Druhé rande

kaktusik7777
12. jún 2023

Ahojte. Stala sa mi jedna vec a neviem či je to ok alebo nie. Mam 28 rokov a som slobodna. Používam zoznamu kde som sa zoznámila z mužom ktorý je starší odomňa o 2 roky. Na prvom rande bolo všetko ôk. Boli sme si posedieť v kaviarni, zistila som ze ma veľa záujmov spoločných ako mam ja. Prešli sme sa po meste a potom sme väčšiu časť boli v aute a rozprávali sme sa a domov má odviezol. Veľa rozpráva. :D ale bozky, dotyky neboli nič. A prišlo druhé rande. Tam to bolo ine a preto píšem co si o tom myslíte. Boli sme von lahli sme si do sieťky v lese hotová romantika :D ale začal ma bozkávať a spraviť sa ku mne ako keby sme spolu chodili už dlhšie. Neviem možno len preháňam ale nieje to prirýchlo? Alebo je to ôk sa bozkávať na druhom rande? Dokonca chcel aj u mňa prespať ale nejak som mu to výhovorila. Co by ste robili vy? Je mi sympatický ale nechcem aby sme do toho tak rýchlo skočili. Co si o tom myslite?

mell27
12. jún 2023

@kaktusik7777 a kde si bola, keď ťa bozkával? 😃

kaktusik7777
autor
12. jún 2023

@mell27 boli sme von v prírode :D

lintu
12. jún 2023

Niektorí také robia už na prvom rande a sú na to patrične hrdí. Niekto s tým čaká na desiate rande... Riešiš proste veľmi individuálnu vec. Ak je to na teba skoro, stačí si to s dotyčným odkomunikovať. Ak má o teba skutočný záujem, prispôsobí sa ti.

mell27
12. jún 2023

@kaktusik7777 ako si nastavíte hranice, tak budete mať. Pre mňa by to bolo veľmi skoro...

mia_von_prag
12. jún 2023

Keď ti niečo nie je príjemné, treba sa ozvať.
Inak nie je žiadny navod, čo sa na ktorom rande robí. Niekto ma sex na prvom rande, niekto až po svadbe.
Podľa mna by bolo skôr divne, keby ma o teba záujem a nijak sa neprejavuje.

liljana
12. jún 2023

Tak daj jeho adresu, telefon, pojdeme mu namiesto teba povedat, aby trochu spomalil. 🙂

kaktusik7777
autor
12. jún 2023

@mia_von_prag to je pravda. Keď mám zmiešané pocity. Neviem co si mam o tom myslieť. Jedna strana mi vraví ze je to ôk o nič nejde. A druha ze je to skoro a dávaj si pozor. Asi dám tomu čas.

kaktusik7777
autor
12. jún 2023

@liljana ja to zvládnem aj sama len som chcela vedieť názor na to.

mia_von_prag
12. jún 2023

@kaktusik7777 bolo ti to prijemne v tej chvíli? Máš záujem o ďalšie rande?
Podľa mňa je bozkávanie na druhom rande ok 😁 to je vlastne ešte celkom nevinne

mamamasama
12. jún 2023

Mne dal manžel prvý bozk presne po mesiaci intenzívneho chodenia ☺️ Ja mám rada romantiku a také to očakávanie. Motýľov v bruchu. Na mňa by to bolo prirýchlo. Teda pokiaľ máš o vzťah hlbší záujem, počkala by som. A on by počkal tiež. Ak to ma byť len o zábave, tak pokojne aj na prvom rande.

kaktusik7777
autor
12. jún 2023

@mia_von_prag áno bolo mi to príjemné aj je milý ku mne. Mame veľa spoločného. Len chybu som urobila v tom ze šiel k nám. Keď niekedy neviem povedať nie a to je moja chyba. :D ale šiel domov co som bola aj rada :D

vanilkovazmrzka
12. jún 2023

Mne je dost nesympticke, ked na druhom rande sa ti chce nasackovat do spalne.

A mimochodom, v zivote by som si nesadla do auta s clovekom, ktoreho vidim prvy krat v zivote.

bolarazjedna
13. jún 2023

Je to vysoko individuálne, tak ako píšu baby. Pre mňa bozk vždy už bola taka psychologicka hranica, že bozkávam sa až 'vo vzťahu' . Vzdy som toto aj povedala záujemcom, keď ma chceli pobozkať po 2,3,4. podarenom rande. A každý to rešpektoval 😃 vôbec s tým nemali problém....
Síce zrovna u manžela som spravila s bozkávanímvýnimku, ale to je iný príbeh.... 😃
Ale aj jemu som povedala, že na sex je priskoro po 2-3dnoch poznania, a nakoniec sa tomu potešil, že "takto je to ešte lepšie" 😃

Takže, neobávaj sa mu povedať tak ako ty cítiš. Toho pravého to neodradí.

kaktusik7777
autor
13. jún 2023

@bolarazjedna napísala som mu ze je to prirýchle pre mňa tak neviem ako na to zareaguje :D hoci moja veľká chyba je ze neviem povedať nie. Keď chcel ísť k nám mala som rázne povedať nie. My máme ubytovňu takže spať mal kde ale aj tak cítila som ze to nieje správne. Uvidím ako odpise na tu moju dlhu správu. :D

kaktusik7777
autor
13. jún 2023

@vanilkovazmrzka tak čo sa týka toho auta tak kebyže je mi nesymaticky alebo keby bol divný tak určite by som s nim nikam nešla. Ale keď vidím ze je v pohode tak prečo by nie? Hádam by ma neovalil motykou :D no a to že chcel tu spať my máme ubytovňu. Mal by svoju izbu ja by som s nim nebola, ale aj tak mi to prišlo také divne takže šiel domov.

