Myslíte, že ma priateľ podvádza?

2. máj 2024

Ahojte, možno som paranoidna ale každá žena spozná zmenu je to v tom že mame intuície, mám priateľa čakáme spolu mimčo, ja už jedno dieťa mám ale spolu sme pomerne dlho a plánovali sme budúcnosť. Lenže poslednú dobu sa začal meniť, odkedy som otehotnela je iný stále nervózny chodí neskôr z práce, nikdy to nebol žiadny manekýn ktorý trávil čas pri zrkadle a momentálne nevie už čo na sebe zlepšiť. Holí sa asi s prepáčením aj na zadku, než ide do práce celá izba vyvoňaná ako v parfumérií, nechce somnou tráviť čas chodiť snami von nič jediné čo ho zaujíma je notebook hry a telefón. Vždy zmizne na hodinu do altánku akože fajčiť a je tam aj hodinu keď nie viac, začal si zo mňa robiť srandu stále naráža že som pribratá že som taká a hentaká, včera sa ho pýtam čo by si robil keby odídem preč a on že buchol šampanské. Poslednú dobu je iný úplne ho nespoznávam, je nepríjemný nedá sa snim komunikovať nezáleží mu na tom ako sa cítim keď som v noci hore že mi je zle ani sa nepozrie ci sa niečo deje ako v minulosti keď mi bývalo zle kvôli chorobe. Proste neviem je iný, je mi z toho smutno keď sa snim snažím komunikovať nechce stále odvracia temu, jeho narážky a akože srandičky a záujem len o stroje ma prestavajú baviť. Mám chuť sa zbaliť a odísť k našim na nejaký čas, ako mám fungovať s niekym kto ani nechce komunikovať do mobilu mu nepôjdem na to sa neznížim ako on že mi stále lezie do mobilu. Ja som zástanca že každá pravda vyjde na povrch, proste nechápem to ani na poondiaty nákup nechce ísť keď príde, sexuálny život? Na bode mrazu nakoľko sa ma nevie ani chytiť, a nevie sa pritúliť ja sa snažím vždy o niečo aj ho láskam hovorím pekne slova ale je unavený. Čo si o tom myslite ? Zažili ste niečo podobné?

hipuska
2. máj 2024

Sú tam úplne všetky znaky. Presne takto to vyzeralo u nás. Zjavne chodí do toho altánku telefonovať. Môj muz,zas začal brávať deti vo veľkom na ihrisko. No a potom mi povedala kamoška, že on cely čas na lavičke, s mobilom v ruke. S holenim začal, keď začali spolu spávať. Inak, ako zacal spávať s ňou, spával aj so mnou. To preto, aby potom pri nej dlhšie vydrzal. No, na grc mi bolo z toho, keď sa pospajali všetky súvislosti

tiana080
2. máj 2024

@hipuska môj ty bože. Ja by som ho asi kopla do guli ako sa poznám 😀 taká som nasratá, ani sa nejedná o mňa. Hajzel jeden. Dúfam, že ste mu to dali vyžrať.

fido69
2. máj 2024

@hipuska napísala "Inak, ako zacal spávať s ňou, spával aj so mnou. To preto, aby potom pri nej dlhšie vydrzal."

Tak tomu poviem stratég. To ti povedal? 😳

autor
2. máj 2024

@hipuska no ty brďo už som teraz prečítala všetko,to bolo čo za choré stvorenie? Inak minule som sla okolo okna a on v altanku telefonoval keď som sa pýtala skym volal povedal že kamarát. Akože ja sa na neho asi ani hnevať nebudem len keby mi pravdu povie ako to je nech mám pokoj na duši

tiana080
2. máj 2024

@fido69 strašný kentus totok

syslik81
2. máj 2024

dom je jeho alebo tvoj ci vas? zbalila by som jeho a nie seba anech si ide kam chce..ale ak si u neho hold zbal seba a odid .. na zaciatku mozno bud frajer ale iste mu casom budete chybat a ak nie dobre aj tak ..

gribka1
2. máj 2024

Aj keby nebol neverný, ale tak vyzerá, že áno, tak bohužiaľ len odchod. Aspoň keby mu blbo bolo, čo ti stvára, ale on má ešte z teba srandu?

autor
2. máj 2024

@syslik81 dom je jeho ma od rodičov, ale akože mám kam ísť a aj rozmýšľam už pár dni že sa zbalíme a odídeme proste keď pôjde do práce ja si zatiaľ zbalím veci. Nakoľko auto ma on v práci príde pre mňa otec, a naozaj to kašlem nech už si robí čo chce

aurinia
2. máj 2024

Koli pokojnemu tehotenstvu by som asi odišla ...ak si sa pokusila o rozhovor, hladala riešenia...tak je to beznadejne....

autor
2. máj 2024

@gribka1 hej asi si myslí že je vtipný, proste mne tým ubližuje ale on ma sradičky aj keď ma koľko krát rozplakal asi mu to je šumafuk.

ankare
2. máj 2024

Och, škoda, že si s ním čakáš druhé dieťa.
Ak sa Ti dá, zbal sa a odidte. Ešte stále je šanca, že si uvedomí, že o Vás príde, ak sa bude i naďalej takto k Tebe správať. Aj keby nikoho nemal. Ale on na 99% niekoho má. 😔
Držím palce!

