Vymazaní rodičia

bylinka25
1. máj 2024

Krásny prvomájový deň Vám prajem.
Chcem sa Vám spýtať, ste tu také mamičky/oteckovia?
Ako to zvládate?
Za odpovede ďakujem.

melanta
1. máj 2024

Ak nevadí, pripojím sa sem. Máme kamaráta, ex ho úplne odstavila od dieťaťa. Súd sa konal na súde, kde ona pracuje, nič nevyriešil, nevidel dieťa 2 roky a ani neuvidí. Pritom skvelý človek, len urobil blbosť, že mal vzťah so zakomplexovanou kravou. Veľmi ľúto nám ho je. Neviem ako mu pomôcť.

erikavesela
1. máj 2024

Aj my mame kamarata, kt.matka jeho dcery brani kontaktu...nikdy sa nedalo stretnut, aj ked prisidl 150 km (schvalne sa odstahovala) mu vzdy povedala, ze mala je chora...od 2 rokov ju nevidel.. dnes ma dieta okolo 10...peniaze su jej dobre, ale brani kontaktu...sud pridelil cas, kedy sa maju stretat, ale vzdy je mala chora (ako pisem vyssie)...raz tam dokonca isiel s mojim manzelom, aby mu dosvedcil, co si zaae vymysli...naposledy, ked sme sa o tom rozpravali, tak povedal, ze uz sa snazit nebude...vzdy ho to stalo len cas, peniaze, nervy, stress...jej terajsi priatel je policajt a uz sa kamosovi aj vyhrazal, aby sa v ich koncinach neobjavoval...

minenkak
1. máj 2024

@bylinka25 u nás tiež tak ,že peniaze sa riešia ale stretávanie s deťmi nie,muž si zvykol aj keď ho to bolelo ,ale jeho bývalá ublížila hlavne deťom,čo jemu,on už bol hotový človek,ale robiť toto vlastným deťom nechápem,ja som to pri svojom dieťati neriešila ,peniaze som nepýtala a ak chcú nech sa stretávajú

marci77
1. máj 2024

ja tiez poznam taky par, peniaze su jej dobre..... ale exmanzelka brani stretnutiu aj co len raz za rok ....vsemozne bojovala, aby bola zrusena striedava starostlivost, aj ked spociatku bola sudom urcena (vraj deti nechcu, vraj ma doma nebezpecne predmety .....a ked aj on videl, ze deti iba frflu a nechcu byt u neho, tak sa striedavej starostlivosti nakoniec vzdal☹

tttbb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natiblaskova
1. máj 2024

@melanta tak sa môže odvolať za zaujatosť súdu... To veľmi rýchlo vzdal...môj brat bojuje 3 roky a nevzdáva sa a bojuje a verte mi ma to zložitejšie

melanta
2. máj 2024

@natiblaskova odvolal sa, nepomohlo, súdi sa už 3 roky. Nevzdáva to.

lujza123
3. máj 2024

Áno, kamarátka. S dieťaťom sa stretáva veľmi sporadicky, v podstate len ked ma dieta náladu a to je väčšinou len vtedy ked vie ze niečo dostane, ináč nepríde.
Istý čas sa nestretaváli vôbec. Vztah podľa mňa pokazený už navždy. V určitom veku sú deti veľmi manipulovatelne, ked je jeden rodič magor dosiahne co chce.