Koľko ste mali sexuálnych partnerov?

13. sep 2023

Koľko ste mali sexuálnych partnerov? Dnes som počula o babe, ktorá mala do 19tich už 20. A cítim sa zvláštne, že ja som v tom veku nemala ešte ani jedného.

onedaynick
13. sep 2023

urcite ti to tu budem pisat..

zuzubb007
13. sep 2023

Co je zvlastne na tom, niekomu staci jeden na zivot, a niekomu ani 200 nepomoze, ostatni ma nezaujimaju, urcite ti kazda napise pravdu dufaj dalej

viestta
13. sep 2023

Sexualny zivot nie je olympiada. Kazdy by sa mal riadit tym ako to on citit a nie prekonavat rekordy nejakej radodajky

obleckodogymu
13. sep 2023

Poznám viac ľudí čo v 30ke či 40ke majú tento počet už pekne okolo 200🤷 pre mňa nepredstaviteľné, ale nesudim..každý nech si žije podľa svojho uváženia😊

bajka16
13. sep 2023

Aké úbohé....

bajka16
13. sep 2023

To je ako keby som sa chválila koľko krát denne chodím 💩💩

januska12323
13. sep 2023

V tom veku nula celá nič. Nemáš jej čo závidieť.

simca06022011
13. sep 2023

ano nejakemu anonymovi to iste zavesim na nos, a celemu MK tiez :D

marcellka32
13. sep 2023

@obleckodogymu to vážne 200 ?

buberova
13. sep 2023

Máš tu viacero podobných diskusií 🙂

tosomja
13. sep 2023

Čo ti to pomôže, keď budeš vedieť koľkých kto mal?

obleckodogymu
13. sep 2023

@marcellka32 áno🤷 nemyslím si, že je to výmysel, tých ľudí poznám roky a sama viem o 50+ks v ich zozname..

hladamematku
13. sep 2023

Nuž možno v budúcom živote sa ti podarí....

maranta_leuconeura
13. sep 2023

Preco sa citis zvlastne? Je to tvoja vec.
Ja som v tom veku mala uz viacero a co? Myslis ze pocet sexualnych partnerov v 19ke nejak predurcuje tvoju buducnost v zivote? Ze ked nemas nikoho tak si nejaka cnostna osoba alebo ked mas mnohych tak si stetka? Ale prosim ta, realne to nemas napisane na cele. By sa tu niektore mravnostne policajtky cudovali, keby zistili realne cisla o svojich rodicoch, detoch, partneroch, blizkych priateloch a pod 😉 Sa hovori ze muzi tvrdia pocet krat dva a zeny deleno dva 😀

gta5man
13. sep 2023

Mňa by skôr zaujímalo, prečo je to zak? Že muži krát dva a ženy deleno dva. To je ako tie predvolebné prieskumy. Nepovedia ajtak pravdu a mňa to nijako neovplyvní vo voľbách. A tie sexy tiež. Ale pozor. Nepýtajú sa na vzťahy ale len na milencov/ky. Kto chodí pravidelne do bordelu a vždy má službu iná, tak aj tých 200 sa dá.

ckocka
13. sep 2023

@gta5man Pretože muži sa svojou sexuálnou výkonnosťou hrdia a spoločnosť to prijíma shovievavo. Kdežto ženy sú jednoducho šlapky.

rebrambora
13. sep 2023

Kazdeho osobna vec.
Jeden je v poriadku rovnako ako 100.

gta5man
13. sep 2023

@ckocka jaaaj, niekde na to bolo aj memečko že žena sa toto isté pýtala mudrca a ten jej povedal:
Kľúč ktorý otvorí viacero zámkov je majstrovské dielo.
Ale zámok ktorý otvorí viacero kľúčov je asi dosť na…

ckocka
13. sep 2023

@gta5man No jo no, ja som radšej hrdá na svoj rozum. Každému čo mu patrí.

stanulienkat
13. sep 2023

To je smutne. 19 rocna baba ojazdena ako stara ku..va. U mna na slusnu babu je akceptovatelne za cely zivot 5-6.

h2
13. sep 2023

@rebrambora Máš pravdu, že je to každého osobná vec. Ale že jeden je rovnako v poriadku, ako 100? Ty by si chcela chlapa, ktorý mal 100 žien? A skús sa spýtať chlapov, čo by povedali na ženu s týmto číslom na konte.

sense
13. sep 2023

Ani ja v tom veku a o nič som neprišla... Ale každému koľko vyhovuje....

aiana24
13. sep 2023

Ak sa cítiš zvláštne tak nechápem prečo. Ak máš zdravé sebavedomie tak snáď vieš prečo si ty mala toľko partnerov koľko si mala, nech je to akékoľvek číslo. Každý má svoj životný príbeh. Alebo chceš povedať, že tej babe s dvadsiatimi závidíš? Podľa môjho osobného názoru nie je čo závidieť.

lucia851
13. sep 2023

To ťa nemusí zaujímať

mikadooo
13. sep 2023

1. Spokojnosť 👍

toskanka
13. sep 2023

To, koľko sexuálnych partnerov mala tvoja rovesnicka, by mala byť pre teba úplne irelevantna informácia. Hlavne sa nesnaz nič doháňať, ak máš pocit, že vo svojom veku by si už mala mať aspoň jedného 🙏

gta5man
13. sep 2023

Žiadne kvóty ľudia, žiadne kvóty.

aga_aga
13. sep 2023

Však až tak sa ti to nežiada a keď sa začne bude to iba na tebe záležať či si vieš naraziť jedného na veľa stykov, alebo budeš mať na tých veľa stykov za každým iného, a po tom ju možno aj tromfneš.

walentina7
13. sep 2023

Ja som mala iba svojho muza a on mal iba mňa. Ak by mal predomnou nejakú inú ženu na sex nikdy by som s ním nechodila, ani si ho nevzala. Nedokázala by som žiť s pocitom že najprv ho strčil do inej a potom do mňa. Ale niekomu toto nevadí, čo je pre mňa zvláštne.

ankare
14. sep 2023

Mám 35, dvoch.