Potrebujem sa vyrozprávať

2. máj 2024

Posledný čas sa cítim divne neviem či ten náš partnerský život ide správnym smerom. Pred 2rokmi sme mali "krízu" partner robil v zahraničí mal toho dosť s robotou vkuse niečo a ja som to doma mala tiež zaujímave s mojou rodinou sme sa vkise hádali. Ani jeden z nás nemal čas poriadne byť oporov tomu druhému alebo sme proste druhému vyčítali že to má ťažsie. Ja som sa chvíľu aj "zrútila" chodila som dosť často s kamoškami sa von baviť a piť (nikdy som nebola nejaký párty manička práve naopak). Vtedy som spravila pidľa mňa ten prvý krok čo to pokazilo. Pobozkala som kamaráta nič viac lebo v tom momente som sa asi cítila konečne niekto je pri mne. Ale hneď vtedy som to oľutovala a volala som priateľovi a priznala sa mu. Po čase som si muselela že sa na to zabudlo vysvetlili sme si veci,išli sme na dovolenku a vyzeralo byť všetko už normálne. Aj sme sa posledný rok snažili o bábätko aj keď nie sme zobratý lebo som to už cítila že som an to pripravená pravdaže nie bez toho aby sme si k tomu sadli a súhlasil s tým. Lenže tesne deň predtým ako som zistila že som tehotná som zistila že si posledný ten rok si písal s bývalou, dokonca sa pred tou našou dovolenkou stretli ale viem že nič spolu nemali lebo ona tam presne písala vetu jemu v konverzácií že sa nič nestalo v skratke len sa rozprávali a či sa cítil lepšie kedže sa vraj šiel k nej vyspovedať. No lenže ďalšie správy boli aj také napríklad ze on chcel zistiť ake by bolo keby sú spolu a či nechce ísť na víkend s nim niekde si oddýchnuť... ona to odmietla lebo má tiež syna ale je v nešťastnom manželstve. Ja som ju vždy brala za jednu tú normálnu bývalu ktora rešpektuje veci ale aj ona mala take tie flirtovacie správy a furt sa ho pýtala a písala že prečo somnou chce dieťa keď nevyzerá byť šťastný alebo či je štastný somnou. Po tom ako zistil aj on že som tehotná tak to celé ukončil. Ale pravdaže v návale emócií som oboch konfrontovala ona si nás oboch zablokovala s tým že ona vraj chcela partnerovy dopomôcť aby ma ľúbil 😀 od vtedy je kľud akokeby sa nic nestalo ale neviem no

domka222
2. máj 2024

A čo vlastne chceš?

crazy_cat_lady
2. máj 2024

a otazka? ale mile, ze ona vlastne jemu chcela len pomoct, samaritanka jedna :D

egonsk
2. máj 2024

👍ked sa clovek vyspoveda, hned sa mu ulavi. Nuz darmo, nech sa obom dari 😉😋

autor
2. máj 2024

Otázka je či to vôbec ide správnym smerom 😅 či to neni len vďaka tehotenstvu aj keď s tým súhlasil že chce. Ale chcieť a popri tom ako sa snaži tak pri tom sa ľutuje bývalej😅 neviem čo si o tom mám myslieť keby mi aj pri oznámeni tých dvoch paličiek povie že si to rozmyslel tak by som si dieťa nechala o to nejde lebo ja som to chcela. Ale nechvem aby keď sa narodí tak aby sa ten chlap ma držal len kvôli dieťaťu. Nechcem aby niekto bol teda somnou len kvôli tomu.

zelenina1
2. máj 2024

takze partnerova EX mu dobrocinne chcela pomoct, aby ta lubil 🙂 ... bojim sa ze to bude mat presne opacny efekt :D ..... nemate si co vycitat, pokazila si si to pravdepodobne ty sama.... "v navale emocii som ju konfrontovala" - cize predpokladam ze si za zachovala jak uplna 0 🙂

vyrovnanaosoba
2. máj 2024

Čo s tým chceš spraviť ty? Nepriznal sa k nevere, si tehotná. Buď to spolu skúsite, a bude to ok, alebo ťa to bude žrať celý váš vzťah a pôjde do sračiek. Jeden z vás to nakoniec vzdá, on pôjde z kratšej cesty, bude mať povinnosť len vyživovaciu, kým tebe sa zmení celý život. Keď sa dá dať druhá šanca, tak mu ju daj a vlastne aj sebe, pretože tiež si mala slabú chvíľu, u teba aj došlo k bozku, kým on sa len vyrozprával podľa jeho verzie. 🙃

vyrovnanaosoba
2. máj 2024

A či bude s tebou len kvôli dieťaťu, tiež zistíš. To sa nedá prehliadnuť, myslím, že muži toto nezvyknú robiť. To ženy zostanú v horšej situácii, keď zostanú bez muža.

januska12323
2. máj 2024

Vyrozprávajte si veci a urobte hrubú čiaru, ak to nedokážete asi to dlho nevydrží.

momoftwo
2. máj 2024

Ked predtym take veci nerobil, predpokladam ze na zaklade jeho zniceneho ega z tvojho vyjazdu sa takto “liecil”. Ci s tym prestane je otazka, dovera je nastrbena musite natom pracovat obaja. Komunikacia a zas komunikacia…

gribka1
2. máj 2024

Nikto ti tu nepovie, či to pôjde správnym smerom. Musíte si to vy dvaja vydiskutovať, Urobili ste obaja chyby, takže vyčítať si to nemusíte. Ale pochybnosti ohľadom vzťahu riešte. Keď vyčistíte vzduch a budete sa tešiť na bábo, už sa do minulosti nevracajte.

domkakvet
2. máj 2024

Obaja ste spravili chybu, skuste ist teraz tym spravnym smerom.

janickacrazy
2. máj 2024

No hlavne sa teraz nestresuj, si tehotná, tak si užívaj ten vzácny čas. Ako to bude to ti nikto nepovie. Podľa mňa sa nič také strašné zase nestalo. To, že to písanie s ex ukončil, keď zistil, že si tehotná je dobré znamenie. Len si nič nevycitajte, proste urobte hrubú čiaru a život ide ďalej. Snáď to dobre dopadne.