syslik81
2. máj 2024

ono vacsinou na srandicky obracia pravdu-ved ti to povedal ,je jedno akym sposobom .. zacni balit a chod .. uvidis ci mu stojite za to,aby dospel ..

autor
2. máj 2024

@aurinia cítim to už aj ja tak že ma niečo ako keby tlači že choď domov choď domov. Vidím že asi nebudem dávať čiarku tam kde on už dal bodku(chápete ako to myslím)

joannita
2. máj 2024

Podla toho co pises, to vyzera, ze ano je ti asi neverny :(

gribka1
2. máj 2024

Tento tu si ani šancu nezaslúži, žiadna úcta. Len sa budeš trápiť a jemu z toho vtipne bude. Akože idiot.

autor
2. máj 2024

@ankare Áno je to škoda lebo som rok a pól nemohla otehotnieť a podarilo sa nám tak že sme neplánovali, a teraz robí toto. Ale nevadí mám krasnu dcérku a ďalší život v brušku, mám pre koho žiť mám rodičov a ešte všetko pred sebou, všetko zlé je na niečo dobre. Vybral si svoju cestu

autor
2. máj 2024

@gribka1 Inak aj jeho maminka mi hovorila že ak by sa niečo dialo že mi pomôžu ako môžu. Tiež je názoru aby som odišla od neho lebo vidí aká som utrápená a boji sa aby sa niečo nedaj bože nestalo

gribka1
2. máj 2024

Vidíš, to si jedna z mála, super, že má maminka rozum. veď to bude jej vnúča. Tak sa neboj urobiť krok, aspoň pre detičky, lebo utrápená mamka nie je nič moc.

domkakvet
2. máj 2024

Ano je v tom ina zena.

lakebabe
2. máj 2024

Tiež si myslím, že už niekoho ma a ty si pre neho prekážka, preto je nepríjemný . Zbalila by som sa a šla preč pre svoj vlastný kľud

nicoletta98
2. máj 2024

Aj keď ta nepodvadza, nemá si čo otvárať papuľu ako vyzeráš a zhadzovať ta dole.. pre koho mám byt najkrajsia keď nie pre mojho priateľa, toto by u mna neprešlo

nicoletta98
2. máj 2024

A nehovoriac o tom, že neprejavuje city.. čas, afekcia, porozumenie, podpora.. to všetko je zadarmo, stačí len keď človek chce a keď niekto miluje , tak to ide samo od seba 🙂

mandzula
2. máj 2024

A just by som mu do toho mobilu sla - zla istota je lepsia ako neistota a stresy z nej vyplyvajuce.

ysseba
2. máj 2024

Ja by som mu do toho mobilu šla. Prečo? Pretože keď odídeš a bez dôkazov, ešte to "zvali" na teba, že si hysterická, domýšľavá, lomcujú tebou hormóny, rozbíjaš rodinu. Aj svoju mamu môže dostať na svoju stranu. Ak to nechceš vidieť, čítať, tak by som len jeden dôkaz našla, odfotila si to a išla preč. Ale treba mať nejaký dôkaz. Aj pre prípad keby ste sa súdili ohľadom dieťaťa. Lebo ak povie, že nikoho nemá, tak takto budeš ty tá čo odišla bez dôvodu.... I keď je veľmi pravdepodobné, že si správy a dôkazy maže, má miznúce správy aktivované a pod. Ako povedal môj kamoš svojej žene keď zistil, že mu chodí do mobilu - "keby som mal milenku, určite by som nebola taký sprostý, že by som si nechal v mobile dôkazy" 🙈

veltraud
2. máj 2024

@nicoletta98 najkrajsia mas byt pre seba 🙂

rorino
2. máj 2024

Je to smutné,ale bohužiaľ všetko sa pre niečo deje Možno ti mal prísť do života,pre ten nový život,ktorý nosia v brušku.Napriek všetkému si krásne pozitívne naladená,prajem ti nech ti to vydrží,a nech to dobre dopadne,nech je to akokoľvek,bude to dobre.DmDrzim palce✊😉

lienka.7
2. máj 2024

Aj keby ta nepodvadzal (co si naozaj nemyslím v tomto pripade), nema ziadne právo ta zhadzovať, chuj jeden. Čakáš jeho dieta a ma ti byt oporou a nie toto. Do toho altánku chodi telefonovať na 100%.
Mas šťastie, mas kde ist. Si povedz sama sebe v zrkadle, stojí ti to za to? Aby ta takýto chuj takto deptal? Zbalila by som sa, ako by odišiel do prace.
A pozor, môžeš mu ísť do mobilu a nic nenajst. Dnes už je kopec tajných appiek a pod. Keď nie je somár, tak nič ani nenájdeš.

nicoletta98
2. máj 2024

@veltraud áno, to je samozrejmosť 😊 ale už keď sa bavíme o tom ako nás vníma okolie

aurinia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikusenka1
2. máj 2024

Ja by som mu tiež šla do mobilu. Pretože človek potrebuje pravdu vedieť. Uistiť sa. A tiež ma napadlo ze do altánku chodí telefonovať..