Zaľúbila som sa do kolegu

marca27
15. sep 2023

Čaute,potrebujem si prečítať rady, skúsenosti, žienky dajte......
Zaľúbila som sa do kolegu, ktorý je ženatý. Robíme spolu ,neviem sa sústrediť na robotu ,robím pracovné chyby a celý víkend je v mojej hlave.
Bavíme sa spolu ,sem tam má objíme,chytí za ruku ,koketujeme spolu. Telef.čislo moje si nevypýtal a ani keď ho volám na pivo nechce ísť, iba sa vyhovára ,že pôjdeme potom neskôr. Robí si zo mňa dobrý deň,čo myslíte ?

lindous
15. sep 2023

Lichotí mu to, baví ho to, je mu s tebou asi fajn, ale to je tak všetko si myslim, viac z toho nebude… ukončila by som ten flirt určite a už vôbec ho nevolala na pivo… už len pre svoje vlastné svedomie

h2
15. sep 2023

@marca27 Nerobí si z teba dobrý deň, dvíha si na tebe a tvojom záujme oňho ego.
Prečo voláš na pivo ženatého chlapa? Prečo sa od neho necháš objímať?

timi790
15. sep 2023

@marca27 je ženatý tak čo na tom slove nechápeš? Jasne že ruky preč, je x chlapov slobodných, tak prečo stále sa vám slobodným musia páčiť ženatý chlapi? Ja by som si nikdy nedovolila jebat sa dakomu do manželstva a flirtovat s niekym na koho doma čaká manželka.. pod úroveň za mňa 🙃 páčilo by sa ti kebyže máš manžela a nejaká kolegyňa je do neho zaľúbená a volá ho na pivo? Nerob to čo nechceš aby robili tebe 🙂

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
15. sep 2023

@marca27 pobavi sa s Tebou, zdvihne si ego a tam to zhasne.
Nájdi si seberovneho. 💪

dskjhfdlkdjhl
15. sep 2023

@marca27 Vy nemate v praci co robit, ze sa musite objimat a chytat za ruky? Naco sa pchas zenatemu, nemas na slobodneho?

moonlight1210
15. sep 2023

@marca27 teba na koniku registrujem uz par rokov.

Tak mam otazku: to myslis teraz vazne, ze chces rozviest zenateho kolegu, lebo sa ti zapalili lytka, alebo je to len snaha o recesiu a pobavit nas?

jaskolka
15. sep 2023

@marca27 je úplne fuk, ci si robí dobrý deň, ci si ma tebe len hladká ego alebo ci sa zaľúbil aj on.
Je ženatý.
Na tom to začína aj končí. Hotovo. Pre teba taky chlap je (má byť) tabu.

muchotrafka298
15. sep 2023

Ja tiez poznam takych, co si takto dvihaju ego, ze aha, chcu ma aj ine zeny aj ked som zenaty. Daj od toho ruky prec, nema o nic zaujem a nevolaj zenatych na pivo ani nikam. Nema to vyznam.

vanilkovazmrzka
15. sep 2023

Nema o teba zaujem, zmier sa s tym, a ked s nim nedokazes pracovat, tak si skus najst sposob, ako s nim nespolupracovat.

babulkomale
15. sep 2023

@marca27 myslím, že si chudera.

goodidea
15. sep 2023

@marca27 rozvod

sweetlife001
15. sep 2023

No tak sa odľúb. Alebo buď ešte viac otravnejšia, možno ho raz zlomíš, nevadí, že odmietol tvoje pozvanie, že s tebou nechce nikam ísť ani byť v kontakte mimo práce, pohoda 😃
Neviem fakt, aká chudera by som už musela byť, aby som sa nechala v robote obchytkávať ženatým chlapom, vyvolávala ho vonku a bola z neho tak mimo, že sa neviem na prácu sústrediť..

radacak
15. sep 2023

@marca27 je ženatý... nestačí?tebe by sa páčilo keby sa tvoj manžel (za tvojím chrbtom)v práci objímal s kolegyňou? flirtoval s ňou a chodil na ,, pivo?mne teda nie

petronelag
15. sep 2023

@marca27 Keď je ženatý a ani neprejavuje nejaký záujem on, ja by som ho určite nevolala na pivo, na pivo chodia obyčajne dvaja-traja muži. Ale sú také typy žien, ktoré
sú schopné zaľúbiť sa do prvého muža, ktorého stretnú, tí muži vidia ako málo im stačí. Do práce sa má chodiť pracovať.

taga
15. sep 2023

Nevies si nakst vlastneho slobodneho, tak si si povedala, ze si ukradnes zenaca? Chytat sa za ruky so zenatym chlapom v robote, ti musi dobre prasit

deti95060810
15. sep 2023

ach jaj celé zle... do práce sa chodia zarábať e, nie naháňať ženatého chlapa...
robí si z teba srandu - čoskoro ti môže navrhnúť kamarátstvo s výhodami...

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rebrambora
15. sep 2023

Ja neviem. Ale jedna z prvych otazok v novej praci je, ci je kolega/yna zadana/y.
Ak ano, tak ked som nebola este zadana automaticky som mala odjakziva v sebe nejaky blok, ze toto nie.
Cize ano. Robi si dobry den. A dobre ti tak.

h2
15. sep 2023

@monsterablue Nedrží si odstup. Objíma ju a chytajú sa za ručičky.

petamich
15. sep 2023

zenaty chlap, zrejme ma deti, sterotypny zivot - tak mu lichoti, hladka ego, ze niekto na neho vrha zamilovane pohlady, necha sa objat...ale nie z tohto nic seriozne nebude (teda aspon dufam)

petronelag
15. sep 2023

@h2 Ale na verejnosť s ňou ísť nechce, aspoň on má rozum, keď niektoré ženy ho nemajú.

h2
15. sep 2023

@petronelag Keby mal rozum, neobchytkával by ju v práci.

candii
15. sep 2023

Nemá záujem. A ty by si mala rešpektovať jeho ženu a nie sa lacno núkať.

veselo_neveselo
15. sep 2023

Je k tebe mily, dobre mu robi tvoja pozornost, ale milenku nehlada. Skus si od neho drzat odstup, lebo naco budes mutit vodu v praci. Z toho nikdy nevyjde nic dobre.

osky
15. sep 2023

Aspon ze ten chlap ma rozum!
Prosim ta,chod na to uplne racionalne a nebal ho.nadych ,vydych!
JE ZENATY!!!!!!!

veronicka88
15. sep 2023

ZENATY!!!Nebud tela a nevnucuj sa...čo máš 15???je to nechutne

kassandra25
15. sep 2023

@marca27 tak sem pis, ako dobijas zenateho kolegu, ktory sa ti vyhyba a rozmysla o tom, ci to s tebou posunie na srandu dalej........ aky je to pocit ho dobíjat? Hanbila by si sa jak pes.

karamella0
15. sep 2023

Asi mu to polichotí, ale keby to je obojstranne, tak na to pivo ide. Kazdopadne nechce ísť, pretože ma doma zenu, čiže začni sa chovať aspoň trochu normálne a daj spiatočku.

4stanka4
15. sep 2023

takto....keď už on nemá rozum, maj ho prosím aspoň ty. Nie koli nemu, ale koli manželke a zrejme aj deťom ktoré ho doma čakajú.