stanulienkat
13. jún 2023

Chlapec ide na to rychlo. Musia to chciet obaja a musi ti to byt prijemne. Na druhom rande ani u mna nie. Kazda zena ma svoju hodnotu. Su aj take, co roztiahnu nohy na prvom rande, tam sa ale o hodnotach a urovni rozpravat neda. Nerad sa medzi lacne rohozky. Povedz mu, nech spomali. Mozno ta chce iba na sex, jed nievie chvilu pockat.

kaktusik7777
autor
13. jún 2023

@stanulienkat áno je to rýchle. Nemam to rada a napísala som mu to. Aj mi odpísal, ze mam pravdu a nemal to spraviť. Tiež uznal to ze to bolo prirýchle a napísal ze sa mu páčim preto to urobil. Ale vola ma opäť von. Neviem ci ísť alebo mam to zrušiť :D

gabym
13. jún 2023

@kaktusik7777 my sme na druhom rande robili už celkom iné veci a neľutujem, sme spolu už 8 rokov. Len nerozumiem, že prečo keď ti to bolo nepríjemné tak si to nestopla. Videla by si či sa ti ešte potom ozve alebo nie

kaktusik7777
autor
13. jún 2023

@gabym ale bozkávanie mi bolo prijemne. Bolo to romantické. Boli sme v tej hojdacej sietke v lese a bolo to take spontánne. Len keď chcel u nás spať bolo to také zvláštne a to som mu aj povedala preto šiel domov 🙂

bolarazjedna
13. jún 2023

@kaktusik7777 Neviem ci ísť alebo mam to zrušiť

No keď to zrušiš, tak právom by pochopil, že nič od neho nechceš, a to ze ide na to prirýchlo, je len výhovorka z tvojej strany. Ak je ti sympatický a chceš sa s ním naďalej stretávať, tak jasné, že treba s nim ísť opäť von, obzvlášť, keď ta volá!

kaktusik7777
autor
13. jún 2023

@bolarazjedna nemyslím si ze je to výhovorka. Aj on to priznal ze to nemal urobiť ale ze chcel mi dat tak najavo ze sa mu páčim. A to ze by som stretko zrušila tak myslím si ze ak ma o mňa záujem tak to pochopí a stretko naplánujeme inokedy. Ak to nepochopí tak budem aspoň vedieť ze on mi za to nestojí.

bolarazjedna
13. jún 2023

@kaktusik7777 ale ja fakt nechápem, prečo by si mala zrušiť stretnutie?

kaktusik7777
autor
13. jún 2023

@bolarazjedna ja vlastne ani neviem. Len si myslím ze by to bolo správne.

nikpa
13. jún 2023

@kaktusik7777 dovolené je všetko, čo je príjemné obom. Tu ti nikto nedá radu ako sa správať pri takýchto situáciach, pretože pri každom chlapovi, s ktorým budeš na rande sa to vyvinie inak. Nie je žiadne pravidlo, že bozky, sex až na tom alebo na tom rande, uvidíš podľa situácie. Ja som to napr. s každým mala inak, s jedným som sa stretávala aj 2 mesiace kým padla pusa a to som mala 26 rokov 🤷 s iným bola medzi nami od prvej chvíle obrovska chémia, začali sme v podstate budovať náš vzťah na sexe. Nič z toho neľutujem, v každom prípade som vždy išla len do toho, pokiaľ som sa cítila komfortne a bolo mi to príjemné. Do ničoho som sa nenechala nútiť ani som nad tým moc nepremýšľala. Proste mladosť - pochabost 😃 všetko bolo spontánne.

viky7
13. jún 2023

@kaktusik7777 ? ja som bola dost konzerva vo vztshoch, ale zrusit stretko v tejto situacii mi pride divne a na jeho mieste pre mna signal, ze nemas zaujem ... on ti ten jeho prezentoval, aj ked svojim sposobom 🙂 nehraj s nim zbytocne nejake hry, otvorene s nim komunikuj

kaktusik7777
autor
13. jún 2023

@viky7 povedala som mu to ze je to na mňa rýchle. A pochopil to.

modrykonik33
15. jún 2023

@kaktusik7777 ako to zatiaľ vyzerá??

kaktusik7777
autor
16. jún 2023

@modrykonik33 sme v kontakte píšeme si. Stretko asi preložím na iný deň lebo som aj po nočnej a neviem ci sa mi bude chciet ísť von :D každopádne nechám tomu čas. Len jedna vec ma hneva ze bol u nás videla ho moja mama a jej sa nepáčil. Trochu sa podobá na môjho ex. Asi si myslí že bude taky istý ako bývali co je blbosť 😅 ale uvidíme časom 🙂

gabym
16. jún 2023

@kaktusik7777 kvôli čomu si si ho brala domov k rodičom?

kaktusik7777
autor
16. jún 2023

@gabym my máme privát tak ho chcel vidieť len, tak som mu ho ukázala. Ja som myslela ze nejde ale tiež som bola prekvapená ze chce ísť dnu :D a ja blbá neviem povedať nie takže je to aj moja chyba.