Aké sú dôvody na rozchod?

8. máj 2024

Ake môžu byť iné dôvody na rozchod okrem podvadzania a klamania?

vler
8. máj 2024

Financna negramotnost, prilisne minanie alebo setrenie penazi. Nezhody ohladom spolocneho byvania, viery, planovania manzelstva a deti; sposob travenia volneho casu. A este viac co ma momentalne nenapada...

gejb
8. máj 2024

Tento zoznam je podľa mňa nekonečne dlhy. Zaujímal by ma dôvod otázky..

tykat
8. máj 2024

Skor by som to otocila, ani 100% vernost a pravdovravnost nie su zarukou ze sa dvaja nerozidu.

matkahelka
8. máj 2024

to je podobna otazka, ako otazka, kolko mesacne miniete na potraviny. tak ako kazdy mesacne minie na potraviny inu sumu, tak ma kazdy nastavenu latku toleracie niekde inde. pre niekoho je dovod rozchodu, ze chlap nezmyva podlahy a nevstava v noci k detom. pre niekoho nie je dovod na rozchod ani fyzicke ci psychicke tyranie.
moj svagor je pravnik/advokat a pri rozvodoch je najcastejsim udavanym dovodom, ze si prestali rozumiet, alebo ze nemaju jednotny nazor na vychovu deti.

miamaria
8. máj 2024

Rôzne druhy závislosti, nezhody pri výchove detí, rôzne názory na trávenie voľného času, žiadny spoločný a spoločenský život, vážne problémy v intímnom spolunažívaní atď

sissy27
8. máj 2024

Na to predsa neexistuje zoznam, dokonca pre niekoho ani podvadzanie a klamstvo nie je dovod na rozchod.
Pre mna je koniec vtedy, ked uz v tom vztahu nie som stastna a je uplne jedno, co je pricinou.

moonlight1210
8. máj 2024

Pokojne aj uplne rozdielny vkus na zariadenie bytu. Ze sa tam jeden z nich nikdy neciti ako doma a nerad sa tam vracia. Naopak, rad odtial vypadne prec.

kiki68
8. máj 2024

Velke nezhody a odlisne predstavy v pomerne zasadnych veciach ( otazka deti, financii, nehnutelnosti, prace a toho ako fungujete), tiez rodina moze byt velky problem a hlavne riesenia konfliktov rozneho druhu.

zuzinka888
8. máj 2024

Kazda mame ine kriteria, co je pre mna dovod pre inu byt nemusi. Ved kukni diskusie- chlapovi nezalezi ze o nas pride. A kopu dalsich. Tu v diskusiach su vsetky dovody a aj svokra ci vestica mozu byt dovody. Pre niekoho🤣🤣🤣

astronaut321
8. máj 2024

Keď sa jeden z partnerov cíti dusený tým druhým

alexis617
8. máj 2024

Alkohol v extrémnych davkach ,drogy, psychické a fizicke týranie ,branie si úverov bez vedomia partnerky ,rozpredávanie spoločného majetku,toto sú moje hranice ,ktoré sú podľa mňa na rozvod manželstva ,ale každý to čo toleruje má inak nastavené

marianarem
8. máj 2024

Mojich rodicov mala suseda mala raz na pisomke z obcianskej otazku, ake su hlavne priciny rozvodovosti. Napisala nevera, odcudzenie a stavba domu :D zlizla si za tu stavbu domu zlu znamku, ale podla mna to nebola od veci odpoved 🙂 Sami moji rodicia kupili dom po manzeloch, ktori sa pocas stavby tak posekali, ze sa rozviedli, nechali im tam aj obrucky a nejake svadobne dary.

jamimo
8. máj 2024

chrápanie 😄

feb13
8. máj 2024

Pridala by som do zoznamu poruchy osobnosti, ako narcis, sociopat... to su ludia, s ktorymi sa neda zit, lebo nie su schopni budovat zdrave vztahy.