlo dieťa, starosti, zodpovednosť a tento nevyzretý partner to nedáva, on hľadá skôr pohodlie a full servis bez starostí u tejto o 9 rokov staršej ženy, ktorá už má väčšie deti. On sám hľadá viac matku pre seba ako partnerku a starosti o novorodenca. Je to nezrelý zbabelý chalan. Je mi to ľúto.

moonlight1210
5. máj 2024

@jenn177 prvy raz jej zapinda do vychovy deti a bude po vzajomnom porozumeni i sulade.

srdeenko19
5. máj 2024

Ja poznám jeden príbeh, dvoch manželov, ktorí boli ako hrdlicky, zaľúbení. On by jej v tom case zniesol aj modré z neba, ona ho mala ako boha, stale o nom krasne rozpravala, akeho ma skveleho a uzasneho muza. Pracoval na vysokej pozícii pre jeden nemenovaný korporat. Fakt sa mali dobre. Časom sa im narodili dve dcérky, šťastie a láska pokračovali. Až jedného dňa mu totálne preplo a dal sa dokopy so ženou o 10 rokov staršou. Aj sa chcel vrátiť, ale ona mu už nedokázala tu zradu odpustiť, rozviedla sa s ním. Po čase sa začala stretávať s jedným mužom a tak sa do nej zaľúbil, že po pár tyzdnoch chcel, aby spolu bývali, aby sa k nemu presťahovala aj s dcerkami. Len býval niekde na dedine, ona tqm nechcela ist byvat. Tak kvôli nej dom predal, ňu si zobral za manželku, kúpili spolu dom, v meste, žijú s dcérami, aj spoločným synčekom a sú spolu šťastní už niekoľko rokov.
Tým chcem povedať, že možno nie je pre teba naozaj ten pravý a ešte ta niekto lepší niekde inde čaká.
Ja by som mu asi nedokázala odpustiť.

alexis617
6. máj 2024

@jenn177 ja by som nedala mu už druhu šancu spravil to raz spravy to zas a ty budeš zbytočne iba trpieť ja som toho názoru niekde inde na teba čaká šťastie nie s týmto chlapom to je len odpat buď rada ,že si sa ho zbavila teraz keď máš cely život pred sebou veľa šťastia ti prajem

jesenzima
6. máj 2024

Ja by som nechcela aby sa vrátil, ten ti bude utekať vždy, keď sa mu zachce a ty ho vždy vezmeš späť, lebo si ten typ, čo bude radšej s kktom ako sama ... Staraj sa teraz hlavne o dieťa a nie o to, či sa ti vráti domov pako ...

schauma123
7. máj 2024

@16zolik16 presne tak...už by nikdy neverila na 100% ...kašli na neho a netráp sa